Superbet - legalny bukmacher 
w Polsce

Zarejestruj się z polecenia BET EKIPY, aby otrzymać najlepszą dostępną ofertę powitalną!
Marka Superbet pochodzi z Rumunii i od 2019 roku jest obecna na polskim rynku. Jest to jedna z najprężniej działających firm z branży zakładów wzajemnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Bukmacher Superbet działa zarówno online, jak i w formie punktów naziemnych. Dowiedz się, czy warto założyć konto w Superbet i jakie korzyści z rejestracji otrzymasz!

Zakłady bukmacherskie Superbet

Informacje o Superbet

Operator o niespełna 15-letniej historii pojawił się na polskim rynku po nowelizacji ustawy hazardowej. Na terytorium naszego kraju działa jako Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. Firma inwestuje w licznych ambasadorów marki, współpracując m.in. z Jerzym Dudkiem, Janem Błachowiczem czy Sławomirem Peszko. Superbet angażuje się również w sponsoring sportowy, a logo marki widnieje na koszulkach piłkarzy Górnika Zabrze.
Oficjalna nazwa: Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.
Kraj pochodzenia: Rumunia
Siedziba firmy: ul. Wincentego Rzymowskiego 31, 02-697 Warszawa
Data powstania: 22 grudnia 2008 r.
Sponsor klubu: Górnik Zabrze

Promocje Superbet

Charakterystyczną cechą strategii Superbet w ramach działań na polskim rynku jest organizowanie wielu atrakcyjnych promocji, które niemal codziennie pozwalają graczom na zdobywanie bonusów i freebetów. Okazale prezentuje się zarówno oferta powitalna Superbet, jak i promocje dla stałych klientów, takie jak Superspin czy Supergame.
SKORZYSTAJ Z PROMOCJI

Oferta na start

Tydzień bez ryzyka: do 3500 zł zwrotu
Freebet od 1. wpłaty: 100% do 200 zł
Freebet za aplikację: 20 zł
Freebet dla BET EKIPY: 35 zł ekstra
Kod promocyjny uprawniający do otrzymania pakietu powitalnego: EKIPA
SKORZYSTAJ Z PROMOCJI
7800
typerów

Dołącz do naszej grupy na Facebooku i otrzymuj najlepsze porady oraz rozmawiaj z innymi!

TYDZIEŃ BEZ RYZYKA SUPERBET

Najistotniejszym elementem promocji powitalnej Superbet jest obecnie Tydzień Bez Ryzyka. Akcja ta polega na możliwości otrzymania zwrotu środków w przypadku wygenerowania ujemnego bilansu przez pierwsze 7 dni naszej gry u tego bukmachera. Maksymalna kwota, którą można otrzymać z powrotem, to 3500 zł. Pieniądze zwracane są w formie bonusu, który podlega 3-krotnemu obrotowi po kursie minimum 1.91. Ważność bonusu wynosi 10 dni. W ramach obrotu bonusem na kuponach nie mogą znaleźć się zdarzenia z oferty SuperKursy.

FREEBET NA START
100% Do 200 zł

Oprócz Tygodnia Bez Ryzyka, w ramach pakietu na start Superbet otrzymujemy również freebet 100% do 200 zł od pierwszej wpłaty. Depozyt musi zostać wykonany w ciągu 14 dni od rejestracji, a jego kwota musi co najmniej 20 zł.
Freebet jest przyznawany automatycznie po dokonaniu pierwszego depozytu. Darmowy zakład nie ma warunków obrotu - wystarczy zagrać za niego dowolny kupon, a potencjalna wygrana zostanie pomniejszona o stawkę freebetu. Na kuponie zagranym za freebet nie mogą znaleźć się zdarzenia z oferty SuperKursy. Gracz na wykorzystanie freebetu ma 10 dni od momentu jego otrzymania. W tym czasie kupon zagrany za freebet ma zostać rozliczony.
ODBIERAM FREEBET NA START

