LVBET - legalny polski bukmacher

Zarejestruj się z polecenia BET EKIPY, aby otrzymać najlepszą dostępną ofertę powitalną!
Legalny bukmacher LVBET to firma, która z powodzeniem działa na polskim rynku zakładów już od niemal sześciu lat. Nasz ranking bukmacherów umieścił tego operatora na 3. miejscu klasyfikacji, co jest następstwem wielu ciekawych promocji oraz szerokiej oferty. Co firma LVBET może zaoferować graczom?

Informacje o LVBET

Bukmacher LVBET działa na podstawie udzielonej w 2016 roku licencji Ministerstwa Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych. Posiadają oni zarówno uprawnienia do działania jako bukmacher online, jak również za pośrednictwem punktów naziemnych. Polski operator jest sponsorem wielu drużyn sportowych w naszym kraju.
Oficjalna nazwa: LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
Kraj pochodzenia: Polska
Siedziba firmy: ul. Melchiora Wańkowicza 3, 
40-384 Katowice
Data powstania:  15 grudnia 2014 r.
Sponsor klubu: Śląsk Wrocław, Unia Leszno, Wisła Płock, Stal Mielec, Garbarnia Kraków, Anonymo

Promocje LVBET

Przez kilka lat intensywnego działania bukmacher LVBET promocje ma w jednym palcu. Operator doskonale wie, co może przyciągnąć klientów, a oferta powitalna LVBET jest na tyle szeroka, że każdy klient znajdzie w niej coś dla siebie. Na start naszej przygody możemy otrzymać w LVBET bonus bez depozytu, dwa bonusy bukmacherskie od wpłaty oraz zakład bez ryzyka. Aby móc odebrać pełen pakiet powitalny, zarejestruj się w LVBET z kodem EKIPA!
SKORZYSTAJ Z PROMOCJI

Oferta na start

Bonus bez depozytu: 20 zł
Bonus od 1. wpłaty: do 1500 zł bonusu
Bonus od 2. wpłaty: do 1500 zł bonusu
Zakład bez ryzyka: do 333 zł zwrotu
Kod promocyjny uprawniający do otrzymania pakietu powitalnego: EKIPA
SKORZYSTAJ Z PROMOCJI
7800
typerów

Dołącz do naszej grupy na Facebooku i otrzymuj najlepsze porady oraz rozmawiaj z innymi!

LVBET bonus 100% od pierwszej wpłaty

Przygoda w LVBET rozpoczyna się od bonusu bukmacherskiego o wartości dokonanej wpłaty na konto gracza. W ramach tej promocji mamy szansę zdobyć nawet o 1500 zł więcej, niż wpłaciliśmy. 
Aby otrzymać bonus, wystarczy zarejestrować się w LVBET z kodem promocyjnym EKIPA, a następnie dokonać pierwszego depozytu. Bukmacher automatycznie przyzna na nasze konto bonusowe dwukrotność wpłaty, która podlega 4-krotnemu obrotowi po minimalnym kursie 1.75. Należy pamiętać, iż do obrotu liczą się tylko zakłady na klasyczną ofertę sportową - wykluczone jest zaliczenie na poczet obrotu bonusem LVBET gier karcianych lub sportów wirtualnych, jak również zakłady Player Bets.

LVBET bonus 50% od drugiej wpłaty

Bliźniaczo podobna do bonusu LVBET od pierwszej wpłaty jest promocja dotycząca drugiego depozytu. 
Jedynymi różnicami są kwota bonusu (tym razem jest to 50% wartości wpłaty, a nie 100%) oraz korzystniejsze przy drugim depozycie warunki obrotu (3-krotny obrót po kursie minimalnym 1.75). Maksymalna kwota bonusu to również 1500 zł, jednak tym razem otrzymanie takiej kwoty wiąże się z dokonaniem dwukrotnie większego depozytu. Przykład: jeżeli wpłacimy 300 zł, nasz bonus LVBET od drugiej wpłaty wyniesie 150 zł, a więc łącznie na naszym koncie bonusowym pojawi się bonus bukmacherski o wartości 450 zł.

