Promocje

Wypróbuj nasze typy i wykorzystaj promocje w najlepszy sposób!
Czym byłyby zakłady bukmacherskie bez promocji dla klientów? Akcje pozwalające na zdobycie bonusów czy freebetów na grę są codziennością u legalnych bukmacherów w Polsce. Istnieje wiele rodzajów promocji, które pozwalają na otrzymywanie przez graczy różnego typu gratyfikacji na zawieranie kolejnych zakładów czy zwiększenie potencjalnej wygranej. Poniżej opiszemy wszystkie najpopularniejsze typy promocji bukmacherskich oraz wskażemy bukmacherów, u których możemy spodziewać się określonych akcji.

Promocje na dziś

Obecnie promocje bukmacherskie dostępne są dla polskich graczy niemal codziennie. Specjalnie dla Was zbieramy wszystkie akcje promocyjne w jednym miejscu i publikujemy najciekawsze z nich w naszym serwisie! Sprawdź, z czego możesz skorzystać już dziś.

Kto oferuje promocje bukmacherskie?

W ostatnich latach konkurencja na polskim rynku zakładów wzajemnych niesamowicie wzrosła. Obecnie działa już ponad 20 bukmacherów, a kolejne podmioty ubiegają się o licencję, by móc oferować zakłady bukmacherskie online. 
Efektem takiego stanu rzeczy jest walka o każdego klienta, co wiąże się z koniecznością organizowania różnego rodzaju benefitów dla graczy, aby przekonać ich do wybrania danej firmy. Możemy więc odpowiedzieć, iż promocje bukmacherskie organizują obecnie wszyscy operatorzy w Polsce. Niektórzy przygotowują promocje niemal na każdy dzień (np. BETFAN), inni robią to rzadziej. Generalnie jednak nie ma ani jednej firmy, która nie oferowałaby graczom żadnych dodatkowych profitów za grę.

DLA KOGO są promocje bukmacherskie?

Promocje bukmacherskie zawsze skierowane są do nowych lub stałych klientów danego bukmachera. Zazwyczaj te pierwsze są bardziej atrakcyjne, ponieważ muszą być na tyle ciekawe, aby gracz niemający jeszcze konta został wystarczająco zachęcony, by je otworzyć. Nie brakuje jednak również interesujących promocji dla wszystkich klientów - część z nich jest skierowana wyłącznie do określonych grup (np. osoby grające daną dyscyplinę czy nieaktywne od pewnego czasu) - wówczas promocja zwykle kierowana jest przez adres e-mail lub SMS, ale istnieją też akcje, z których może skorzystać każdy pojedynczy gracz.
SPRAWDŹ RANKING BUKMACHERÓW

Co mogę otrzymać w ramach
Promocji bukmacherskiej?

Liczbę różnorodnych promocji u bukmachera ogranicza tylko jego kreatywność. Zazwyczaj jednak akcje są dość powtarzalne i opierają się na grze bez ryzyka, grze bez podatku, grze bez marży, przyznawaniu bonusów bukmacherskich lub freebetów na grę, podwyższaniu kursu kuponu lub utworzeniu boosta kursowego na określone zdarzenie, a także organizacji różnego typu rankingów pobudzających do regularnej gry. Oczywiście każda firma stara się wyróżnić spośród konkurencji, dlatego detale mogą odczuwalnie się różnić, ale trzon promocji zwykle opiera się na podobnych schematach. Czy któraś z tych promocji jest najkorzystniejsza dla gracza? Najlepsze promocje bukmacherskie to kwestia indywidualna, dlatego każdy musi na własnej skórze przetestować ich różne rodzaje i samemu ocenić, co cieszy się największą opłacalnością.
7800
typerów

Dołącz do naszej grupy na Facebooku i otrzymuj najlepsze porady oraz rozmawiaj z innymi!

Jak korzystać z promocji bukmacherskich?