FREEBETY POWITALNE
DLA BET EKIPY

Ostatnim elementem, który składa się na pakiet powitalny Superbet, są darmowe zakłady w kwotach 20 oraz 35 zł, co łącznie daje pokaźną sumę 55 zł. Pierwszy z freebetów jest gratyfikacją podstawową, którą otrzymuje się za pobranie aplikacji mobilnej Superbet, a drugi freebet to promocja dodatkowa przysługująca wszystkim osobom zarejestrowanym z kodem promocyjnym EKIPA!
Aby otrzymać freebet 20 zł, należy w ciągu 7 dni od rejestracji pobrać aplikację mobilną Superbet i zalogować się w niej do swojego konta gracza. W przypadku extra freebetu 35 zł konieczne jest dokonanie pierwszej wpłaty w kwocie co najmniej 50 zł. W ramach obu akcji otrzymujemy jednakowe freebety, których łączna suma daje wartość 54 zł. Na koncie gracza może być tylko jeden aktywny freebet, dlatego będzie konieczne wykorzystanie ich po kolei. Wygrana z darmowego zakładu zostanie pomniejszona o jego stawkę.
chcę otrzymać freebety

KOD PROMOCYJNY SUPERBET

Kod promocyjny Superbet uprawniający do odbioru oferty powitalnej, to hasło "EKIPA". Należy wpisać je podczas zakładania konta w formularzu rejestracyjnym, a także wyrazić chęć odbioru pakietu powitanego
W formularzu rejestracyjnym znajdziemy pole poświęcone na kod promocyjny Superbet. Warto uzupełnić je kodem "EKIPA", który pozwala na zdobycie licznych gratyfikacji na start - Tygodnia Bez Ryzyka, freebetu od pierwszego depozytu aż do 200 zł oraz innych atrakcyjnych freebetów na grę. Rejestracja z naszym kodem stanowi także wsparcie dla naszego serwisu!
ZAŁÓŻ KONTO

Promocje dla stałych klientów

Oprócz szerokiej gamy gratyfikacji, które daje oferta powitalna Superbet, istotne znaczenie mają również bonusy bukmacherskie dla stałych graczy, które utrzymują ich aktywność w serwisie danego operatora.
Promocje Superbet zdecydowanie wyróżniają się na polskim rynku, przede wszystkim z uwagi na ich intensywną częstotliwość oraz przystępne warunki obrotu bonusami przyznawanymi graczom. Bukmacher wyróżnia się rozwiązaniami technologicznymi w zakresie działań promocyjnych, a także prostotą tychże akcji. Gracz nie musi podejmować wielu działań, aby wziąć udział w promocji Superbet i dać sobie szansę na zdobycie nagrody. Poniżej prezentujemy najbardziej popularne akcje promocyjne tego bukmachera, które są dostępne dla graczy przez cały czas na stronie oraz w aplikacji mobilnej Superbet.
SUPERSPIN - Superbet jest jednym z dwóch bukmacherów na polskim rynku, którzy posiadają tzw. koło fortuny pozwalające na zdobycie różnych ciekawych gratyfikacji. W przypadku Superspin do zdobycia są między innymi bonusy od wpłaty, freebety na określoną kategorię gier, a także nagroda główna - Jackpot Superbet. Każdy gracz może zakręcić kołem Superbet raz dziennie. Do przystąpienia do promocji nie trzeba spełnić żadnych specjalnych wymogów, co czyni tę promocję jeszcze atrakcyjniejszą!

SUPERPRZEWAGA - Choć wiele osób prawdopodobnie nie postrzega tej funkcji Superbet jako promocji, jest to również forma gratyfikacji dla klientów tego bukmachera. Opcja ta pozwala na wcześniejsze rozliczenie zdarzenia jako wygrane, jeżeli dana drużyna osiągnie określone w regulaminie promocji prowadzenie. W przypadku piłki nożnej drużyna musi prowadzić co najmniej dwiema bramkami, aby zdarzenie kwalifikowało się do rozliczenia go jako wygrane w ramach Superprzewagi. Dzięki tej akcji nie musimy drżeć o rozliczenie naszego kuponu do ostatnich minut spotkania, ponieważ Superprzewaga daje nam korzystne rozliczenie znacznie wcześniej!


SUPERGAME - Kolejną kultową promocją w ofercie bukmachera jest Supergame. To akcja, w której należy typować rozstrzygnięcia oraz inne zdarzenia poszczególnych meczów lub innych imprez sportowych. Udział w zabawie jest darmowy, a pula nagród w każdej edycji wynosi łącznie nawet do kilkuset tysięcy złotych w gotówce! Warto spróbować szczęścia poprzez udział w tej promocji Superbet, aby dać sobie szansę na odebranie wysokiej nagrody.

