TOTALbet - legalny polski bukmacher

Zarejestruj się z polecenia BET EKIPY, aby otrzymać najlepszą dostępną ofertę powitalną!
TOTALbet jest jednym z polskich legalnych bukmacherów. Założony został w 2017 roku, a od 2018 prężnie działa na rynku bukmacherskim. Wszystkie informacje, które powinniście wiedzieć o tym bukmacherze i powody, dlaczego warto z niego skorzystać, poznacie w poniższym artykule.

Informacje o TOTALbet

Spółka TOTALbet została zgłoszona do KRS w 2017 roku. Rok później otrzymała zezwolenie Ministra Finansów RP na prowadzenie działalności bukmacherskiej. TOTALbet wspiera polski sport poprzez sponsorowanie drużyn z naszego kraju. Klubami, o których mowa, są grająca w piłkarskiej Ekstraklasie Warta Poznań oraz siatkarski klub Aluron CMC Warta Zawiercie.
Oficjalna nazwa: TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
Kraj pochodzenia: Polska
Siedziba firmy: ul. Jubilerska 10, 04-190 Warszawa
Data powstania: 7 lutego 2017 r.
Sponsor klubu: Warta Poznań, Warta Zawiercie

Promocje TOTALbet

Oferta promocyjna TOTALbet jest bardzo stabilna, a bukmacher rzadko modyfikuje organizowane przez siebie akcje. Mimo tego stoją one na wysokim poziomie i zyskują dużą aprobatę graczy, zarówno w zakresie promocji dla nowych, jak i stałych klientów.
SKORZYSTAJ Z PROMOCJI

Oferta na start

Zakład bez ryzyka: do 200 zł zwrotu
Dodatkowa gotówka: do 5 000 zł
Freebet: do 35 zł
Kod promocyjny uprawniający do otrzymania pakietu powitalnego: EKIPA
SKORZYSTAJ Z PROMOCJI
7800
typerów

Dołącz do naszej grupy na Facebooku i otrzymuj najlepsze porady oraz rozmawiaj z innymi!

Zakład bez ryzyka 
TOTALbet do 200 zł

TOTALbet może pochwalić się jednym z największych zakładów bez ryzyka dostępnych na rynku. Korzystając z kodu promocyjnego "EKIPA" możemy zagrać pierwszy kupon nie martwiąc się o to, że stracimy nasze pieniądze.  Musimy jednak pamiętać, żeby zbyt długo nie zwlekać z decyzją o zagraniu kuponu, ponieważ zakład bez ryzyka jest ważny tylko przez 48 godzin od założenia konta!
Do zakładu bez ryzyka kwalifikuje się pierwszy zakład z salda głównego w historii konta.  Jego stawka może maksymalnie wynosić 200 złotych - jeśli zagramy za więcej pierwszy kupon niestety nie weźmiemy udziału w promocji. Należy również zapamiętać, że na kuponie kwalifikującym się do zakładu bez ryzyka TOTALbet mogą znaleźć się maksymalnie 3 zdarzenia! Jak sama nazwa wskazuje, nie musimy się martwić o przegraną, gdyż jeśli powinie nam się noga, a kupon spełni wszystkie powyższe warunki, TOTALbet zwróci nam 100% stawki w postaci jednorazowego doładowania salda głównego. Środki otrzymamy do 72h od rozstrzygnięcia kuponu i będą one możliwe do wypłaty bez obrotu.
GRAJ BEZ RYZYKA NA START