LVBET zakład bez ryzyka od trzeciej wpłaty

W ofercie na start LVBET zakład bez ryzyka również jest dostępny, jednak odnosi się on do pierwszego kuponu zawartego po dokonaniu trzeciej wpłaty. 
Minimalna wpłata uprawniająca do udziału w tej promocji to 25 zł, a chęć udziału w promocji potwierdza się poprzez zaznaczenie przy dokonywaniu depozytu okienka "zakład bez ryzyka LVBET". Promocja polega na tym, że w razie porażki otrzymamy od LVBET bonus w kwocie stawki zakładu, maksymalnie do 333,30 zł. Aby wypłacić zwrócone środki, należy obrócić nimi jednokrotnie po kursie minimalnym 1.75. Co ciekawe, w przypadku rozliczenia zakładu jako zwrot, mamy kolejną szansę skorzystania z zakładu bez ryzyka.
ZAŁÓŻ KONTO

Gra bez podatku LVBET przez 33 dni

Nowi klienci LVBET mogą skorzystać również z gry bez podatku przez 33 dni od rejestracji. Aby mnożnik naszego kuponu został podniesiony z 0.88 do 1.0, musimy zawrzeć kupon AKO z minimum 3 zdarzeniami o kursie łącznym 2.40 lub wyższym. Spełnienie powyższych warunków oznacza podniesienie wskaźnika o 14%, dzięki czemu w praktyce gramy bez podatku. Promocja dotyczy zarówno zakładów prematch, jak i zakładów na żywo. Do akcji kwalifikują się wyłącznie kupony postawione za środki własne. Okres 33 dni zaczyna płynąć bezpośrednio po dokonaniu rejestracji w LVBET.

KOD PROMOCYJNY LVBET

Do wszystkich opisanych wyżej gratyfikacji uprawnia kod promocyjny LVBET "EKIPA". 
Kod bonusowy LVBET wystarczy wpisać w odpowiednie pole przy rejestracji, a następnie można cieszyć się licznymi benefitami wynikającymi z założenia konta! Alternatywą dla rejestracji z kodem promocyjnym LV BET jest otwarcie konta gracza bezpośrednio poprzez przekierowanie do bukmachera LVBET z naszej strony internetowej.
ZAŁÓŻ KONTO

Bonusy dla karnetowiczów w LVBET

Rejestracja w LVBET to wręcz konieczność dla karnetowiczów drużyn sponsorowanych przez tego bukmachera. Co sezon mają oni bowiem szansę odebrać 50 zł bonusu bez depozytu za okazanie karnetu! Aby otrzymać bonus LVBET za karnet, wystarczy mailowo przesłać zrzut ekranu bądź plik PDF z karnetem imiennym na adres promocje@lvbet.pl, wpisując w tytule "Karnet" oraz nazwę drużyny. W ten sposób możemy odebrać 50 zł za karnet Stali Mielec oraz Śląska Wrocław.
ZAŁÓŻ KONTO

Promocje dla stałych klientów

Bonusy powitalne to nie wszystko, gdyż jest oczywiste, że firmy opierają swoje zyski przede wszystkim na aktywności stałych klientów. Legalni bukmacherzy zyskują zatem przychylność graczy między innymi dzięki organizowanym dla nich cyklicznie promocjom. 
Oprócz promocji na start LVBET oferuje także gamę ciekawych akcji dla stałych klientów. Poniżej opiszemy kilka wydarzeń, które były organizowane przez tego bukmachera w ostatnim czasie.
Bezpieczny kupon LVBET - jest to promocja niedawno wprowadzona do stałej oferty LVBET, w ramach której możemy otrzymać zwrot do 50 zł w postaci bonusu za nietrafiony kupon, jeżeli będzie to zakład AKO złożony z co najmniej 5 zdarzeń, a o porażce przesądzi jedno zdarzenie. Aby wziąć udział w promocji, należy na początku tygodnia zaznaczyć przycisk "Biorę udział". Zwrot otrzymujemy co poniedziałek.

LV BET kombi boost - jest to promocja doskonała dla fanów tzw. "tasiemek" - zgodnie z jej zasadami nasz kupon otrzymuje dodatkowy mnożnik przy tworzeniu kuponów AKO. Boostowanie kursu rozpoczyna się od 3 zdarzeń (+3% do kursu ogólnego) aż do 13 selekcji (wówczas boost wyniesie aż +75%). To bardzo atrakcyjne rozwiązanie, dzięki któremu możemy otrzymać znacznie większą wygraną!

