BETFAN - legalny polski bukmacher

Zarejestruj się z polecenia BET EKIPY, aby otrzymać najlepszą dostępną ofertę powitalną!
BETFAN to legalny polski bukmacher, którego nasz ranking zakładów bukmacherskich 2022 uplasował na pierwszym miejscu. Otrzymali oni licencję na urządzanie zakładów wzajemnych od Ministerstwa Finansów 29 października 2018 roku i od tej pory są w pełni legalnym bukmacherem, który oferuje zakłady bukmacherskie na terytorium naszego kraju. Co powinniśmy wiedzieć o tej firmie i dlaczego warto założyć tam konto? Poznaj opinie klientów, którzy skorzystali z oferty.

Informacje o BETFAN

Na liście legalnych bukmacherów widnieje polska firma BETFAN Sp. z o.o., której siedziba znajduje się przy ulicy Śmiałej 26 w Warszawie. Operator zakładów bukmacherskich powstał 13 kwietnia 2018 r., a po 6 miesiącach otrzymał licencję Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów wzajemnych. Klubem, który sponsoruje od niedawna BETFAN, jest trzecioligowy Zawisza Bydgoszcz.
Oficjalna nazwa: BetFan Sp. z o.o.
Kraj pochodzenia: Polska
Siedziba firmy: ul. Śmiała 26, 
01-523 Warszawa
Data powstania: 13 kwietnia 2018 r.

Promocje BETFAN

bonus i kod na start 
dla nowych klientów

Firmę wyróżnia przykładanie bardzo dużej wagi do oferowanych swoim klientom promocji. Na stronie BETFAN znajdziemy zatem niemal codziennie liczne akcje dla klientów. Dobrze wypada także w BETFAN bonus powitalny, który otrzymują ciekawy pakiet na start. Poniżej opisujemy najistotniejsze promocje legalnego bukmachera BETFAN.
SKORZYSTAJ Z PROMOCJI

Oferta na start

Bonus od 1. wpłaty: 200% do 300 zł 
Kod promocyjny uprawniający do otrzymania pakietu powitalnego: EKIPA
SKORZYSTAJ Z PROMOCJI
7800
typerów

Dołącz do naszej grupy na Facebooku i otrzymuj najlepsze porady oraz rozmawiaj z innymi!

betfan bonus 200% od pierwszej wpłaty

Jako jeden z zaledwie dwóch bukmacherów na polskim rynku, BETFAN oferuje aż 200% bonusu od pierwszej wpłaty na start! Nowy klient przy wpłacie 150 zł, na saldzie łącznym zobaczy zawrotną kwotę aż 450 zł.
Minimalna kwota depozytu uprawniająca do odbioru bonusu BETFAN to 50 zł. Aby bonus powitalny od pierwszej wpłaty został odblokowany, należy najpierw obrócić wpłaconym depozytem w dowolny sposób. Wystarczy wykorzystać całość środków z konta głównego, by przejść do gry za bonus. Do obrotu depozytem nie wchodzą zakłady rozliczone jako zwrot, zakłady systemowe, zakłady na gry karciane ani zakłady ze zdarzeniami z promocji Matchday Boost. Bonus powitalny zostaje odblokowany, gdy rozliczone są wszystkie kupony zawarte za depozyt. W BETFAN bonus od pierwszej wpłaty podlega zaledwie 1-krotnemu obrotowi po kursie łącznym 3.0 z minimalną liczbą 2 zdarzeń na kuponie. Termin ważności bonusu BETFAN to 14 dni.

KOD PROMOCYJNY betfan na start

Pamiętajmy, że do otrzymania pełnej oferty powitalnej potrzebny jest kod promocyjny BETFAN - wpisz hasło "EKIPA" podczas zakładania konta.
Na drugiej stronie formularza rejestracyjnego znajdziemy pole do wpisania kodu promocyjnego, który wskazaliśmy powyżej. Warto je uzupełnić, ponieważ kod uprawnia do udziału w wielu dedykowanych promocjach, jakimi są m.in. podwyższone kursy na określone zdarzenia. Rejestracja w BETFAN należy do wyjątkowo mało skomplikowanych i z pewnością nie zajmie więcej, niż kilka minut. Już po chwili będziemy zatem mogli skorzystać ze świetnej oferty powitalnej!
ZAŁÓŻ KONTO