Dodatkowa gotówka 
TOTALbet do 5 000 zł

Oprócz zakładu bez ryzyka, TOTALbet oferuje na start nowym użytkownikom istotne powiększenie ich budżetu na dalszą grę.  Kwota maksymalna bonusu robi wrażenie, ponieważ opiewa na sumę 5 tysięcy złotych. Wysokość bonusu zależy oczywiście od tego, ile środków wpłacimy w pierwszym dokonanym depozycie przekraczającym kwotę 10 złotych. Środki w ramach promocji będą wypłacane w czterech etapach: za każdym razem będzie to 25% stawki, czyli w przypadku 400 zł będziemy dostawać po 100 zł za każdą wypłatą na saldo główne.
Każde 25% będzie odblokowywane po dokonaniu obrotu na kwotę równą bonusowi. Jeśli wpłacimy 400 zł, musimy zagrać łącznie za 400 zł, aby otrzymać pierwszą partię gotówki wynoszącą 100 zł. Kupony, które liczą się do obrotu, muszą składać się z minimum 4 zdarzeń, a każde zdarzenie na kuponie musi mieć kurs wynoszący co najmniej 1.30. Jeśli nasz pierwszy depozyt wyniesie ponad 5000 zł, to bonus wyniesie równe 5 000 zł i wymagany obrót oczywiście będzie równy kwocie maksymalnej, a nie depozytowi. Nie musimy się spieszyć z wybieranymi kuponami, ponieważ na odblokowanie całego bonusu bukmacher daje nam aż 90 dni, pozwalając na spokojne i rozważne wykorzystanie pakietu powitalnego.
Odbierz bonus do 5000 PLN

KOD PROMOCYJNY TOTALbet

Kod promocyjny, który pozwoli wam odebrać bonusy powitalne u bukmachera TOTALbet to hasło "EKIPA". Należy je wpisać podczas procesu rejestracji i tym samym zagwarantować sobie wymienione bonusy.
Już w pierwszym kroku rejestracji zobaczymy pole "Kod promocyjny" gdzie należy wpisać wspomniane hasło "EKIPA". Warto założyć konto z naszym kodem promocyjnym ponieważ wy dostaniecie bonusy na start, a my otrzymamy fundusze na organizacje konkursów dla Was na naszej grupie na facebook'u.
ZAŁÓŻ KONTO

Promocje dla stałych klientów

Bonusy bukmacherskie to ważny element dla wielu graczy. Spora liczba osób kieruje się tym w trakcie wyboru bukmachera, u którego będą grać.
Bukmacher TOTALbet posiada ciekawe promocje dla stałych klientów. Są to głównie bonusy bukmacherskie, które znajdziemy w ofercie TOTALbet praktycznie zawsze. Promocje, o których mowa, to m. in. Gra bez podatku 24/7, TOTALbonus, Kibicuj swojej drużynie oraz Bonus urodzinowy. TOTALbet nie rotuje dużą liczbą akcji, jednak dzięki temu gracze mogą być pewni, że znajdą w ofercie promocyjnej pewne niezmienne gratyfikacje.
1. "Gra bez podatku 24/7" - to promocja, którą oferuje coraz to więcej bukmacherów, jednak to ta na TOTALbet wygląda zdecydowanie najlepiej. Jej przewagą nad tymi prezentowanymi przez konkurencję jest to, że możemy z niej skorzystać kiedy tylko chcemy. Aby podatek z naszego kuponu pokrył bukmacher, musimy wrzucić na niego minimum 3 zdarzenia, każde z kursem co najmniej 1.30. Stawka takiego kuponu jest dowolna. Co więcej, gra bez podatku 24/7 łączy się z promocją TOTALbonus.

2. "TOTALbonus" - jest to doskonała opcja dla osób, które lubią grać kupony z dużą liczbą zdarzeń. W ramach tej promocji otrzymujemy bonus, którego wysokość zależy od ilości zdarzeń na kuponie. Przy 4 zdarzeniach każde po kursie minimum 1.30 bonus wyniesie 1%, ale jeśli już na kupon wrzucimy 18 zdarzeń, będzie to aż 58%! Maksimum dodatku, które możemy uzyskać dzięki tej promocji to 118% - w wypadku jeśli zagramy co najmniej 30 zdarzeń, każde z kursem 1.30 lub wyższym. W takiej sytuacji potencjalna wygrana z kwoty 10 000 zł zamieni się w aż 21 800 zł w przypadku zwycięstwa. Ta promocja jest naprawdę świetna dla osób, które lubią grać tak zwane taśmy, ponieważ na TOTALbet mogą wygrać zdecydowanie więcej, niż u innych bukmacherów.
3. "Bonus urodzinowy" - to promocja, której nie trzeba raczej nikomu tłumaczyć. W dniu naszych urodzin bukmacher TOTALbet w ramach prezentu przyznaje nam 10 złotych freebetu, które możemy zagrać na to na co tylko dusza zapragnie - ważne tylko, żeby kurs na kuponie wynosił co najmniej 2.0. Ta symboliczna kwota jest wyjątkową gratyfikacją, ponieważ niewiele bukmacherów sprawia takie prezenty z okazji urodzin.