Pewne 30 na Player Bets - bukmacher LVBET cyklicznie organizuje promocje związane z wprowadzoną przez nich niedawno funkcją, a więc możliwością tworzenia zakładów na zawodników. Zazwyczaj pojawia się ona w weekendy i można z niej skorzystać każdego dnia trwania promocji, co łącznie daje aż 90 zł zwrotu. Należy postawić za 30 zł zakład na Player Bets na dany dzień, a w przypadku przegranej otrzymuje się zwrot w formie bonusu z 3-krotnym obrotem. Niestety nie jest to już zwrot na konto główne, jednak wciąż promocja jest bardzo ciekawa.

Codzienny cashback 50% - to również jedna z nowych promocji LVBET, do której można zapisać się na początku każdego tygodnia. Następnie konieczne jest dokonanie depozytu za minimum 50 zł i wykorzystanie tego samego dnia środków na ofertę sportową w dowolny sposób. Jeżeli pierwszy kupon po wpłacie okaże się przegrany, bukmacher zwraca połowę stawki do 25 zł w formie bonusu 1 zł z mnożnikiem x25. Bonus podlega jednokrotnemu obrotowi w formie zakładu AKO składającego się z minimum 3 zdarzeń o kursie pojedynczego zdarzenia 1.25 lub wyższym i kursie ogólnym 2.50 lub wyższym.
VARyfikacja w Ekstraklasie - promocja ta stanowi ukłon dla kibiców Ekstraklasy. Zgodnie z jej zasadami osoba, która będzie poszkodowana z powodu systemu VAR (gdy sędzia po użyciu tego systemu wideoweryfikacji cofnie bramkę, dzięki której zakład gracza byłby wygrany), może wysłać maila o tytule "Promocja VAR" na adres promocje@lvbet.pl z numerem kuponu kwalifikującym się do zwrotu. Jeżeli spełnia on warunki promocji, bukmacher w ciągu 48 godzin przyzna klientowi bonus w wysokości stawki zakładu nawet do 100 zł. Bonus podlega 3-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.75.

Operacja: Esports zwrot 100 PLN - jest to promocja specjalna dla graczy obstawiających sporty elektroniczne. Dzięki niej każda osoba, która w okresie tygodnia (od każdego czwartku do końca środy) dokona obrotu 500 zł na wydarzeniach e-sportowych (Counter-Strike:GO (CS:GO), Dota 2, Starcraft (SC), Starcraft 2, FIFA, King of Glory (KoG), Rainbow Six (R6), Call of Duty (CoD), Overwatch czy League of Legends) otrzyma dodatkowe 100 zł bonusu. Aby wypłacić przyznane środki, należy obrócić nimi 5-krotnie po kursie minimalnym 1.75.

Gruby Kupon LVBET - regularnie w ofercie bukmachera pojawia się gotowy do obstawienia zakład (z reguły jest to zakład specjalny na kilka zdarzeń łącznie) o podwyższonym kursie. Jest to promocja podobna do dostępnych u innych firm z naszego rankingu bukmacherów np. jako Matchday Boost czy Super Kursy.

Program VIP

Podobnie jak inni legalni bukmacherzy, również w LVBET program VIP jest dostępny dla najbardziej aktywnych użytkowników, którzy dostaną specjalne zaproszenie od firmy do dołączenia do tzw. Strefy VIP. 
Status gracza VIP LVBET uprawnia do korzystania z ekskluzywnej oferty promocyjnej, indywidualnej obsługi, ekspresowych wypłat oraz biletów na różne wydarzenia sportowe. Dodatkowo możemy liczyć na zaproszenia na liczne wydarzenia organizowane dla klientów VIP. Również w przypadku LVBET program VIP jest skierowany przede wszystkim do osób, które obracają co najmniej kilkudziesięcioma tysiącami miesięcznie. Jeżeli jesteś tego typu klientem i liczysz na zaproszenie do Strefy VIP LVBET, pamiętaj o zaakceptowaniu zgód marketingowych, aby bukmacher mógł się z Tobą skontaktować!