Część promocji bukmacherskich wymaga zapisania się do danej akcji lub założenia konta w określonym czasie z konkretnym kodem promocyjnym. 
Przeważnie jednak będziemy zaliczeni do akcji automatycznie po spełnieniu warunków danej promocji. W razie wątpliwości, czy jesteśmy uprawnieni do czerpania korzyści z akcji bukmachera, najlepiej skierować się bezpośrednio do obsługi klienta, która poinformuje nas, czy możemy wziąć udział w promocji i jak możemy to zrobić.

Dlaczego nie mogę skorzystać z promocji?

Niektóre promocje bukmacherskie zastrzeżone są tylko dla jednego gracza na jedno IP czy gospodarstwo domowe. Jest to regulacja, która ogranicza możliwość tworzenia tzw. multikont, a więc nadużywania promocji przez jednego klienta. 
Jeżeli bukmacher wykryje, iż osoba usiłuje wykorzystać organizowaną akcję w nieetyczny sposób, najpewniej wykluczy go z udziału w jakichkolwiek promocjach w przyszłości. Często wiąże się to również z całkowitą blokadą konta. Warto zatem zachować uczciwość i koniecznie posługiwać się wyłącznie swoim kontem gracza bez nadużywania promocji za pośrednictwem znajomych czy członków rodziny.

BONUSY BUKMACHERSKIE

Najpopularniejszym typem gratyfikacji promocyjnej dla klientów zakładów bukmacherskich są różnego rodzaju bonusy, które doładowywane są np. za dokonanie wpłaty czy zagranie zgodnego z wymogami danej akcji zakładu. W dalszej części tekstu opiszemy najpopularniejsze typy bonusów bukmacherskich.

Bonusy bez depozytu

Część legalnych bukmacherów w Polsce posiada bonusy bez depozytu w swojej ofercie startowej, a inni umożliwiają ich zdobycie np. poprzez wpisanie określonego kodu, za którego pomocą automatycznie doładujemy swoje konto bonusem. Bonusy bez depozytu są bardzo lubiane przez graczy, ponieważ nie wymagają dokonywania przez nich wpłaty i pozwalają na grę bez żadnego ryzyka. Zdecydowanym minusem jest jednak fakt, że kwoty bonusów bez depozytu opiewają zwykle na maksymalnie 40 zł. Nie można jednak oczekiwać większych kwot, ponieważ darmowa gratyfikacja jest dla bukmachera wyłącznie stratą i w żaden sposób nie będzie mógł odnieść zysku na zorganizowaniu tego typu akcji. Najczęściej bonusy bez depozytu pojawiają się w ofercie dla nowych klientów - w ten sposób działa m.in. LVBET. Kwota bonusu bez depozytu w tym przypadku wynosi 20 zł.

Bonusy od depozytu

Najpopularniejszym, a zarazem najbardziej opłacalnym rodzajem bonusów dla bukmacherów są bonusy od wpłaty, nierzadko nawet na poziomie 100% lub 200% dokonanego depozytu. Jak działa to w praktyce? Dokonujemy wpłaty o wysokości przykładowo 500 zł, a bukmacher doładowuje na nasze konto dodatkowy bonus mający wartość określonego procentu uiszczonej wpłaty. Gdy jest to 100%, otrzymujemy na bonus równowartość wpłaty. U większości bukmacherów w takiej sytuacji wymagany jest najpierw obrót środkami na depozycie, aby można było wykorzystać przyznany bonus bukmacherski. Później wystarczy zrealizować warunki obrotu, by przenieść środki na konto główne i móc je wypłacić. Bonusy bez depozytu to świetna promocja w szczególności dla graczy, którzy obracają większym kapitałem i mogą dzięki takiej akcji zyskać nawet do kilku tysięcy złotych w bonusie. Niemal każdy bukmacher posiada w ofercie na start bonus od depozytu, ale równie często są one oferowane dla stałych klientów. Bukmacherami najczęściej umożliwiającymi otrzymanie takiego bonusu od wpłaty są BETFAN, LVBET oraz Noblebet.