4. "Kibicuj swojej drużynie" - to promocja dla kibiców drużyn, z którymi mierzy się sponsorowana przez TOTALbet Warta Poznań. W ramach tej promocji możemy otrzymać freebet 10 zł za spełnienie jej warunków. Aby skorzystać z darmowego zakładu, musimy zapisać się w odpowiednim miejscu na stronie TOTALbet i postawić kupon składający się z dwóch zdarzeń, na którym znajdzie się typ na mecz Warty z daną drużyną. Stawka kuponu musi wynosić minimum 50 zł.

Transmisje TOTALbet

Codziennie możesz oglądać transmisje sportowe na TOTALbet. Bukmacher szczególnie może pochwalić się prawami transmisyjnymi do Bundesligi oraz 2. Bundesligi, ale to nie wszystko, co znajdziemy w ofercie relacji wideo TOTALbet na żywo.

Oprócz tego na TOTALbet obejrzysz:
• mecze piłkarskie – zarówno pucharowe, jak i ligowe,
• turnieje tenisowe – Wielki Szlem, zawody rangi ATP i WTA oraz Challenger,
• e-sport - League of Legends, Dota 2, Counter-Strike: Global Offensive
• inne dyscypliny – hokej, dart, bowls czy snooker

Program VIP

Dla najbardziej wyjątkowych klientów TOTALbet jest przewidziany dedykowany program VIP. Dostęp do niego ma różne warte uwagi zalety. W ramach tego programu możemy otrzymać cashback do 2% za przegrany kupon czy też liczne freebety. Kto może liczyć na dołączenie do programu VIP? W przypadku TOTALbet sprawa jest jasna - każdy gracz, który w okresie od poniedziałku do niedzieli uzyska co najmniej 6000 punktów, zostanie objęty programem. Wiąże się to z uzyskaniem dostępu do rankingu oraz otrzymaniem freebetu 10 zł. Cashback otrzyma tylko TOP 100 graczy w rankingu. Punkty TOTAL VIP są zależne od wykonanego obrotu. Gracze, którym uda się dostać do najlepszej setki, otrzymują cashback w wysokości 1%, a każdy miesiąc obecności w VIP GOLD zwiększa cashback o 0.1 punkta procentowego do maksymalnej sumy 2.0% cashbacku.

Oferta TOTALbet

Promocje są oczywiście ważne, ale jednym z najistotniejszych aspektów działania firmy bukmacherskiej jest to, jaką ofertę zakładów posiada. TOTALbet zdecydowanie nie ma się czego wstydzić pod tym względem, ponieważ ma szeroką gamę różnych zdarzeń na wszelakie dyscypliny. Poniżej opisujemy, co dokładnie można znaleźć po wejściu na stronę TOTALbet.

Zakłady przedmeczowe

W TOTALbet tak jak u wszystkich polskich legalnych bukmacherów możemy obstawiać zakłady przedmeczowe oraz te które gramy w trakcie spotkań. Skupmy się najpierw na tym co oferuje wspomniany bukmacher z tej pierwszej kategorii zakładów, a tutaj możemy zobaczyć naprawdę dużo. Poniżej wymienimy zakłady, które możemy zawierać na TOTALbet z podziałem na różne dyscypliny

Piłka nożna:

 • Rynki główne: 1x2, podwójna szansa, zakład bez remisu, BTTS, liczba goli, HT/FT
 • Handicapy: DNB, pojedyncze
 • Zdarzenia na 1. i 2. połowę: zwycięzca, liczba bramek, handicap, zakłady łączone
 • Zakłady specjalne: posiadanie piłki, liczba strzałów na bramkę, liczba fauli, liczba spalonych
 • Rzuty rożne: liczba w meczu, liczba danej drużyny w meczu, kto więcej, liczba w danej połowie, liczba drużyny w danej połowie, kto więcej w danej połowie, handicapy
 • Kartki: kto więcej, liczba kartek, liczba kartek danej drużyny, liczba kartek w danej połowie, czerwona kartka
 • Zakłady łączone: zwycięstwo i liczba bramek, zwycięstwo i BTTS, podwójna szansa i liczba bramek, podwójna szansa i BTTS, 1. gol i wynik meczu
 • Wynik meczu: dokładny wynik meczu, dokładny wynik 1. połowy, dokładny wynik 2. połowy, wynik do przerwy i na koniec meczu, multiwynik (kilka wariantów wyników)
 • Pozostałe: 1. gol, przedziały czasowe, zdarzenia wariantowe (2 zdarzenia)

Koszykówka:

 • Rynki główne: 1X2, zakład bez remisu, zwycięzca, suma punktów w meczu, suma punktów drużyny,
 • Handicapy
 • Zdarzenia na połowę: 1X2, zakład bez remisu, suma punktów, suma punktów drużyny, handicapy, wyścigi do X punktów
 • Zakłady na kwartę: 1X2, zakład bez remisu, suma punktów, suma punktów danej drużyny handicapy, wyścigi do X punktów
 • Zakłady łączone: zwycięzca i liczba punktów, zwycięzca kwarty i meczu, zwycięzca połowy i meczu
 • Zakłady specjalne – zawodnicy: liczba punktów, liczba zbiórek, liczba asyst danego zawodnika, suma punktów, zbiórek i asyst zawodnika, łącznie punkty zawodników, zawodnik zdobędzie min. X punktów, liczba celnych rzutów za 3 pkt, zawodnik zdobędzie X punktów i jego drużyna wygra

Siatkówka:

 • Rynki główne: zwycięstwo, liczba punktów, liczba setów, dokładny wynik, suma punktów danej drużyny
 • Handicapy: setowe, meczowe
 • Zakłady na set: zwycięstwo, suma punktów, handicapy, suma punktów danej drużyny, wyścigi do X punktów
 • Zakłady specjalne: zawodnik zdobędzie X punktów i jego drużyna wygra, punkty zawodnika, h2h wybranych zawodników, h2h zawodników z handicapem, zwycięzca 1 seta/zwycięzca meczu

Hokej:

 • Rynki główne: 1X2, zwycięzca, liczba bramek, liczba bramek danej drużyny, podwójna szansa, dokładny wynik, zakład bez remisu
 • Handicapy
 • Zakłady drużynowe: liczba bramek
 • Tercje: 1X2, zwycięzca, liczba bramek, liczba bramek danej drużyny, podwójna szansa, dokładny wynik, zakład bez remisu
 • Zakłady kombinacyjne: zespół X wygra i liczba goli, zawodnik strzeli i liczba goli, zwycięstwo i liczba goli
 • Zawodnik - specjalne: liczba punktów zawodnika, liczba goli, liczba asyst

Tenis:

 • Rynki główne: zwycięzca, liczba gemów, liczba setów , liczba gemów zawodnika, dokładny wynik
 • Handicapy: setowe, gemowe
 • Zakłady na set: zwycięzca, liczba gemów, handicap, liczba gemów zawodnika, dokładny wynik
  Zakłady kombinacyjne: zwycięstwo i liczba gemów, wygrana 1 seta i wygrana meczu, kolejność wygranych setów
 • Zakłady specjalne: liczba asów, liczba asów zawodnika, procent trafionych pierwszych serwisów zawodnika, H2H asów, liczba podwójnych błędów

Jeśli nie masz pewności co do powyższych opcji zakładów, zapoznaj się z naszym słownikiem bukmacherskim, aby uzyskać niezbędne informacje! Jak widać, bukmacher TOTALbet posiada szeroką ofertę i nie odstaje od konkurencji.