Transmisje SUPERBET

Kolejną korzyścią związaną z wyborem bukmachera Superbet jest możliwość oglądania setek spotkań z różnych dyscyplin w ramach dostępnych w aplikacji mobilnej oraz na stronie internetowej transmisji na żywo! Skąd mamy wiedzieć, czy dane spotkanie jest transmitowane w streamingu Superbet? Przy zdarzeniach objętych transmisją widnieje ikonka kamery. Aby móc obejrzeć taką transmisję, należy posiadać w pełni zweryfikowane konto w Superbet. Co ważne, nie jest konieczne ani posiadanie środków na koncie, ani też zagranie kuponu w określonym czasie przed obejrzeniem transmisji - odróżnia to Superbet od transmisji dostępnych na stronach i w aplikacjach większości konkurencyjnych bukmacherów. W ofercie streamingowej Superbet znajdziemy między innymi topowe ligi piłkarskie, takie jak Serie A, Bundesliga, La Liga, a także rozgrywki pucharowe. W Superbet obejrzymy też spotkania NBA czy Euroligi, jak również najważniejsze ligi siatkarskie i hokejowe. Wybór transmisji w Superbet jest bardzo szeroki i na pewno każdy gracz znajdzie wśród nich interesujące go wydarzenia sportowe.

Strefa VIP SUPERBET

Bukmacher Superbet posiada program VIP podobnie jak inne konkurencyjne firmy. Również w przypadku tego operatora dołączenie do tego grona wymaga otrzymania zaproszenia do Strefy VIP bezpośrednio od pracownika firmy. Klienci VIP Superbet mogą liczyć na dedykowane promocje bukmacherskie, indywidualnego opiekuna, a także prioretyzację w przypadku dokonywania płatności oraz innych życzeń klienta. 

Oferta superbet

Jednym z aspektów mogących być wizytówką Superbet jest bogata oferta zakładów sportowych. Posiadają oni wszystkie najważniejsze rynki w ramach dostępnych dyscyplin, a także umożliwiają łączenie kilku rodzajów zakładów na jedno spotkanie. Dodatkowo nierzadko posiadają oni szerszy wybór od konkurencji w zakresie zdarzeń na mniej popularne rozgrywki. Oczywiście nie ma bukmachera z ofertą idealną, jednak w Superbet możemy znaleźć większość zakładów, które mogą nas zainteresować. Gracze chwalą w szczególności dostępne rynki na piłkę nożną, koszykówkę oraz tenis.

ZAKŁADY NA ŻYWO

Równie atrakcyjnie prezentuje się oferta zakładów na żywo Superbet. Dzięki intuicyjności i sprawnemu działaniu aplikacji stawianie zakładów live jest bezproblemowe. Proces płatności także jest bardzo szybki, co pozwala na ekspresowe wykorzystanie oferty zakładów na żywo Superbet. W takich warunkach mamy możliwość obstawiania nawet najszybciej toczących się dyscyplin sportowych. Oferta live Superbet jest ciekawa i szeroka, choć na rynku można znaleźć bukmacherów posiadających szerszą ofertę. Pomimo tego warto sprawdzić usługi tego bukmachera nie tylko w zakresie zakładów prematch, ale także w razie chęci bardziej dynamicznej gry.

SPORTY WIRTUALNE

Podobnie jak inne firmy, również w ofercie Superbet sporty wirtualne są dostępne dla klientów przez całą dobę. Operator prezentuje się pod tym względem znakomicie, posiadając bardzo dużą liczbę dyscyplin wirtualnych możliwych do obstawiania, a wśród nich wyścigi MotoGP, wirtualny żużel, wirtualną piłkę nożną, wyścigi chartów, wyścigi konne, koszykarskie Last 60, Virtual Football League i inne kategorie. Każda gra posiada swoje demo, dzięki czemu możemy sprawdzić, czy taka forma rozgrywki nas interesuje. Ze sportów wirtualnych mogą korzystać tylko zalogowani gracze. Sporty wirtualne Superbet prezentują się bardzo ciekawie. Oprócz tego firma dysponuje też dedykowanymi gratyfikacjami pod tę kategorię zakładów, które można nabyć między innymi poprzez udział w zabawie Superspin.