Promocje dla stałych klientów

Bonusy powitalne to nie wszystko, gdyż jest oczywiste, że firmy opierają swoje zyski przede wszystkim na aktywności stałych klientów. Legalni bukmacherzy zyskują zatem przychylność graczy między innymi dzięki organizowanym dla nich cyklicznie promocjom.
Spośród polskich bukmacherów online BETFAN zasługuje na szczególną pochwałę, ponieważ przygotowują oni najprzeróżniejsze akcje niemal przez 7 dni w tygodniu. Na stronie operatora znajdziemy zatem promocje uprawniające do odbioru licznych bonusów od wpłaty czy zawartego zakładu, freebety za określone zdarzenia, a także specjalnie podwyższone w BETFAN kursy bukmacherskie na najpopularniejsze spotkania. Wszystko to sprawia, że gracze chętnie zawierają zakłady w tej firmie, ponieważ mają szansę na otrzymywanie częstych gratyfikacji.
FREEBETY ZA OKAZJE - to kultowa akcja związana z postacią Dariusza Szpakowskiego. Gracze stawiający zakłady bukmacherskie na dany mecz spełniające wskazane w promocji wymogi otrzymywali dodatkowy freebet BETFAN, którego wartość była zależna od tego, ile razy polski komentator wypowie słowo "okazja". Zwykle podczas tej akcji klienci mogli liczyć na darmowy zakład nawet o wysokości kilkuset złotych, co mocno podniosło notowania legalnego polskiego bukmachera.

NIE TRAF ESY - jest to promocja, która w wyjątkowy sposób traktuje zakłady bukmacherskie. Zazwyczaj gracz stara się poprzez zawieranie zakładów ograć bukmachera i zasilić swoje konto. Jednak jako jedyny operator w Polsce BETFAN spróbował odejść od tej zasady i zaproponował swoim klientom pulę bonusową do podziału dla wszystkich, którzy... nie trafiają żadnego zdarzenia w danej kolejce Ekstraklasy. Zadanie było proste: należało obstawić zakłady bukmacherskie 1X2 na wszystkie mecze określonej kolejki naszej rodzimej ligi. Osoby, których kupon okazał się w całości czerwony, otrzymywały do podziału pulę wartą nawet kilkaset tysięcy złotych!
POLSKA GUUUROM - nie od dziś wiadomo, że legalny bukmacher BETFAN jest związany z postacią Mariusza Pudzianowskiego, znanego polskiego strongmana, który niegdyś wypowiedział słynne już hasło "POLSKA GÓRĄ". Marketing bukmachera BETFAN postanowił wykorzystać je do akcji promocyjnej, w ramach której należało stworzyć kupon, na którym znajdzie się typ na zwycięstwo reprezentacji Polski lub jednego z naszych rodaków w danej dyscyplinie, a zdarzenie bez względu na rezultat spotkania zostawało rozliczane jako wygrane. W BETFAN zakłady bukmacherskie na Polaków były więc dobrym interesem, gdyż jak argumentowała firma, u nich zawsze "POLSKA JEST GUUUROM"!

EXTRA PENSJA - była to akcja, która została dotychczas zorganizowana dwukrotnie i w obu przypadkach wywołała duże zainteresowanie. "Ekstra Pensja" odnosiła się do naszej rodzimej ligi piłki nożnej i zgodnie z jej zasadami trener, który jako pierwszy od ogłoszenia akcji zostanie zwolniony z klubu, otrzyma określoną pulę pieniędzy oraz będzie mógł nawiązać współpracę marketingową, którą prowadziłby z nim BETFAN. Jeżeli jednak dany szkoleniowiec nie zaakceptuje oferty bukmachera, środki dla niego przygotowane zostaną rozdysponowane pomiędzy wszystkich graczy, którzy udostępnią odpowiedni wpis na Twitterze z hasztagiem #EXTRAPENSJA. Do tej pory Ekstra Pensję mieli szansę zgarnąć Aleksandar Vuković oraz Piotr Stokowiec, jednak żaden z nich nie przyjął oferty bukmachera BETFAN. Kto wie - być może wkrótce pojawi się kolejna edycja akcji.