ZAKŁADY NA ŻYWO

Gdy ofertę przedmeczową mamy za nami, przejdźmy do tej, którą możemy obstawiać w trakcie spotkania. Oferta LIVE dostępna w TOTALbet też jest niczego sobie. Średnio na spotkania LIVE piłki nożnej znajdziemy 100 różnych zdarzeń, które będziemy mogli obstawić w czasie rzeczywistym. Bukmacher ten pozwala nam obstawiać nie tylko najpopularniejsze dyscypliny na żywo ale także baseball, darts, e-sport czy snooker. Oczywiście liczba zdarzeń do zagrania w bardziej niszowych w Polsce dyscyplinach jest mniejsza, ale wciąż znajdziemy tam po koło 20 różnych typów na spotkanie. Grając zdarzenia LIVE na TOTALbet możemy skorzystać z wymienionych promocji, czyli Gra bez podatku 24/7 oraz TOTALbonus - wystarczy dodać odpowiednią liczbę zdarzeń ze spełnionym warunkiem minimalnego kursu. Przyjrzyjmy się temu, co możemy obstawić w poszczególnych dyscyplinach: pomijając najbardziej podstawowe zdarzenia, czyli zwycięzca spotkania czy overy goli, mamy tutaj także propozycje dla graczy preferujących mniej typowe rynki.
 • Piłka nożna: kto strzeli następnego gola od wyniku, zakłady łączone (zwycięzca+BTTS, zwycięzca+over/under goli, połowa+BTTS czy połowa+over/under goli)
 • Siatkówka: wyścig do x punktów, kto zdobędzie X punkt, prowadzenie po X punktach
 • Tenis: dokładny wynik lub przełamanie, czy będzie tiebreak, kto pierwszy z X gemami

Jak więc łatwo zauważyć, w ofercie TOTALbet live będziemy mogli zagrać wiele zdarzeń na żywo - jest to bardzo ciekawa opcja dla osób, które lubią obstawiać na podstawie tego co mogą zaobserwować w trakcie trwania spotkania sportowego.

 

 •  

Gry Karciane

Poza ofertą przedmeczową i LIVE, bukmacher TOTALbet oferuje swoim graczom Gry karciane. Będziemy mogli tutaj obstawić Blackjack'a, poker Texas Hold'em czy wojnę. Co więcej, znajdują się tutaj stoły, które prowadzą polskie krupierki i krupierzy, którzy na żywo czytają czat, więc można nawiązać z nimi kontakt - niemal jak z ulubionym streamerem na Twitchu czy YouTube.

Ocena bukmachera

TOTALbet zajął w naszym rankingu wysokie 4. miejsce. Bukmacher może pochwalić się całkiem szeroką ofertą na zdarzenia przedmeczowe oraz LIVE. Posiada w swojej talii ciekawe promocje, które są doskonałą opcją dla graczy, ponieważ mogą więcej wygrać bez wygórowanych wymagań. Do tego wszystkiego dochodzi świetna oferta powitalna, z której warto skorzystać, nawet jeśli nie planujecie zostać z tym bukmacherem na dłużej.

TOTALbet - opinie

Kosma:
TOTALbet jest świetnym bukmacherem, pamiętam, że jak zakładałem konto to skorzystałem z super oferty powitalnej i wyszedłem dzięki temu na plus. Zdarza mi się czasem zagrać tasiemkę za 2 ziko, a grając na TOTALbet mogę skorzystać z TOTALbonus i zwiększyć swoją ewentualną wygraną. Oprócz tego super opcją jest bonus urodzinowy, z tego co kojarzę niewiele jest buków, którzy dają takowy więc to miły wyjątek. Polecam serdecznie TOTALbet, na pewno warto założyć konto bo bonus powitalny oddaje.
Patryk:
W Betclic fajne jest to, że widać ile procent osób obstawia dane wydarzenie. Dzięki temu łatwiej jest wyłapać jakiegoś „fixa” o dość wysokim kursie. A propos wysokich kursów - a właściwie Super Kursów – też je lubię, bo mogę postawić większą stawkę na zdarzenie, na które kursy u innych bukmacherów są znacznie niższe. Gram tam od dłuższego czasu i jestem zadowolony. Mogliby jedynie organizować więcej promocji, w których można coś otrzymać od wpłaty.
Przemek:
Betclic przekonał mnie do siebie szeroką ofertą na zakłady specjalne w NBA. Gram dużo zakładów na zawodników i nie wiem czy jest lepszy bukmacher pod tym względem niż Betclic. Szczególnie podoba mi się ich oferta właśnie na NBA, nigdzie nie znajdę takiej fajnej oferty przedmeczowej jak i live, niż w Betclicu i dlatego najczęściej wybieram tego buka. Do tego mają natychmiastowe wypłaty i fajne transmisje meczów.