Bonusy URODZINOWE

Standardowy bonus bez depozytu to za mało? Niektórzy bukmacherzy oferują też coroczny bonus urodzinowy dla stałych klientów! Często gracze zastanawiają się, którzy bukmacherzy rozdają bonusy na urodziny. Okazuje się, że nie ma na to jednej słusznej odpowiedzi - warto w dniu urodzin napisać do obsługi klienta różnych firm, co może zwiększyć nasze szanse na otrzymanie bonusu urodzinowego. Są też firmy, które wprost informują o możliwości zdobycia takiego bonusu wraz z wymogami, które należy spełnić, aby być uczestnikiem promocji (np. Betcris oferuje 20 zł bonusu urodzinowego).
sprawdź betcris

Bonusy konkursowe

Większość bukmacherów przyznaje stronom oraz grupom partnerskim pulę bonusów, które mogą oni wykorzystywać na organizowanie turniejów oraz konkursów. Dzięki nim gracze mają możliwość zdobywania dodatkowych środków na grę. Konkursy z nagrodami w postaci bonusów możesz znaleźć na naszej grupie facebookowej! Są one całkowicie darmowe, więc udział w nich może wziąć każdy chętny. Zachęcamy do śledzenia na bieżąco naszych social mediów, gdzie niemal co kilka dni pojawiają się różne akcje pozwalające graczom bukmacherskim na zdobycie różnych gratyfikacji do wielu bukmacherów.

Freebety BUKMACHERSKIE

Pojęciem bardzo podobnym do bonusów bukmacherskich są darmowe zakłady zwane freebetami. Różnice pomiędzy nimi są niewielkie, jednak warto wiedzieć, czym cechują się oba te typy gratyfikacji dla graczy. Przede wszystkim freebet nie wymaga kilkukrotnego obrotu, lecz zawsze po jego wykorzystaniu możemy wypłacić środki w przypadku wygranej. Bonus nie zawsze można wypłacić po dokonaniu jednokrotnego obrotu - zwykle wymagane jest kilkukrotne zagranie za środki bonusowe. Dodatkowo kwota, którą otrzymuje klient korzystający z freebetu to wygrana z odjęciem stawki darmowego zakładu, podczas gdy od wygranej z bonusu nie jest odejmowana jego wartość. To dwie podstawowe różnice pomiędzy darmowym zakładem a bonusem bukmacherskim. Freebet a bonus co lepsze? Nie da się tego określić, ponieważ oba rodzaje środków na grę mają swoje wady i zalety. Oba typy należy jednak ocenić pozytywnie, ponieważ dzięki nim gramy bez żadnego ryzyka - nie musimy obawiać się o utratę środków, gdyż są one nadprogramowe.

Freebety bez depozytu

Podobnie jak w przypadku bonusów bez depozytu, również freebety bez depozytu są bardzo atrakcyjną i kuszącą opcją. Dodatkowym plusem jest fakt, że darmowe zakłady można wypłacić już po wygraniu pierwszego kuponu i nie trzeba obracać nimi kilkukrotnie. Niestety freebety bez depozytu nie są częstą gratyfikacją w ramach oferty powitalnej legalnych bukmacherów w Polsce, jednak pojawiają się one u kilku firm, np. LVBET.
sprawdź lvbet

Freebety dodatkowe

Część bukmacherów rozdaje także freebety w ramach różnego rodzaju akcji promocyjnych dla stałych klientów. Wśród nich są m.in. bukmacherzy Betcris oraz BETFAN. Pierwsza z wymienionych firm nie stosuje praktycznie żadnych bonusów bukmacherskich i całą filozofię swoich promocji opiera wyłącznie na freebetach. Są one doładowywane w różnych formach - freebet jako zwrot podatku, freebet jako zakład bez ryzyka czy też freebet jako bonus od depozytu. Z kolei bukmacher BETFAN zwykle umożliwia zdobycie freebetu poprzez udział w akcji, która polega na obstawieniu określonego zakładu za własne pieniądze i np. otrzymanie równowartości stawki jako freebet bądź zdobycie darmowego zakładu, którego wartość będzie zależna od określonych wydarzeń na boisku (np. freebety za gole).