Program VIP

W BETFAN zakłady bukmacherskie zawierają początkujący typerzy, doświadczeni gracze, ale i osoby obracające znacznie większym kapitałem, niż przeciętny człowiek.
Taka grupa klientów, obstawiająca zakłady za znacznie wyższe stawki, może liczyć na uzyskanie statusu VIP-a, co uprawnia ich do priorytetowego traktowania przez Biuro Obsługi Gracza, jak również otrzymywania dedykowanych promocji o lepszych warunkach niż przeciętny klient. Metody płatności też różnią się od standardowych - wypłaty klientów premium są zwykle zatwierdzane w pierwszej kolejności. Taki program VIP jest praktykowany u niemal wszystkich legalnych bukmacherów - niektórzy informują o nim przez swoją stronę internetową, a inni kontaktują się bezpośrednio z danym klientem. Jeżeli chcemy, aby BETFAN przyznał nam status klienta premium, musimy stawiać zakłady za co najmniej kilka tysięcy złotych tygodniowo. Jak więc widać, jest to opcja, z której mogą skorzystać tylko nieliczni.

Oferta BETFAN

bukmacher, obok którego 
nie można przejść obojętnie

Jednym z najistotniejszych aspektów dotyczących zakładów bukmacherskich jest kwestia dostępnych u danej firmy zakładów. Pod uwagę bierze się zarówno zakłady bukmacherskie prematch, jak i zakłady na żywo, a także bogactwo zakładów wzajemnych i wystawiane na nie kursy. Przyjrzyjmy się zatem, co możemy obstawić w ramach oferty bukmachera BETFAN.
Zakłady bukmacherskie BETFAN

Zakłady przedmeczowe

W BETFAN zakłady bukmacherskie na przyszłe zdarzenia są niesamowicie liczne. Na niektóre spotkania dostępnych jest ponad pół tysiąca rynków, co można uznać za naprawdę imponującą liczbę. Dostępne w BETFAN zakłady dotyczą najprzeróżniejszych aspektów rozgrywki. Znajdziemy tutaj zarówno najprostsze zakłady sportowe, jak i te bardziej wyszukane. BETFAN oferuje swoim klientom szeroką gamę możliwości, jeżeli chodzi o zawieranie zakładów wzajemnych. Przyjrzyjmy się zatem, jakiego typu zdarzenia oferuje operator na kilka najczęściej grywanych dyscyplin sportowych:

Piłka nożna:

 • Rynki główne: 1x2, podwójna szansa, zakład bez remisu, BTTS, liczba goli, HT/FT
 • Handicapy
 • Zdarzenia na 1. i 2. połowę: zwycięzca, liczba bramek, handicap, zakłady łączone
 • Zakłady specjalne: posiadanie piłki, liczba strzałów na bramkę, liczba fauli, liczba spalonych
 • Rzuty rożne: liczba w meczu, liczba danej drużyny w meczu, kto więcej, liczba w danej połowie, liczba drużyny w danej połowie, kto więcej w danej połowie, handicapy
 • Kartki: kto więcej, liczba kartek, liczba kartek danej drużyny, liczba kartek w danej połowie, czerwona kartka
 • Zakłady łączone: zwycięstwo i liczba bramek, zwycięstwo i BTTS, podwójna szansa i liczba bramek, podwójna szansa i BTTS, 1. gol i wynik meczu
 • Wynik meczu: dokładny wynik meczu, dokładny wynik 1. połowy, dokładny wynik 2. połowy, wynik do przerwy i na koniec meczu, multiwynik (kilka wariantów wyników)
 • Player Bets: strzelec gola, liczba goli zawodnika, liczba asyst zawodnika, liczba strzałów zawodnika, liczba celnych strzałów zawodnika, liczba odbiorów zawodnika, liczba podań zawodnika
 • Pozostałe: 1. gol, przedziały czasowe, zdarzenia wariantowe (2 zdarzenia)

Koszykówka:

 • Rynki główne: 1x2, zwycięzca z dogrywką, zakład bez remisu, HT/FT, liczba punktów w meczu
 • Handicapy: handicap punktowy, handicap na daną kwartę, handicap na daną połowę
 • Zdarzenia na daną kwartę: wynik, zakład bez remisu, liczba punktów, różnica zwycięstwa
 • Zdarzenia na daną połowę: wynik, zakład bez remisu, liczba punktów, różnica zwycięstwa
 • Zakłady drużynowe: liczba punktów drużyny
 • Zakłady łączone: zwycięzca i liczba punktów
 • Pozostałe: liczba punktów w meczu - przedziały, różnica zwycięstwa w meczu, czy dojdzie do dogrywki
 • Zakłady specjalne: liczba celnych rzutów za 3, najwyższa zdobyta seria punktów z rzędu, wyścig do określonej liczby punktów, kto trafi pierwszy rzut wolny
 • Player Bets: H2H punktowe zawodników, zawodnik - liczba punktów+zbiórek+asyst, double-double zawodnika, liczba punktów zawodnika, liczba asyst zawodnika, liczba bloków zawodnika, liczba przechwytów zawodnika, liczba zbiórek zawodnika, liczba celnych rzutów za 3 zawodnika