Historia TOTALbet

Przez ostatnie kilka lat działalności bukmacher TOTALbet wypracował sobie pozycję na polskim rynku. Jest chętnie wybierany przez użytkowników i posiada jedną z najlepszych ofert powitalnych. Nie jest najmłodszym bukmacherem pod kątem stażu, a kilkuletnie doświadczenie pozwala graczom na pewność, że TOTALbet jest godny zaufania.

Strona internetowa TOTALbet

Jak założyć konto w TOTALbet?

Założenie konta na TOTALbet nie jest czymś wymagającym, rejestracja jest bardzo przejrzysta ale i tak poprowadzimy was krok po kroku poniżej:

 1. Wejdź na stronę TOTALbet
 2. Kliknij na przycisk „Zarejestruj się”, wyskoczy Ci okienko z rejestracją
 3. Pierwsze, co musisz zrobić, to wypełnić luki ze swoim e-mailem, stworzyć hasło, wpisać numer telefonu, a następnie wpisać kod promocyjny "EKIPA", zaznacz wszystkie zgody aby otrzymać ofertę powitalną
 4. Następny krok to wypełnienie pól z imieniem, nazwiskiem oraz PESELEM oraz wybór kraju, pamiętaj również żeby na tym etapie zaznaczyć "Chcę skorzystać z bonusu powitalnego".

Gratulacje! Jeżeli udało Ci się ukończyć formularz, utworzyłeś swoje konto tymczasowe. Aktywuj konto, klikając w potwierdzenie przesłane na adres mailowy podany przy zakładaniu konta. Pamiętaj, iż na koncie tymczasowym niemożliwe jest dokonanie wypłaty. Konieczne jest więc przejście na konto pełne, do czego potrzebna jest weryfikacja. Poniżej opisujemy, jak to zrobić.

CO JEŚLI NIE WPISAŁEM KODU PROMOCYJNEGO TOTALbet?

Niestety ten kod można wprowadzić tylko podczas rejestracji. Nie jest to obowiązkowe podczas zakładania konta, więc możesz obstawiać bez niego, ale jego brak może spowodować, że nie zostaniesz uwzględniony w promocjach oferowanych przez TOTALbet. Zapomniałeś wpisać kod promocyjny? W ostateczności możesz spróbować interweniować, kontaktując się z obsługą klienta, ale nie ma gwarancji, że kod promocyjny zostanie uzupełniony w późniejszym terminie. Pamiętaj jednak, że jeśli zarejestrujesz się przez specjalny link polecający, nie zawsze musisz samodzielnie wpisywać kodu - może on zostać dodany automatycznie.

Jak postawić kupon
W TOTALbet?

Obstawienie kuponu w TOTALbet to bułka z masłem. Jak już wiesz co chcesz zagrać to musisz po lewej stronie wybrać dyscyplinę z listy, następnie kliknij w kraj, który Cię interesuje i rozgrywki, w których jest rozgrywane twoje upatrzone spotkanie. Pojawią się wtedy wszystkie mecze, które są w ofercie zazwyczaj są to dwie najbliższe kolejki. Jeśli chcesz zagrać na przykład over 2,5 goli musisz wejść w dane spotkanie i wtedy zobaczysz wszystkie zdarzenia, które możesz zagrać na to spotkanie. Jak już klikniesz to co chcesz obstawić w prawym dolnym rogu pojawi się twój kupon, tam musisz wpisać stawkę i kliknąć zagraj. Obstawione kupony znajdziesz w zakładce "kupony", która znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

Jak doładować konto
W TOTALbet?