Gry Karciane

Na stronie Superbet znajdziemy także pokaźną liczbę gier karcianych: Polski Poker, Poker, BlackJack, Wojna, Indyjski Poker oraz specjalne wydanie Wojny: Andar Bahar. Analogicznie jak w przypadku sportów wirtualnych, również gry karciane posiadają swoje demo, które pozwala na obserwację krupiera, a obstawienie zakładu wymaga zalogowania na konto gracza. Należy przypomnieć, iż w przypadku zakładów wzajemnych oferta gier karcianych nie umożliwia realnego uczestnictwa w grze, a jedynie typowanie losów dalszej rozgrywki. Gry karciane Superbet, tak samo jak sporty wirtualne, posiadają dedykowane sobie gratyfikacje przyznawane graczom za uczestnictwo w innych promocjach.

Opinie Superbet

Ocena bukmachera

Superbet po dołączeniu do grona naszych partnerów umiejscowił się na drugim miejscu naszego rankingu, pokonując między innymi Betclic, eWinner czy TOTALbet. Oczywiście każdy gracz musi samodzielnie porównać, czyje usługi spełniają najlepiej jego oczekiwania, jednak nasza redakcja może zdecydowanie wskazać Superbet jako jednego z czołowych bukmacherów w Polsce, który posiada dużo zalet i jest dobrym wyborem dla graczy. Dobra aplikacja, regularne promocje i ciekawa oferta zakładów to aspekty, w których przoduje ten operator.

SUPERBET - opinie

Sandra:
Mimo że nie jestem bardzo doświadczona w zakładach bukmacherskich, to aplikacja Superbet jest bardzo intuicyjna i dzięki temu łatwo mi się obstawia. Fajną zabawą jest też Superspin czy Supergame, bo nie muszę obstawiać za pieniądze, żeby coś otrzymać. Na moje potrzeby Superbet jest idealny i bardzo polecam tego buka do codziennej gry.

Wiktor:
Akurat Superbet jest oficjalnym sponsorem Górnika, któremu kibicuję, więc naturalnie korzystam z ich usług i bardzo dobrze mi się sprawdzają. Mega doceniam Superprzewagę, która już wielokrotnie uratowała mój kupon, a oprócz tego mają fajną ofertę na kartki zawodników i można tam często wypatrzyć coś ciekawego.
Paweł:
Gram na wielu bukach i Superbet jest jednym z moich podstawowych wyborów, mają dużo fajnych promocji i przejrzystą apkę. Ważny jest też dobry cashout, bardzo często można tam wypłacić kasę nawet gdy Twoja drużyna przegrywa, więc wygoda jest naprawdę duża. Polecam w połączeniu z usługami innych buków.

Historia SUPERBET

Firma Superbet została założona w 2008 roku w Rumunii. Głównodowodzącym oraz jednym z założycieli spółki jest  Sacha Dragic. Operator działa przede wszystkim na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. W Polsce bukmacher organizuje zakłady wzajemne zarówno online, jak i stacjonarnie, za pośrednictwem punktów naziemnych. Firma posiada także swoje oddziały w takich miastach, jak Zagrzeb, Belgrad czy Leeds.
Działalność online Superbet rozpoczął od utworzenia rumuńskiej stron internetowej w 2016 roku. Od tej pory rozwój firmy stał się jeszcze bardziej dynamiczny. Operator otrzymał w 2017 oraz 2018 roku nagrody dla najlepszego operatora zakładów wzajemnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Bukmacher angażuje się również w sponsoring sportowy. na polskim rynku wspierając w m.in. Górnik Zabrze czy GKS Tychy. Od niedawna Superbet jest także oficjalnym partnerem reprezentacji Polski w skokach narciarskich.

Strona internetowa Superbet

Jak założyć konto w Superbet?

Aby założyć konto online Superbet, wystarczy poświęcić kilka minut na prostą i zrozumiałą dla każdego użytkownika rejestrację. Poniżej znajduje się utworzona przez nas instrukcja krok po kroku jak założyć konto w Superbet.

  1. Wejdź na stronę Superbet lub skorzystaj z aplikacji mobilnej Superbet

  2. Naciśnij przycisk "Rejestracja" widoczny na górze strony lub aplikacji

  3. Uzupełnij wszystkie niezbędne pola formularza rejestracyjnego Superbet. Pamiętaj w szczególności o uzupełnieniu opcjonalnego pola "kod promocyjny", wpisując hasło "EKIPA" - działanie to uprawnia Cię do odbioru oferty powitalnej, w ramach której otrzymasz Tydzień Bez Ryzyka, bonus od pierwszego depozytu oraz atrakcyjne freebety.