Zakład bez ryzyka

Zdecydowanie największą sympatią graczy bukmacherskich cieszy się promocja, jaką jest zakład bez ryzyka. Nie jest to nic dziwnego, bowiem dzięki istnieniu takich ofert możemy spróbować szczęścia bez jakiejkolwiek obawy o utratę środków. Z racji, iż takie promocje bukmacherskie są wyjątkowo kosztowne dla operatorów, pojawiają się one zazwyczaj wyłącznie w ramach oferty powitalnej dla nowych klientów lub sporadycznie dla stałych klientów np. w celu przetestowania nowej oferty czy aplikacji. Obecnie najlepszy zakład bez ryzyka na polskim rynku oferuje bukmacher eWinner, u którego z kodem promocyjnym "EKIPA" możemy zagrać aż za 125 zł i otrzymać zwrot 110 zł na konto główne w przypadku porażki. Oferta dotyczy wyłącznie pierwszego postawionego zakładu.
sprawdź zakład bez ryzyka ewinner

Zakład bez ryzyka a cashback

Pojęcia zakładu bez ryzyka oraz cashbacku są do siebie bardzo zbliżone, a nierzadko stosowane nawet naprzemiennie. Co prawda nie istnieje żadna słownikowa definicja, która nakazywałaby używania tych określeń w konkretnych sytuacjach, jednak przyjmuje się, iż zakład bez ryzyka to promocja, w ramach której zwrot środków następuje bezpośrednio na konto główne, podczas gdy cashback jest akcją, która ubezpiecza nasz kupon w taki sposób, że w przypadku porażki otrzymujemy bonus o wartości postawionego zakładu. Teoretycznie korzystniejszym rozwiązaniem jest wobec tego zakład bez ryzyka, jednak nic nie jest czarno-białe: niekiedy zakład bez ryzyka polega na zwróceniu tylko określonej części stawki i zwykle maksymalny zwrot opiewa na znacznie mniejszą kwotę, niż pozwala na to cashback. Warto więc oceniać wybrane promocje indywidualnie.

Zakłady bez ryzyka dla stałych klientów

Najrzadszym, ale pojawiającym się cyklicznie rodzajem promocji bukmacherskiej, jest zakład bez ryzyka dla stałych klientów. Bukmacherzy zazwyczaj organizują takie akcje w celu zachęcenia graczy do wypróbowania nowej aplikacji, nowego narzędzia czy wprowadzonej oferty zakładów. Mają wówczas gwarancję, iż dużo osób wykorzysta okazję na grę bez ryzyka. Niestety nie zdarza się to bardzo często, dlatego trzeba szczególnie uważnie śledzić komunikaty bukmacherów o nowych promocjach. Niedawno tego typu akcję w odniesieniu do wprowadzonego produktu "Player Bets" organizował kilkukrotnie bukmacher LVBET.

Podwyższone kursy

Podstawową promocją dostępną niemal u każdego bukmachera w codziennej ofercie zakładów są podwyższone kursy na wybrane zdarzenia. Zwykle operatorzy wybierają topowe mecze, które przyciągają uwagę największej liczby klientów. Promocje bukmacherskie dotyczące podwyższonych kursów przybierają różną formę - niekiedy jest to niewielkie podkręcenie kursu, a czasami możemy spotkać bardzo wysoki boost możliwy do zagrania wyłącznie w ramach kuponów SOLO. Poniżej opisujemy ten typ promocji bardziej szczegółowo.