Oferta LVBET

Bukmacher LVBET wyjątkowo wcześnie rozwinął swoją ofertę zakładów, przez co już kilka lat temu przerastał konkurencję w zakresie wyboru rynków oraz lig dostępnych w ofercie. Z czasem nowi bukmacherzy w Polsce dorównali polskiej firmie pod tym kątem, jednak wciąż należy uznać, iż zakłady bukmacherskie LVBET stoją bardzo wysoko w hierarchii, czego odbiciem jest wysokie miejsce w rankingu bukmacherów. Poniżej szczegółowo opisujemy, jakie zakłady są dostępne na najpopularniejsze dyscypliny.

Zakłady przedmeczowe

Piłka nożna:

 • Rynki główne: zwycięzca meczu, podwójna szansa, BTTS, remis - zwrot
 • Handicap: 3-drogowy, azjatycki, handicapy na połowy 3-drogowe, handicapy na połowy 2-drogowe, handicapy na połowy azjatyckie
 • Suma: suma goli 3-drogowo, azjatycka liczba goli, liczba bramek drużyny, azjatycka suma goli drużyny, dokładna liczba goli, przedział goli, BTTS w obu połowach
 • Rzuty rożne: wynik, wynik połów, liczba, liczba w połowie, liczba rzutów rożnych drużyny, liczba rzutów rożnych drużyny w połowie, podwójna szansa, połowa z największą liczbą rzutów rożnych, suma 3-drogowo, handicap w połowie, parzyste lub nieparzyste, pierwszy rzut rożny w meczu
 • Kartki: wynik, podwójna szansa, handicap, suma, suma drużyny, wynik połowy, suma drużyny w połowie, pierwsza żółta kartka, ostatnia żółta kartka, czerwona kartka, suma punktów za kartki, handicap punktów za kartki
 • Połowy: 1. połowa lub zwycięzca meczu, wynik, podwójna szansa, BTTS, liczba bramek drużyny, dokładna liczba bramek, drużyna wygra do zera, drużyna wygra określoną przewagą bramek, drużyna strzeli pierwsza, dokładna liczba bramek drużyny, parzysta lub nieparzysta liczba goli
 • Wynik + bramki: wynik i liczba bramek, wynik i dokładna liczba bramek, wynik lub liczba bramek, wynik lub dokładny wynik, wynik i BTTS, BTTS i liczba goli, 
 • Do przerwy/koniec meczu: HT/FT, HT/FT i liczba goli
 • Strzelcy bramek: strzelec gola, strzelec gola - podwójna szansa, strzelec gola - potrójna szansa, strzelec gola - obaj strzelą, strzelec gola - trzech zawodników strzeli, pierwszy strzelec bramki, ostatni strzelec bramki, zawodnik strzeli i jego zespół wygra, zawodnik strzeli i jego zespół przegra, zawodnik strzeli gola i padnie remis, zawodnik strzeli gola i padnie BTTS, zawodnik strzeli gola i co najmniej 3/4 bramki w meczu, zawodnik strzeli gola i maksymalnie 2/3 bramki w meczu, zawodnik strzeli pierwszego gola i jego zespół przegra, zawodnik strzeli pierwszego gola i padnie remis
 • Zakłady specjalne: mix szans, podwójan szansa combo, obydwie drużyny strzelą w obu połowach, remis bramkowy, podwójna szansa i obie strzelą, wygra pierwszą połowę/wygra drugą połowę, handicap - suma goli w 1. vs. w 2. połowie, obie połowy wygrają inne drużyny, drużyna wygra połowę ale nie wygra meczu, 2/3 gole z rzędu drużyny, remis przynajmniej w jeden z połów, gol z rzutu wolnego, rzut rożny przed golem
 • Bramki: drużyna zdobędzie gola jako pierwsza, drużyna zdobędzie gola jako druga, gol w pierwszej połowie, połowa z większą liczbą goli, pierwsi strzelą i wynik 1. połowy, gol w drugiej połowie, bramka w doliczonym czasie gry, drużyna strzeli gola, suma goli 3-drogowo, obie połowy powyżej/poniżej 1.5 gola
 • Dokładny wynik: dokładny wynik meczu, dokładny wynik połowy, kombinacje wyników
 • Faule: wynik, liczba fauli, wynik połowy, liczba w połowie, liczba drużyny, liczba drużyny w połowie, handicap, handicap w połowie
 • Strzały na bramkę: wynik, handicap, suma, suma drużyny, wynik połowy, handicap połowy
 • Strzały obronione: wynik, suma, suma drużyny, handicap
 • Spalone: wynik, handicap, suma, suma drużyny, wynik połowy, suma połowy, handicap połowy
 • Auty: wynik, suma, handicap, suma drużyny, aut będzie przed faulem
 • Przedział czasowy (co 15 min): zwycięzca, suma goli, handicap, gole drużyny, BTTS
 • Inne: gol padnie w ciągu 10 sekund od rzutu rożnego, żółta kartka przed pierwszą zmianą, gol przed zmianą, żółta kartka przed rzutem rożnym, dowolna drużyna odrobi stratę i wygra mecz, rzut karny, będzie wynik w meczu...