  4. Zaznacz wszystkie zgody widoczne w ostatniej części formularza. Jedna z nich jest obowiązkowa, a druga konieczna do zaakceptowania w razie chęci otrzymania oferty powitalnej Superbet.

To wszystko! Te kilka łatwych kroków wystarczy do rejestracji w Superbet. Następnie konieczna będzie aktywacja konta. Pamiętaj również, by w ciągu 28 dni od założenia konta dokonać pełnej rejestracji i zweryfikować swój dokument tożsamości oraz numer rachunku bankowego. W innym przypadku Twoje konto zostanie zamknięte.

CO JEŚLI NIE WPISAŁEM KODU PROMOCYJNEGO SUPERBET?

Kod promocyjny Superbet jest niezbędnym elementem do uzupełnienia w procesie rejestracji, aby otrzymać bonusy powitalne u bukmachera. Co jeżeli zapomniałeś wpisać kodu promocyjnego? Nie wszystko stracone - czasami rejestrujesz się za pośrednictwem dedykowanego linku, który zastępuje kod promocyjny Superbet. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, aby dowiedzieć się, czy w Twoim koncie widnieje kod promocyjny EKIPA.

Jak postawić kupon
W SUPERBET?

Postawienie kuponu w Superbet jest banalnie proste. Aby wybrane przez Ciebie zdarzenia były w grze, wystarczy wybrać typy poprzez stronę główną lub za pomocą listy kategorii, a następnie przejść do podglądu kuponu. Możemy wybrać rodzaj kuponu: PROSTY lub SYSTEM, a następnie wybrać stawkę kuponu oraz opcjonalnie grę za freebet. Przed postawieniem kuponu upewnij się, że wybrałeś poprawnie wszystkie zdarzenia oraz stawkę, a także rodzaj kuponu. Po sprawdzeniu wszystkich niezbędnych kwestii możesz nacisnąć czerwony przycisk widoczny pod kuponem. Po chwili przetwarzania powinieneś otrzymać komunikat o poprawnym przyjęciu Twojego zakładu, który następnie znajdziesz w sekcji kuponów. W Superbet możesz także wybrać opcję otrzymywania powiadomień dotyczących spotkań umieszczonych na Twoim kuponie - zarówno o potwierdzeniu wyjściowych składów, jak i przebiegu meczu. Do kuponu możesz wracać w każdej dowolnej chwili - warto sprawdzać zakładkę kuponów, ponieważ w pewnym momencie możesz otrzymać możliwość skorzystania z funkcji cashout, czyli przedwczesnego zamknięcia kuponu. Oprócz tego Superbet oddaje też do dyspozycji graczy możliwość dzielenia się swoimi kuponami w ramach społecznościowej funkcji Supersocial, co pozwala na udostępnianie ze znajomymi swoich zakładów

Jak doładować konto
W SUPERBET?

Metody płatności: Przelewy24, BLIK, karta, Skrill, Paysafecard, Paypal, Neteller, Apple Pay
Minimalna kwota wpłaty: 1 zł
Dostępność funkcji wpłaty: 24h na dobę
Prowizje od wpłat: brak*
Superbet posiada wszystkie najnowocześniejsze metody płatności, dzięki czemu posiadamy szeroki wybór sposobów wpłaty naszej gotówki i możemy zdecydować się na najwygodniejszą dla nas opcję. Depozyty możemy wpłacać przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Operator sam nie pobiera prowizji za żadną formę płatności, jednak należy pamiętać, iż niektóre banki oraz pośrednicy płatności wprowadzili swoje własne opłaty za przelewy wykonywane do podmiotów działających na rynku hazardowym. Minimalna wpłata w przypadku każdego rodzaju płatności Superbet wynosi zaledwie złotówkę.

Jak wypłacić Środki
Z superbet?

Minimalna kwota wypłaty: 1 zł
Natychmiastowe wypłaty: wszystkie formy wypłaty oprócz karty płatniczej i tradycyjnego przelewu
Kiedy wypłaty są realizowane: 7 dni w tygodniu, 24h na dobę
Kiedy pieniądze trafią na konto: szybkie wypłaty - do 10 min, inne formy wypłat - maksymalnie do 3 dni; wyjątek - PKO
W aspekcie przelewów wychodzących bukmacher Superbet również prezentuje się nieźle. Posiada on różne formy wypłat - można wybrać szybki przelew, tradycyjny przekaz środków bądź wypłatę na kartę płatniczą. Należy jednak pamiętać, iż czas przekazu gotówki będzie różnić się w zależności od tego, jaką formę płatności wybierzemy, a także od tego, czy nasz bank posiada natychmiastowe płatności i w jakich godzinach je obsługuje. Superbet na swojej stronie podkreśla również, iż w przypadku banku PKO szybkie przelewy nie działają w weekendy i transakcje dla tego banku są realizowane w poniedziałek.