Siatkówka:

 • Rynki główne: zwycięzca meczu, liczba setów, dokładna liczba setów, drużyna wygra seta
 • Handicapy: handicapy setowe, handicapy punktowe w meczu, handicapy punktowe w danym secie
 • Liczba punktów: liczba punktów w meczu, liczba punktów drużyny w meczu, liczba punktów w danym secie, liczba punktów drużyny w danym secie
 • Sety: zwycięzca danego seta
 • Wynik: dokładny wynik meczu, wynik po dwóch setach
 • Pozostałe: dokładna liczba wygranych setów danej drużyny

Hokej:

 • Rynki główne: 1x2, zwycięzca meczu z dogrywką, podwójna szansa, zakład bez remisu, BTTS, liczba celnych strzałów, liczba kar 2-minutowych
 • Liczba goli: liczba goli w meczu, liczba goli w meczu z dogrywką i rzutami karnymi, liczba goli drużyny
 • Handicapy: handicapy w meczu, handicapy w meczu z dogrywką
 • Tercje: 1x2, podwójna szansa, zakład bez remisu, BTTS, liczba goli, 1. gol, ostatni gol
 • Dokładny wynik
 • Zakłady łączone: wynik meczu i liczba goli
 • Pozostałe: 1. gol, ostatni gol, różnica zwycięstwa, tercja z największą liczbą goli, czy dojdzie do dogrywki
 • Player Bets: zawodnik strzeli gola, zawodnik zdobędzie punkt

Tenis:

 • Rynki główne: zwycięzca, dokładny wynik, liczba setów w meczu, liczba gemów w meczu
 • Zawodnicy: zawodnik wygra seta, zawodnik wygra dokładnie jednego seta, liczba gemów zawodnika
 • Handicapy: handicap setowy w meczu, handicap gemowy w meczu, handicap gemowy w secie
 • Sety: zwycięzca seta, liczba gemów w secie
 • Dokładny wynik: dokładny wynik meczu, dokładny wynik 1. seta
 • Zakłady łączone: zwycięzca i liczba gemów
 • Pozostałe: którykolwiek set zakończy się wynikiem 6:0 lub 0:6, zwycięzca pierwszego seta/zwycięzca meczu

Jeżeli wymienione wyżej zakłady bukmacherskie nie są dla Ciebie jasne, zapoznaj się z naszym słownikiem, aby uzyskać niezbędne informacje! 

Jak łatwo zauważyć, w BETFAN zakłady bukmacherskie są naprawdę bogate i tylko nieliczni legalni bukmacherzy mogą pozwolić sobie na tak szeroki wybór zakładów sportowych. Warto również opisać dwa istotne narzędzia, które wzbogacają możliwości operatora BETFAN: 

 • Bet Builder - jest to funkcja, którą w Polsce określilibyśmy jako konstruktor zakładów. Umożliwia ona graczom tworzenie własnych zakładów sportowych w oparciu o dostępne w BETFAN zakłady bukmacherskie, a sednem sprawy jest możliwość łączenia wielu zdarzeń na jedno spotkanie. Bet Builder pozwala więc na stworzenie typu na dany mecz, który zawiera zwycięzcę, liczbę goli, strzelca bramki oraz liczbę rzutów rożnych. To tylko przykład, bo możliwości, które daje owe narzędzie są dużo szersze i to na pewno jedna z najciekawszych opcji, którą wprowadził operator. Tylko kilka konkurencyjnych firm pozwala stawiać zakłady kreowane przez Bet Builder. Z funkcji można korzystać zarówno za pośrednictwem strony internetowej, jak i aplikacji mobilnej. 

 • My Bet - to zakładka, którą posiadają na polskim rynku tylko dwaj legalni bukmacherzy: eWinner (pod nazwą Custom Bet) oraz BETFAN. Jest to pole przeznaczone dla klientów, którzy mogą wymyślać własne zakłady bukmacherskie przekazywane następnie do analityków danego operatora. Gracz oczekuje na rozpatrzenie jego propozycji, a jeżeli będzie ona zgodna ze wszystkimi niezbędnymi wymogami, to BETFAN takie zakłady doda do swojej ogólnodostępnej oferty. To świetna opcja dla kreatywnych graczy, którzy lubią puścić wodze fantazji i pokusić się o niebanalne typy. Właśnie dla takich osób otworem stoją w BETFAN zakłady bukmacherskie wysyłane poprzez My Bet.