Koszykówka:

 • Rynki główne: zwycięzca meczu, wynik meczu w regulaminowym czasie gry
 • Suma: suma punktów, suma punktów parzysta lub nieparzysta
 • Handicapy: handicap punktowy w meczu
 • Suma drużyny: liczba punktów
 • Kwarty: zwycięzca, wynik 3-drogowo, handicap, suma punktów, suma punktów drużyny, parzyste/nieparzyste, wyścig do 10/15/20/25/30 punktów
 • Połowy: wynik, parzyste/nieparzyste
 • Wyścigi punktowe: wyścig do 5/10/20/30/40/50 punktów
 • Pozostałe rynki: drużyna wygra obydwie połowy, drużyna wygra wszystkie kwarty, drużyna wygra 1. kwartę i mecz, zdobywca ostatnich punktów, pierwsza zbiórka, pierwszy faul, ostatni faul, kwarta z najniższą liczbą punktów, kwarta z najwyższą liczbą punktów, ostatni trafiony rzut za 2/3 punkty, pierwszy trafiony rzut wolny, ostatni trafiony rzut wolny, dogrywka, 1. połowa/mecz

Siatkówka:

 • Rynki główne: zwycięzca meczu, handicap setowy, suma punktów, suma punktów w secie
 • Zakłady na set: zwycięzca, handicap, suma punktów parzysta lub nieparzysta, liczba punktów drużyny
 • Suma: suma setów, liczba punktów drużyny, suma punktów parzysta lub nieparzysta
 • Pozostałe rynki: 1. set/mecz, wynik po dwóch setach, drużyna odrobi 0-2 i wygra, dokładny wynik meczu, dokładny wynik 1. seta, set z większą liczbą punktów

Hokej na lodzie:

 • Rynki główne: zwycięzca meczu z dogrywką, wynik meczu w regulaminowym czasie gry, podwójna szansa w regulaminowym czasie gry
 • Handicapy: handicap w regulaminowym czasie gry
 • Suma: suma goli w regulaminowym czasie gry, suma goli drużyny w regulaminowym czasie gry, parzysta lub nieparzysta liczba bramek w regulaminowym czasie gry
 • Tercje: wynik, handicap, suma bramek, suma bramek drużyny, BTTS, podwójna szansa, drużyna strzeli, gol w tercji, gol w każdej tercji
 • Pozostałe rynki: dokładny wynik w regulaminowym czasie, drużyna strzeli w regulaminowym czasie
 • Inne: BTTS w regulaminowym czasie gry, wynik i suma bramek, drużyna - suma bramek

Tenis:

 • Rynki główne: zwycięzca meczu, gemy - handicap, zwycięzca seta, suma gemów
 • Zakłady na set: suma gemów, dokładny wynik meczu, dokładny wynik seta
 • Handicapy: handicap setowy, handicap gemowy w 1. secie
 • Suma: suma gemów, zwycięzca meczu i suma gemów, suma setów
 • Zakłady specjalne: gracz - suma gemów
 • Pozostałe rynki: pierwszy set/mecz, mecz zostanie zakończony asem

Player Bets - od pewnego czasu w ofercie LVBET dostępne są zakłady Player Bets. Jest to narzędzie umożliwiające stworzenie zdarzenia odnoszącego się do statystyk graczy z najpopularniejszych lig: NBA, Euroliga, NFL, Premier League, LaLiga, Serie A, Bundesliga, NCAAMB, NCAAFB, MLB, NHL, Liga Mistrzów. W rzeczywistości nie jest to wyłącznie narzędzie do tworzenia statystyk graczy, lecz również innego typu ciekawych zakładów na popularne mecze. Możliwości produktu Player Bets są bardzo szerokie i serdecznie zachęcamy do zapoznania się z jego użytecznością, ponieważ jest to zdecydowanie jedno z najlepszych narzędzi, które pojawiły się w ostatnim czasie na polskim rynku zakładów wzajemnych.