Boosty kursowe dla nowych klientów

Podwyższone kursy do wykorzystania jednorazowo dla nowych klientów są określane przez bukmacherów jako boosty akwizycyjne. Stanowią one część tymczasowej oferty powitalnej. Operatorem, który najczęściej korzysta z tego typu akcji, jest zdecydowanie BETFAN. Firma ta co kilka tygodni umożliwia skorzystanie z boosta po rejestracji. Od pewnego czasu pozwalają oni nie tylko na zawarcie zakładu po wysokim kursie, lecz również na wybór drużyny, na którą się stawia! Boost więc jest "dwustronny" - przykładowo w meczu Napoli vs. Juventus mogliśmy sami wybrać, na kogo stawiamy i otrzymać nawet kilkaset złotych za wpłatę o wartości zaledwie 10 zł. Takie promocje zwykle są dostępne tylko przez kilka dni, jednak stanowią bardzo atrakcyjny element oferty dla nowych klientów i warto wypatrywać pojawienia się kolejnego tego typu boosta, o czym na pewno będziemy informować na naszej stronie internetowej.

Codzienne boostu kursowe dla stałych klientów

Możemy wykorzystywać podwyższone kursy codziennie u wielu bukmacherów. Każdy z nich nazywa ten typ promocji nieco inaczej: super kursy, matchday boost, wielkie kursy czy hit dnia - wszystkie takie określenia sprowadzają się właśnie do podwyższenia kursu na wybrane zdarzenie. Niektórzy bukmacherzy wystawiają tylko jeden podwyższony kurs na dany dzień, podczas gdy inni mają ich nawet kilka naraz. To świetna promocja, którą zdecydowanie warto śledzić, aby zwiększyć swoją potencjalną wygraną!

Promocje dot. gry bez podatku

Aspektem najczęściej zniechęcającym polskich graczy bukmacherskich do korzystania z usług operatorów działających na polskim rynku jset kwestia stosunkowo wysokiego podatku od stawki zakładu. Oczywiście nie jest to wina podmiotów organizujących zakłady, jednak odbija się na ich działalności. Firmy starają się więc rekompensować graczom konieczność pobrania podatku poprzez różne promocje, które zniwelują stratę i pozwolą klientom cieszyć się wygraną w pełnym wymiarze.

Promocje typu happy hours

U kilku bukmacherów na polskim rynku mamy do czynienia z promocjami typu Happy Hours, które umożliwiają grę bez podatku w konkretnych dniach lub godzinach. Kupony mogące podlegać pod promocję muszą spełnić warunki określone w regulaminie akcji - zazwyczaj dotyczą one wysokości kursu ogólnego oraz liczby zdarzeń na kuponie. Korzystając z promocji do kuponu zostanie dodany mnożnik o wartości 1.14, który zniweluje stratę wynikającą z podatku od stawki.

gra bez podatku 24/7

Obecnie na polskim rynku jest tylko jeden bukmacher, który oferuje całodobową grę bez podatku na wszystkie dyscypliny sportowe. Jest to TOTALbet - aby wziąć udział w tej promocji, wystarczy stworzyć dowolny kupon z co najmniej 3 zdarzeniami o kursie każdego z nich co najmniej 1.20. Zakład spełniający warunki promocji zostanie automatycznie podwyższony do kwoty wygranej odpowiadającej grze bez podatku. Równie ciekawą ofertę prezentuje eWinner w zakresie koszykówki oraz esportu. Te dwie dyscypliny mogą być obstawiane 24/7 bez podatku przy bardzo zbliżonych wymogach do oferty TOTALbet.

gra bez podatku dla nowych klientów

Istnieje również dwóch bukmacherów, którzy pozwalają na grę bez podatku 24/7 na wszystkie dyscypliny sportowe nowym graczom - są to Noblebet (30 dni gry bez podatku) oraz LVBET (14 dni gry bez podatku). Konkretne wymogi co do rodzajów kuponów kwalifikujących się do akcji są opisane w regulaminie, jednak nie różnią się one bardzo od warunków opisanych powyżej w opisie gry bez podatku u innych bukmacherów. Zwykle wszędzie pojawia się wymóg 3 zdarzeń oraz kursów powyżej 1.20 lub 1.30. Czy w Polsce można zagrać zakłady SOLO lub duble bez podatku? Niestety na ten moment praktycznie się to nie zdarza, gdyż byłoby to zupełnie nieopłacalne dla organizatorów zakładów. Liczymy jednak na to, że i takie promocje zaczną pojawiać się w przyszłości!