ZAKŁADY NA ŻYWO

Zakończyliśmy omawianie oferty przedmeczowej. Po jej analizie można wysnuć wniosek, że w BETFAN zakłady bukmacherskie na przyszłe zdarzenia są całkiem atrakcyjne. Trzeba jednak mieć na uwadze, iż istnieje kilka konkurencyjnych firm, które wystawiają podobne zakłady online i nie odstają znacznie od oferty omawianego operatora. Warto zatem przyjrzeć się innemu elementowi, który sprawia, że BETFAN nie ma sobie równych - chodzi o zakłady na żywo. Jest to kategoria zdarzeń, które gracze obstawiają na toczące się spotkania, a kursy dynamicznie zmieniają się z sekundy na sekundę w zależności od wyniku oraz przebiegu meczu. Z uwagi na to oferta na zakłady na żywo jest bardziej wymagająca, ponieważ należy kontrolować ją 7 dni w tygodniu. BETFAN oferuje bardzo szerokie spektrum rynków na zakłady sportowe live. Możemy znaleźć je pod osobną zakładką na stronie internetowej oznaczoną właśnie jako "LIVE". Zakłady live nigdy nie są tak obfite w zdarzenia, jak prematch, ponieważ reagowanie na niektóre sytuacje meczowe na bieżąco byłoby niemal niemożliwe, a specyfika tego typu zakładów sportowych jest nieco inna. Co więc znajdziemy wśród zakładów live w BETFAN? Warto wskazać kilka przykładów zdarzeń, które nie są dostępne w ramach oferty przedmeczowej, a możemy obstawiać je na żywo.
 • Piłka nożna: kto szybciej zdobędzie x rzutów rożnych
 • Koszykówka: kto zbędzie x punkt (wyższe linie niż w ofercie prematch)
 • Siatkówka: wyścig do x punktów
 • Hokej: kto wygra pozostałą część meczu
 • Tenis: wyścig do x punktów w danym secie

Jak więc możemy zauważyć, zakłady live BETFAN to nie tylko zmienione kursy dla oferty prematch, lecz także różne "dynamiczne" zdarzenia, których brzmienie i kursy zależą od przebiegu spotkania. To bardzo ciekawa opcja dla graczy, którzy lubią stawiać zakłady bukmacherskie na podstawie obserwacji meczu.

Sporty wirtualne

W świecie bukmacherki spopularyzowane zostały także sporty wirtualne, które obecnie są dostępne u niemal wszystkich bukmacherów w Polsce. Nie inaczej jest u omawianej przez nas firmy – zapewnia ona wybór aż siedmiu różnych dyscyplin wirtualnych: piłka nożna, tenis, koszykówka, żużel, kolarstwo torowe, wyścigi psów oraz wyścigi koni. Na każdy z wymienionych sportów BETFAN oferuje co najmniej kilkanaście różnych zdarzeń, które możemy grać 7 dni w tygodniu o każdej porze dnia. Specyfika sportów wirtualnych polega na tym, że mecze czy turnieje trwają zaledwie kilka minut, przez co częstotliwość gry jest dużo większa. Należy jednak pamiętać, że w praktyce jest to zupełnie inna forma rozrywki, niż znane nam klasyczne zakłady bukmacherskie. Jeżeli nie wiesz, czym są sporty wirtualne, zapoznaj się z naszym poradnikiem na ich temat!

Gry Karciane

Oprócz sportów wirtualnych BETFAN posiada też w swojej ofercie gry karciane. Są to w pełni legalne zakłady, ponieważ gracz nie jest ich uczestnikiem, lecz obserwatorem. W BETFAN zakłady na gry karciane przewidują możliwość obstawiania m.in. blackjacka, pokera, indyjskiego pokera, wojnę oraz wojnę plus. Sympatycy popularnych "karcianek" powinni być zadowoleni z oferty operatora, ponieważ jest ona dość obszerna i przewiduje też dedykowane promocje na ten typ zakładów.