ZAKŁADY NA ŻYWO

Oferta zakładów na żywo LVBET również prezentuje się bardzo atrakcyjnie, szczególnie jeżeli chodzi o zakłady live na piłkę nożną. Operator oferuje nawet 90 rynków na jedno spotkanie na żywo. 
Wśród nich nie pojawiają się jednak żadne specyficzne dla zakładów live rodzaje zdarzeń, jak np. wyścig do określonej liczby goli czy rzutów rożnych - niestety jest to minus tego bukmachera. Pomimo tego oferta live pozostaje bardzo szeroka i możemy swobodnie przebierać w zakładach, które nas interesują.

Zakłady Specjalne

Bukmacher LVBET był prekursorem zakładów specjalnych jeszcze przed kilkoma laty, regularnie wystawiając zakłady na wybory polityczne czy rozdanie Oscarów. Tego typu zdarzenia pojawiają się w ofercie LVBET do tej pory, jednak konkurencja mocniej postawiła na ten aspekt. W efekcie zakłady specjalne LVBET nie są najbardziej rozbudowanymi na rynku, jednak zawsze możemy liczyć na ich dostępność. Są one również często wykorzystywane jako element marketingowy w social mediach bukmachera.

Sporty wirtualne

Podobnie jak w ofercie konkurencyjnych podmiotów, również w LVBET sporty wirtualne są na porządku dziennym. Dostępne są tutaj dwa rodzaje gier wirtualnych od dwóch różnych dostawców, co dodatkowo poszerza możliwości typerów. Wśród oferowanych dyscyplin znajdziemy wirtualną piłkę nożną, wirtualne wyścigi koni, psów oraz motocykli, wirtualny tenis czy wirtualny żużel. Mecze wirtualnych sportów odbywają się co kilka minut przez całą dobę, a więc możemy korzystać z niej w dowolnej porze dnia i nocy.

Gry karciane

Nowością w ofercie LVBET są gry karciane, w ramach których dostępne są poker, wojna, blackjack oraz baccarat. Podobnie jak sporty wirtualne, gry karciane LVBET są dostępne przez całą dobę. Klient nie bierze udziału w grze, lecz jest jej obserwatorem i przewiduje wynik gry. Rozgrywki te są ciekawą alternatywą dla klasycznych zakładów bukmacherskich, ponieważ nie każdy interesuje się sportem, a wielu sympatyków kasyna z uwagi na ograniczone możliwości gry w kasynach online na terenie Polski szuka rozwiązań, które ich usatysfakcjonują. Produkt, jakim są gry karciane LVBET, powinien niewątpliwie spełnić ich oczekiwania.

Ocena bukmachera

Długi staż na polskim rynku oraz bardzo szeroka oferta dostępnych rynków i lig w połączeniu ze stosunkowo niską marżą bukmacherską - wszystkie te czynniki to ogromne zalety operatora LVBET. Firma regularnie wprowadza innowacyjne narzędzia, rozwija się technologicznie i nie odstaje od konkurencji. Jest to zdecydowanie dobry wybór dla polskich graczy. Szczególnie bukmacherem LVBET powinni zainteresować się kibice sponsorowanych przez nich zespołów, którzy mogą liczyć na dodatkowe gratyfikacje.

LVBET - opinie

Marcin:
Kiedyś nie przepadałem za LVBET, bardzo lagowała ich aplikacja i dość ciężko było postawić zakład. Ostatnio jednak się bardzo poprawili i już wszystko chodzi dużo płynniej, a do tego mają super ofertę piłkarską i szybkie wypłaty, więc to fajny wybór. Jest to jeden z buków, u których gram najczęściej.
Kacper:
Jako kibic Stali Mielec jestem zadowolony z dodatkowego bonusu za karnet i ogólnie całość promocji LVBET (zwłaszcza varyfikacja się często przydaje). Oferta na Ekstraklasę jest bardzo dobra, można obstawiać różne warianty zdarzeń i kursy są całkiem wysokie. Polecam!
Tomek:
Ilość promocji stoi na bardzo wysokim poziomie, dobra obsługa klienta i częste bonusy od wpłat - zwłaszcza to ostatnie sprawia, że często wracam do LVBET. W przeciwieństwie do innych buków firma ta szanuje stałych klientów i nie ogranicza się tylko do promocji dla nowych graczy.