Jak zweryfikować konto
W superbet?

Jeżeli jeszcze nie ukończyliśmy pełnej rejestracji w Superbet, konieczne będzie dokonanie tego w przeciągu 28 dni od założenia konta. Skąd wiedzieć, czy mam zweryfikowane konto w Superbet? Jeżeli jeszcze nie dokonaliśmy weryfikacji, w naszym Panelu Gracza pod zakładką "Konto" widnieć będzie napis "Wymagana weryfikacja tożsamości". Po wejściu w tę zakładkę należy odszukać przycisk "Zweryfikuj swoją tożsamość" i postępować zgodnie z dalszymi instrukcjami, uzupełniając formularz niezbędnymi danymi. Po ukończeniu tego etapu należy również zweryfikować swój numer telefonu poprzez podanie kodu SMS, który otrzymamy od bukmachera. Zazwyczaj potwierdzenie prawidłowej weryfikacji następuje maksymalnie do 48 godzin. W niektórych przypadkach gracz może zostać poproszony o dodatkowe dane, np. wyciąg z rachunku bankowego czy zrzut ekranu z używanego portfela elektronicznego. Weryfikacja jest niezbędna w procesie zakładania konta u bukmachera, ponieważ tylko posiadając konto stałe mamy możliwość wypłaty środków, dlatego konieczność weryfikacji jest nieunikniona. Na szczęście w przypadku Superbet weryfikacja jest bezproblemowa i szybka, dlatego już niedługo po przesłaniu dokumentów powinniśmy otrzymać potwierdzenie.

FAQ - promocje SUPERBET

Jak otrzymać w Superbet freebet?

W przypadku bukmachera Superbet najlepszą metodą do uzyskania darmowego zakładu jest skorzystanie z oferty powitalnej poprzez rejestrację z kodem EKIPA, co uprawnia do odbioru nawet 54 zł w formie freebetu. Stali klienci mogą z kolei odebrać takie gratyfikacje w ramach akcji dla wszystkich graczy, np. Superspin.

Co to jest Tydzień Bez Ryzyka?

Jest to promocja powitalna Superbet, w ramach której możemy otrzymać zwrot środków w formie bonusu, jeżeli nasz pierwszy tydzień gry u tego bukmachera zakończy się ujemnym bilansem. Bonus otrzymywany w ramach zwrotu podlega 3-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym kuponu na poziomie 1.80.

Jak oglądać transmisje Superbet?

W przypadku Superbet transmisje są dostępne dla wszystkich klientów, niezależnie od tego, czy posiadamy środki na koncie gracza. Nie musimy też posiadać zagranego kuponu w określonym czasie. Przy każdym wydarzeniu sportowym transmitowanym w Superbet widnieje ikona kamery. Po wejściu w dane zdarzenie automatycznie powinna odtworzyć się transmisja online.

Zakłady bukmacherskie Superbet - podsumowanie

SUPERBET - dla kogo dobry?

Redakcja BET EKIPY poleca Superbet dla graczy standardowych dyscyplin, ponieważ to właśnie najbardziej popularne z dostępnych u tego operatora rozgrywek są najlepiej zagospodarowane pod kątem oferty oraz promocji. Bukmachera polubią też klienci grający za niskie stawki, ponieważ próg wejścia do większości promocji jest bardzo niski, a czasem nawet zerowy.

SUPERBET - czy warto założyć konto?

W naszej opinii Superbet jest jednym z obowiązkowych bukmacherów do założenia konta na liście operatorów dostępnych Polsce. Ze względu na dobrze wykonaną aplikację, bogatą ofertę zakładów i ciekawe promocje stanowi on dobry wybór do codziennej gry. Warto mieć konto w Superbet i korzystać z promocji każdego dnia!
Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Graj legalnie i odpowiedzialnie. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest nielegalna.
© 2023 BET EKIPA Agnieszka Sermak. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt@betekipa.pl | NIP: 8652574122 | REGON: 520648023