Opinie BETFAN

opinia naszej redakcji 
na temat zakładów BETFAN

Bukmacher BETFAN został przez nas umiejscowiony na 1. miejscu w rankingu bukmacherów, co miało swoje istotne podłoże w wysokiej jakości usług tej firmy. Jeżeli chodzi o BETFAN zakłady bukmacherskie wypadają naprawdę doskonale i mało legalnych bukmacherów w Polsce może pochwalić się tak szeroką ofertą zakładów prematch oraz live. Doceniamy również ciekawe rozwiązania technologiczne, jak chociażby Bet Builder. W naszym odczuciu aspekt, który czyni bukmachera BETFAN szczególnie wyjątkowym, jest ogromna liczba świetnych promocji dla stałych klientów, a także bonus powitalny BETFAN, który również powinien usatysfakcjonować nowych graczy. Pamiętajmy, aby przy rejestracji u tego bukmachera wpisać kod promocyjny "EKIPA", który uprawnia do odbioru pełnego pakietu promocyjnego na start oraz udziału w dalszych akcjach.

BETFAN - opinie klientów

Maciek:
Konto w BETFAN mam od początku działalności tego buka w Polsce. Z największych zalet wskazałbym przede wszystkim promocje, jest ich bardzo dużo i można otrzymywać atrakcyjne freebety oraz bonusy. Dodatkowo na piłkę nożną jest ciekawa oferta i dużo zdarzeń do wyboru. Oceniam BETFAN na plus.
Kacper:
To że BETFAN ma fajne bonusy powitalne pomijam, bo każdy o tym wspomina, ale chciałbym zwrócić uwagę na ich obsługę klienta, bo u niewielu firm można się tak sprawnie dogadać z bukmacherem. Widać, że konsultanci rozumieją, co się do nich mówi i zazwyczaj są bardzo pomocni. W paru sytuacjach dzięki ich interwencji udało się zmienić rozliczenie mojego kuponu i wygrać fajną sumę.
Paweł:
Bardzo lubię obstawiać sporty wirtualne i gry karciane, a w BETFAN zadbali o to, żeby tacy klienci jak ja mieli co robić. System działa sprawnie, wypłaty przychodzą szybko na konto, można bez problemu zawierać zakłady. Polecam tego buka!

Historia BETFAN

doświadczenie w nowym wydaniu

Firma BETFAN powstała stosunkowo niedawno, dlatego trudno jest opisywać długą historię zakładów bukmacherskich z Warszawy. Spółka powstała w 2018 roku, a zezwolenie Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów online otrzymała już po sześciu miesiącach od rozpoczęcia działalności, co do tej pory stanowi niepobity rekord na polskim rynku.
Prezesem BETFAN jest Łukasz Łazarewicz, niegdyś prezes Totalizatora Sportowego. Doświadczenie w branży hazardowej zaowocowało sukcesem BETFAN, który sukcesywnie odnotowuje wzrost udziału w rynku zakładów wzajemnych. Ambasadorem bukmachera z Warszawy jest polski strongman, Mariusz Pudzianowski. "Chcemy być jak kumpel! Postaramy się być zabawni, nowocześni i mocno lifestylowi, damy Wam również motywację do wejścia do naszego świata w postaci atrakcyjnych bonusów i promocji" - obiecuje firma za pośrednictwem swojej strony internetowej.

Strona internetowa BETFAN

Bukmacher z intuicyjną stroną internetową

Jak założyć konto w BETFAN?

Założenie konta w BETFAN jest bardzo proste i szybkie, więc nie powinno sprawić nikomu problemów ani zabrać wiele czasu. Poniżej opisujemy rejestrację w BETFAN krok po kroku:

 1. Wejdź na stronę BETFAN.

 2. Kliknij na żółty button "OTWÓRZ KONTO", co przekieruje Cię do formularza rejestracyjnego.

 3. Na pierwszej stronie formularza wpisz swój adres e-mail, hasło oraz numer telefonu. Upewnij się również, że masz zaznaczone pole "chcę otrzymać bonus powitalny" oraz wszystkie niezbędne zgody. Zgody marketingowe co prawda nie są obowiązkowe, jednak uprawniają do udziału w wielu promocjach, dlatego warto je zaakceptować.

 4. Na drugiej stronie uzupełnij swoje imię i nazwisko, numer PESEL oraz kod otrzymany w wiadomości SMS wysłanej na numer podany na pierwszej stronie. W polu "kod promocyjny" wpisz "EKIPA", a następnie zaznacz niezbędne zgody i kliknij "DOŁĄCZ DO STAJNI BETFAN".

Gratulacje! Jeżeli udało Ci się ukończyć formularz, utworzyłeś swoje konto tymczasowe. Aktywuj konto, klikając w potwierdzenie przesłane na adres mailowy podany przy zakładaniu konta. Pamiętaj, iż na koncie tymczasowym maksymalna wygrana to 5 tysięcy złotych i niemożliwe jest dokonanie wypłaty. Konieczne jest więc przejście na konto pełne, do czego potrzebna jest weryfikacja. Poniżej opisujemy, jak to zrobić.