Historia LVBET

Firma LVBET została założone w 2014 roku, jednak licencję na organizowanie zakładów wzajemnych podmiot otrzymał dwa lata później. Jest to polska spółka, w której funkcję prezesa pełni Rafał Wójtowicz. 
Bukmacher LV BET jest sponsorem wielu polskich drużyn sportowych, a ambasadorem marki jest zawodnik Wisły Kraków - Jakub Błaszczykowski. Operator działa zarówno online, jak i poprzez punkty naziemne.

Strona internetowa LVBET

Jak założyć konto w LVBET?

Rejestracja w LVBET jest niezwykle prosta. W celu rozpoczęcia przygody z tym bukmacherem wystarczy zrealizować następujące działania:

 1. Wejdź na stronę LVBET
 2. Wybierz złoty button "Rejestracja"
 3. W pierwszej części formularza wpisz imię i nazwisko, narodowość oraz numer PESEL
 4. W drugiej części formularza uzupełniamy adres e-mail, login i hasło oraz numer telefonu, jak również kod promocyjny LVBET, który brzmi "EKIPA"
 5. Możemy zakończyć rejestrację w LVBET w tym momencie i aktywować konto tymczasowe lub poprzez zakładkę "Pełna rejestracja" przejść do weryfikacji dokumentu tożsamości oraz konta bankowego, by od razu przejść na pełne konto bukmacherskie.

CO JEŚLI NIE WPISAŁEM KODU PROMOCYJNEGO LVBET?

Kod promocyjny LVBET koniecznie należy wpisać podczas rejestracji. Brzmi on "EKIPA" i uprawnia do odbioru pełnego pakietu na start dla nowych klientów. Co jeżeli nie wpisałeś kodu promocyjnego LVBET? Jest to nieco problematyczna sytuacja, jednak zawsze warto wówczas skontaktować się z obsługą klienta i zapytać, czy można nadać kod promocyjny LVBET ręcznie. Należy jednak pamiętać, że na pewno nie będzie to możliwe już po postawieniu pierwszego zakładu.

Jak sprawdzić mój kod promocyjny LVBET?

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jaki jest Twój kod promocyjny LVBET, również skontaktuj się z obsługą klienta i zadaj zapytanie o Twój przypisany do konta kod bonusowy LVBET. Konsultant powinien udzielić Ci takiej wiadomości.

Jak postawić kupon
W LVBET?

Zawarcie zakładu w LVBET jest bardzo łatwe i intuicyjne. Należy wybrać dowolne zdarzenia z oferty zakładów, a następnie skierować swój wzrok ku prawej stronie ekranu lub rozsunąć menu w dolnej części aplikacji mobilnej LVBET. Zobaczymy tam nasz kupon ze wszystkimi wybranymi zdarzeniami, a także kurs łączny i potencjalną wygraną zależną od wybranej przez nas stawki. Jeżeli po sprawdzeniu widocznych tam informacji wszystko jest zgodne z naszymi oczekiwaniami, klikamy "Postaw zakład". Po chwili nasz kupon powinien być już zawarty!

Jak doładować konto
W LVBET?

Metody płatności: Przelewy24, BLIK, Paymenticon, Dotpay, Neteller, Skrill, Paysafecard
Minimalna kwota wpłaty: 10 zł
Dostępność funkcji wpłaty: 24h na dobę
Prowizje od wpłat: brak*
Jeżeli chodzi o płatności LVBET jest jednym z najlepiej rozwiniętych bukmacherów w Polsce pod tym względem. Posiadają oni nie tylko klasyczne metody wpłaty środków, lecz również opcję wpłaty poprzez Paysafecard czy transfer z portfela elektronicznego. Operator nie pobiera żadnych opłat z tytułu depozytu wykonanego przez gracza, jednak należy pamiętać, iż niektóre banki wprowadziły w ostatnich latach taką prowizję, dlatego warto sprawdzić, czy Twój bank nie pobiera opłaty za dany rodzaj transakcji z zakładami bukmacherskimi.