Metody płatności: Przelewy24, BLIK, karta, Paysafecard
Minimalna kwota wpłaty: 1 zł
Dostępność funkcji wpłaty: 24h na dobę
Prowizje od wpłat: brak*
TOTALbet posiada szeroką gammę sposobów wpłat. Dostajemy do wyboru trzech pośredników (Przelewy24, dotpay, PayU). Każdy z tych pośredników oferuje różne sposoby wpłat. Możemy zasilić konto szybkim przelewem czy też BLIKiem, czyli tymi najpopularniejszymi sposobami. Ale możemy także skorzystać z PaySafeCard, jeśli jednak zdecydujemy się na tą opcję musimy liczyć się z tym, że zostanie pobrana prowizja w wysokości 7,5%.

Jak wypłacić Środki
Z TOTALbet?

Minimalna kwota wypłaty: 1 zł
Natychmiastowe wypłaty: wszystkie wypłaty, jeżeli dany bank obsługuje szybkie płatności
Kiedy wypłaty są realizowane: 7 dni w tygodniu, 24h na dobę
Kiedy pieniądze trafią na konto: szybkie wypłaty - nawet do 8 min, pozostałe przy najbliższej sesji księgowania banku
Wypłata środków z TOTALbet to nic prostszego jak po prostu wjeście w zakładkę "wypłata" wpisanie kwoty potwierdzenie wszystkiego hasłem i zatwierdzenie. Środki powinny pojawić się na koncie do 8 minut, chyba, że wypłacamy naprawdę potężną sumę przekraczającą 5 000 złotych wtedy może to zająć do dwóch dni roboczych.

Jak zweryfikować konto
W TOTAlbet?

Jeśli założymy już konto tymczasowe, należy w prawym górnym rogu strony wybrać zakładkę moje konto. Tam będziemy mieli do wpisania dokument tożsamości oraz dane płatności. Możemy wybrać czy chcemy potwierdzić konto paszportem czy dowodem osobistym. Zweryfikowanie wysłanych informacji może zająć do dwóch dni roboczych ale zazwyczaj trwa to kilka minut.

FAQ - promocje TOTALbet

Jak otrzymać w TOTALbet freebet?

Nowi użytkownicy mają 3 zadania do wykonania, za których zrobienie otrzymają łącznie 35 zł we freebetach. Oprócz tego możemy dostać freeebet w dzień naszych urodzin i poprzez zdobycie 6 000 punktów TOTAL VIP.

Co to jest cashback TOTALbet?

Bukmacher TOTALbet posiada w swojej ofercie zakład bez ryzyka do 200 złotych dla nowych graczy, jest to promocja dzięki, której nie musimy się martwić o rozstrzygnięcie pierwszego kuponu. Oprócz tego dla graczy ze statusem VIP Gold jest cashback do 2% od wykonanego obrotu.

Jak oglądać transmisje TOTALbet?

Aby móc oglądać transmisje na TOTALbet trzeba mieć na saldzie jakiekolwiek środki, następnie wejść w zakładkę Transmisje TV i będziemy mogli tam znaleźć wszystkie spotkanie, z których jest transmisja na TOTALbet 

PODSUMOWANIE

TOTALbet - dla kogo dobry?

Biorąc pod uwagę promocje TOTALboost TOTALbet jest świetnym bukmacherem dla osób grających kupony, na których jest wiele zdarzeń. Jeśli dysponujemy dużym budżetem to możemy wykorzystać w stu procentach bonus powitalny, w którym możemy zyskać aż 5 000 złotych.

TOTALbet - czy warto założyć konto?

Jasne! TOTALbet oferuje nowym graczom bardzo wysoki bonus powitalny oraz jeden z najwyższych na rynku bonus bez ryzyka. Warto założyć tam konto i skorzystać z tych promocji nawet jeśli nie planujecie zostawać tam na dłużej.
Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Graj legalnie i odpowiedzialnie. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest nielegalna.
© 2023 BET EKIPA Agnieszka Sermak. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt@betekipa.pl | NIP: 8652574122 | REGON: 520648023