CO JEŚLI NIE WPISAŁEM KODU PROMOCYJNEGO BETFAN?

Niestety kod można wpisać tylko przy rejestracji. Nie jest on obowiązkowy w procesie zakładania konta, dlatego możesz zawierać zakłady bez niego, jednak jego brak może doprowadzić do nieuwzględnienia Cię w promocjach oferowanych przez bukmachera. Zapomniałeś wpisać kod promocyjny? Spróbuj skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta i zgłosić problem. Pamiętaj, że nie otrzymujesz żadnej gwarancji na aktywowanie kodu promocyjnego po dokonanej rejestracji. UWAGA! W przypadku rejestracji ze specjalnego linku polecającego BETFAN kod promocyjny na start mógł zostać dodany automatycznie.

Jak sprawdzić mój kod promocyjny BETFAN?

Jeżeli nie pamiętasz, jaki kod promocyjny wpisałeś przy rejestracji w BETFAN, zaloguj się na swoje konto gracza i wejdź w zakładkę "Mój profil", a następnie wejdź w "Dane osobowe" i zaznacz "więcej". Po prawej stronie powinieneś zobaczyć pole, w którym widoczny jest kod promocyjny.
Jeżeli widzisz tak wpisany kod, możesz być spokojny - oznacza to, że zostałeś objęty promocją i przysługuje Ci promocja powitalna w postaci bonusu BETFAN 200% od pierwszej wpłaty.

Jak postawić kupon
W BETFAN?

Bonus BETFAN
Zawarcie zakładu w BETFAN jest bardzo proste. Na początek musimy wybrać spotkania, którymi jesteśmy zainteresowani - te najpopularniejsze znajdziemy już na stronie głównej, a bardziej wyszukane będą wymagały skorzystania z listy dostępnych zakładów. Możemy również wspomóc się “lupką”, która powinna usprawnić proces wyszukiwania odpowiednich zdarzeń. Mamy możliwość zagrać dowolną liczbę zdarzeń o wybranych przez nas kursach, a odznaczane zakłady będą pojawiać się sukcesywnie w podglądzie kuponu, który widoczny jest po prawej stronie ekranu lub w aplikacji mobilnej po naciśnięciu żółtej strzałki na dole ekranu. Następnie wybieramy stawkę zakładu, po której zatwierdzeniu system przeliczy naszą potencjalną wygraną. Na tym etapie możemy jeszcze swobodnie dodawać i usuwać zdarzenia, jak również modyfikować stawkę. Kiedy będziemy już zdecydowani na dany kupon, klikamy w button "ZAGRAJ".

Po chwili powinniśmy otrzymać informację, że nasz kupon został zawarty. Teraz możemy znaleźć go w historii naszych zakładów.

Jak doładować konto
W BETFAN?

Metody płatności: Przelewy24, BLIK, karta, Paysafecard
Minimalna kwota wpłaty: 2 zł
Dostępność funkcji wpłaty: 24h na dobę
Prowizje od wpłat: brak*
Bukmacher BETFAN oferuje liczne metody płatności pozwalające na dokonanie depozytu przez graczy. Możemy wpłacić środki za pośrednictwem operatora Przelewy24, usługą BLIK, kartą, a od niedawna również poprzez doładowanie Paysafecard. Transakcje można dokonywać przez całą dobę, a operator nie pobiera od nich żadnych prowizji. Należy jednak pamiętać, że od niedawna niektóre banki wprowadziły opłatę za przekaz środków do bukmacherów, dlatego konieczne jest zweryfikowanie, czy nasz bank pobiera tego typu prowizje i przy jakich metodach płatności. Na ten moment w większości przypadków takie regulacje dotyczą płatności kartą, dlatego to głównie przy tej metodzie transakcji powinniśmy być ostrożni. Minimalna kwota wypłaty w BETFAN to 2 złote.

Jak wypłacić Środki
Z BETFAN?