Jak wypłacić Środki
Z LVBET?

Minimalna kwota wypłaty: 10 zł
Natychmiastowe wypłaty: wszystkie wypłaty, jeżeli bank obsługuje szybkie płatności; wyjątek mogą stanowić bardzo wysokie wypłaty
Kiedy wypłaty są realizowane: szybkie wypłaty - od 8:00 rano do 1:00 w nocy, pozostałe - w godzinach pracy Działu Finansowego
Kiedy pieniądze trafią na konto: szybkie wypłaty - 10 min,
pozostałe - przy najbliższej sesji księgowania banku
Bukmacher LVBET był jednym z pierwszych na polskim rynku zakładów wzajemnych, który wprowadził natychmiastowe wypłaty do swojej oferty. Dokonało to wielkiego przełomu w sferze płatności, ponieważ gracze obecnie mogą cieszyć się transferem środków na konto bankowe nawet w niedzielę czy święta, a w tygodniu zamiast czekać do najbliższej sesji księgowania mogą liczyć na przekaz wygranej nawet po kilku minutach od zlecenia wypłaty. Jeżeli zależy nam na takich płatnościach, zdecydowanie powinniśmy wybrać LVBET.

Jak zweryfikować konto
W LVBET?

Weryfikacja konta w LVBET możliwa jest bezpośrednio podczas rejestracji lub w późniejszym etapie już po aktywacji konta tymczasowego. Polega ona na przesłaniu skanu lub zdjęcia dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport) oraz potwierdzeniu swojego rachunku bankowego. Po wysłaniu zgłoszenia obsługa klienta zweryfikuje nasze dane i maksymalnie do 24 godzin będziemy mogli cieszyć się posiadaniem konta stałego.

FAQ - promocje LVBET

Jak otrzymać w LVBET freebet?

Freebety w LVBET nie są zbyt częste, ponieważ bukmacher preferuje bonusy bukmacherskie. Wiele z nich jest jednak bardzo atrakcyjnych pod kątem warunków obrotu i w praktyce niczym nie różnią się od tego, co prezentowałby freebet LVBET. Otrzymać je można zarówno w ramach oferty powitalnej, jak i na późniejszym etapie gry, np. w formie bonusu od wpłaty czy okazjonalnych bonusów bez depozytu.

Jaki jest kod promocyjny LVBET?

Kod promocyjny uprawniający do odbioru pełnej oferty powitalnej w LVBET to hasło "EKIPA". Należy wpisać je na drugiej stronie formularza rejestracyjnego podczas procesu zakładania konta gracza w LVBET.

Jak obrócić bonus LVBET?

W LVBET bonusy posiadają różne warunki obrotu, a więc należy każdorazowo przejrzeć regulamin konkretnej promocji, gdzie uzyskamy pełną informację na temat obrotu danym bonusem. Zwykle obrót waha się między 1-krotnym a 5-krotnym, a dodatkowo bukmacher wymaga określonej liczby zdarzeń oraz minimalnego kursu.

PODSUMOWANIE

LVBET - dla kogo dobry?

Legalny bukmacher LVBET będzie zdecydowanie świetnym wyborem dla osób obstawiających popularne ligi z uwagi na bogactwo oferty oraz narzędzi dostępnych u tego operatora oraz liczne promocje na najczęściej obstawiane ligi. Dodatkowymi atutami są niska marża oraz natychmiastowe wypłaty.

Czy warto założyć konto w LVBET?

Zdecydowanie warto mieć konto w LVBET, ponieważ bukmacher ten ma nam do zaoferowania wiele ciekawych funkcjonalności, które dobry gracz powinien koniecznie przetestować!
Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Graj legalnie i odpowiedzialnie. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest nielegalna.
© 2022 BET EKIPA - Legalni bukmacherzy i typy na dziś. Wszystkie prawa zastrzeżone.
ul. Henryka Jordana 12/39, 32-500 Chrzanów | kontakt@betekipa.pl | NIP: 8652574122 | REGON: 520648023