Podwyższanie wygranej w kuponach ako

Wielu bukmacherów w swojej ofercie promocji umożliwia graczom osiąganie większych wygranych w zależności od liczby zdarzeń dodanych na kuponie. Im więcej zakładów znajdzie się na nim, tym bardziej operator podkręci ogólny kurs, a co za tym idzie - wzrośnie nasza potencjalna wygrana. Zazwyczaj minimalna liczba zdarzeń umożliwiająca dodanie supermnożnika to 4 lub 5 zakładów. Gratyfikacje dla graczy obstawiających kupony akumulowane znajdziemy m.in. w Betcris (promocja Betcris+) oraz LVBET (promocja LV Kombi Boost). Mnożnik wynikający z zastosowania takiej promocji może podnieść naszą wygraną nawet dwukrotnie, dlatego przy graniu tzw. "taśm" szczególnie warto o nich pamiętać.

gra bez podatku 
dla nowych klientów

Ostatnim typem schematycznych promocji wśród bukmacherów jest gra bez marży bukmacherskiej. Aby dobrze zrozumieć sens takich akcji, należy najpierw zapoznać się z pojęciem marży oraz sprawdzić, jak kształtuje się jej wysokość w standardowej ofercie bukmacherskiej. Marża - podobnie jak podatek - zabiera część naszej stawki, przez co pomniejsza ona naszą wygraną. Niektóre firmy decydują się jednak na jej całkowite zdjęcie lub znaczenie obniżenie, aby kursy na wybrane sporty lub ligi były bardziej atrakcyjne i przyciągnęły większą liczbę klientów. Wiodącym podmiotem na polskim rynku pod tym kątem jest bukmacher Noblebet, który regularnie niweluje marżę na topowe ligi polskie oraz mecze reprezentacji naszego kraju.

FAQ - promocje bukmacherskie

Jakie są promocje na dziś?

Aby zapoznać się z ofertą promocji bukmacherskich na dany dzień, sprawdź "Promocje na dziś", gdzie informujemy o wszystkich najciekawszych akcjach organizowanych przez legalnych w Polsce bukmacherów.

Gdzie jest najlepszy zakład bez ryzyka?

Zdecydowanie najlepszy zakład bez ryzyka na polskim rynku należy obecnie do bukmachera eWinner, który zwraca nawet do 110 zł na konto główne za pierwszy zakład w przypadku porażki. Aby móc otrzymać zwrot w takiej kwocie, zarejestuj się z kodem EKIPA i zagraj swój pierwszy kupon za 125 zł bez żadnego ryzyka!

U którego bukmachera można grać bez podatku?

Gra bez podatku jest przemycana w promocjach polskich bukmacherów w różnej formie. Możemy znaleźć m.in. klasyczną grą bez podatku w przypadku kuponów z co najmniej 3 zdarzeniami (np. eWinner - gra bez podatku na koszykówkę i esport) oraz wyrównanie podatku w formie zwrotu jego kwoty jako freebet (np. Betcris - totalny zwrot podatku).

Gdzie można otrzymać bonus bez depozytu?

Obecnie bonus bez depozytu jest dostępny dla nowych klientów bukmacherów LVBET. Stali klienci mogą skorzystać z corocznych bonusów urodzinowych, które przyznaje wielu bukmacherów (np. Betcris), a także bonusów z określonym kodem bonusowym (np. Noblebet).
Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Graj legalnie i odpowiedzialnie. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest nielegalna.
© 2022 BET EKIPA - Legalni bukmacherzy i typy na dziś. Wszystkie prawa zastrzeżone.
ul. Henryka Jordana 12/39, 32-500 Chrzanów | kontakt@betekipa.pl | NIP: 8652574122 | REGON: 520648023