Minimalna kwota wypłaty: 2 zł
Natychmiastowe wypłaty: wszystkie wypłaty w przedziale 50 - 10 tys. zł, jeżeli dany bank obsługuje szybkie płatności
Kiedy wypłaty są realizowane: 7 dni w tygodniu od 8:00 do 0:00
Kiedy pieniądze trafią na konto: szybkie wypłaty - 15 min, pozostałe przy najbliższej sesji księgowania banku
Wypłata środków w BETFAN jest równie łatwa i przyjemna, jak dokonywanie depozytu na konto gracza. Wypłaty BETFAN realizowane są 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 rano aż do północy. Jeżeli nasza kwota zleconej wypłaty mieści się w przedziale pomiędzy 50, a 10 tysięcy złotych, a nasz bank obsługuje szybkie płatności, środki powinny znaleźć się na naszym koncie nawet w 15 minut. W pozostałych przypadkach średni czas przekazu środków to 1-2 dni, a w wyjątkowych sytuacjach (np. bardzo wysoka wygrana) proces ten może wydłużyć się maksymalnie do 7 dni. Zwykle jednak wypłata jest realizowana błyskawicznie. Minimalna kwota wypłaty wynosi 2 złote.

Jak zweryfikować konto
W BETFAN?

Po szybkiej rejestracji powstaje nasze konto tymczasowe, które musimy uzupełnić o bardziej szczegółowe dane w celu przekształcenia go w konto stałe. Jest to konieczne między innymi do dokonywania wypłat z konta, dlatego czynność ta prędzej czy później będzie musiała zostać zrealizowana. Niezbędna jest zatem pełna weryfikacja. Jak jej dokonać? To bardzo proste - należy w panelu "Moje konto" uzupełnić wymagane przez bukmachera dane, a także załączyć skan obu stron dokumentu tożsamości jak paszport lub dowód osobisty. Potem trzeba poczekać, aż obsługa BETFAN zweryfikuje i zatwierdzi nasze dane. Zwykle weryfikacja następuje jeszcze tego samego dnia. Od chwili przekształcenia konta tymczasowego w konto pełne możemy czerpać ze wszystkich korzyści, które daje nam bukmacher BETFAN!

Najpopularniejsze pytania o promocjach BETFAN

FAQ - promocje BETFAN

Jak otrzymać w BETFAN freebet?

BETFAN organizuje bardzo wiele promocji dla graczy, w których często można odebrać darmowe freebety np. za zagranie kuponu na określoną dyscyplinę czy zwycięstwo w konkursie organizowanym w social mediach. Śledź komunikację  tej firmy, by być na bieżąco z oferowanymi przez nich promocjami i móc odbierać bonusy!

Co na start w BETFAN?

Od niedawna bukmacher BETFAN posiada nową ofertę powitalną, która cechuje się ogromną prostotą i bardzo atrakcyjnymi warunkami dla gracza - jest to bonus 200% do 300 zł. W naszym artykule znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na jego temat! 

Jak obrócić bonus BETFAN?

W BETFAN bonus zazwyczaj podlega 3-krotnemu obrotowi po kursie 2.5 lub 3.0, jednak należy każdorazowo upewnić się, jakie zasady obrotu przewidział bukmacher dla danej promocji. Bonus BETFAN obraca się bardzo łatwo - mamy bowiem oddzielne saldo bonusowe. Wystarczy przełączyć się na nie i postawić zakład w taki sam sposób, jak czynimy to za środki depozytowe. W historii bonusów na naszym koncie możemy obserwować postęp obrotu. Jeżeli nie wiesz, czym on jest, zapoznaj się z naszym artykułem poświęconym bonusom!

Podsumowanie BETFAN

BETFAN - dla kogo dobry?

Z uwagi na szeroką ofertę BETFAN będzie dobrym wyborem dla graczy niemal wszystkich sportów, ponieważ każdy znajdzie tam coś dla siebie, a częste promocje i liczne gratyfikacje bonusowe dla stałych klientów są elementem, którego nie można przegapić. W szczególności polecamy tę firmę sympatykom piłki nożnej oraz esportu, ponieważ właśnie w tych rozgrywkach BETFAN wyróżnia się na polskim rynku najbardziej.

BETFAN - czy warto założyć konto?

Zdecydowanie warto założyć konto w BETFAN. Choć oczywiście kwestia wyboru najlepszego bukmachera jest sprawą subiektywną, to z uwagi na szeroki zakres dyscyplin oferowanych przez tego operatora oraz wiele innowacyjnych narzędzi i kreatywnych promocji możemy z dużą dozą pewności stwierdzić, że każdy gracz odnajdzie w BETFAN to, na czym mu najbardziej zależy.
Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Graj legalnie i odpowiedzialnie. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest nielegalna.
© 2023 BET EKIPA Agnieszka Sermak. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt@betekipa.pl | NIP: 8652574122 | REGON: 520648023
starchevron-down-circle