Noblebet - legalny polski bukmacher

Bukmacher zakończył działalność. Sprawdź ofertę innych operatorów na polskim rynku!

Informacje o Noblebet

Bukmacher Noblebet to założona w 2017 r. polska firma działająca na rynku zakładów online od 2019 roku, kiedy to uzyskała licencję na organizowanie zakładów bukmacherskich poprzez internet. Dnia 16 stycznia 2023 roku firma zakończyła działalność, a gracze zostali przekierowani do witryny LVBET.
Oficjalna nazwa: Polski Bukmacher Sp. z o.o.
Kraj pochodzenia: Polska
Siedziba firmy: ul. Limanowskiego 10, 
41-300 Dąbrowa Górnicza
Data powstania:  2017 r.
Data zamknięcia: 16 stycznia 2023 r.

JAKIE BYŁY Promocje Noblebet?

Firma Noblebet kształtowała swój wizerunek na polskim rynku jako bukmacher ekskluzywny i tak też przedstawia się ich oferta promocyjna dla klientów. W ramach oferty powitalnej mamy szansę na zdobycie aż trzech różnych bonusów od depozytu oraz możliwości 30 dni gry bez podatku. Bukmacher Noblebet nie celuje zatem w promocje dla klientów grających za niewielkie stawki, lecz przede wszystkim dla tych, którzy obracają dużym kapitałem, a dzięki bonusom Noblebet mają szansę zwielokrotnić swój budżet.
SPRAWDŹ PROMOCJE BUKMACHERSKIE NA START

Archiwalna oferta na start Noblebet

Bonus od 1. wpłaty: do 1250 zł bonusu
Bonus od 2. wpłaty: do 1000 zł bonusu
Bonus od 3. wpłaty: do 250 zł bonusu
Kod promocyjny uprawniający do otrzymania pakietu powitalnego: Obecnie nie można już skorzystać z oferty.
SPRAWDŹ PODOBNĄ PROMOCJĘ NA START
7800
typerów

Dołącz do naszej grupy na Facebooku i otrzymuj najlepsze porady oraz rozmawiaj z innymi!

Noblebet bonus 100% od pierwszej wpłaty

Pierwszym elementem oferty startowej Noblebet był bonus w kwocie równej pierwszemu dokonanemu depozytowi. Maksymalne doładowanie bonusu mogło wynieść nawet do 1250 zł. 
Aby otrzymać podwojenie pierwszej wpłaty, należało przy rejestracji wykorzystać kod promocyjny Noblebet "EKIPA" i wpłacić środki, zaznaczając w zakładce wpłaty pole "Bonus powitalny 1250 PLN". Po zrealizowaniu tych działań zostawał nam przyznany bonus, który wynosił dwukrotność dokonanej wpłaty. Środki te podlegały 4-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.85, a bonus był aktywny przez 30 dni i w tym okresie należało dokonać pełnego obrotu.

NobleBET bonus 50% od drugiej wpłaty

Kolejną promocją w ramach oferty na start Noblebet był bonus od drugiej wpłaty. Jego wartość wynosiła 50% z kwoty dokonanego depozytu. 
Nasza druga wpłata musiała wynieść co najmniej 10 zł, a maksymalna kwota bonusu - 1000 zł (wówczas należało wpłacić 2000 zł, aby otrzymać najwyższy możliwy bonus Noblebet). Analogicznie do promocji dotyczącej pierwszej wpłaty, wpłacone środki wraz z dodatkową gratyfikacją pojawiały się łącznie na koncie bonusowym i były możliwe do wypłaty po zrealizowaniu 3-krotnego obrotu po kursie minimalnym 1.85. Również w tym przypadku środki bonusow były aktywne przez 30 dni.

NobleBET bonus od trzeciej wpłaty na sporty wirtualne i gry karciane

Ostatnim bonusem Noblebet otrzymywanym w ramach oferty powitalnej był bonus od trzeciej wpłaty na sporty wirtualne do 250 zł. 
Był to ponownie bonus 100% od wpłaty, lecz jest on odseparowany od dokonanego depozytu - wpłacone przez nas pieniądze pojawiały się odrębnie na koncie depozytowym, a gratyfikacja promocyjna zostawała doładowana na koncie bonusowym. Aby przenieść bonus Noblebet od 3. wpłaty na depozyt, należało obrócić nim 5-krotnie po kursie 1.85, wykorzystując środki na platformie gier karcianych oraz sportów wirtualnych.
SPRAWDŹ INNE OFERTY

Gra bez podatku NobleBET przez 30 dni

Ostatnim i zarazem jednym z najciekawszych elementów oferty promocyjnej Noblebet dla nowych klientów była możliwość gry bez podatku przez 30 dni od założenia konta. 
Aby zakwalifikować się do tej promocji, wystarczyło stworzyć kupon zbudowany z minimum 3 zdarzeń o kursie łącznym 2.20. Były to bardzo atrakcyjne warunki, które mogły pozwolić nam na zwiększenie swojego zarobku. Szczególnie doceniali je gracze obracający dużym kapitałem, kiedy to każdy dodatkowy procent w kursie jest na wagę złota.

KOD PROMOCYJNY NobleBET

Przy zakładaniu konta dla otrzymania pakietu specjalnego zastosowanie miał kod promocyjny Noblebet brzmiący "EKIPA". 
Dzięki wpisaniu go w pole "Kod promocyjny Noblebet" w formularzu rejestracyjnym mogliśmy otrzymać wszystkie trzy bonusy bukmacherskie oraz grę bez podatku. Kod promocyjny Noblebet był jedyną rzeczą, której potrzebowaliśmy, aby stać się beneficjentami oferty startowej tego bukmachera. Obecnie kod promocyjny EKIPA ma zastosowanie u wielu innych firm!
GDZIE MOŻNA UŻYĆ KODU EKIPA?

Promocje dla stałych klientów

Bonusy powitalne to nie wszystko, gdyż jest oczywiste, że firmy opierają swoje zyski przede wszystkim na aktywności stałych klientów. Legalni bukmacherzy zyskują zatem przychylność graczy między innymi dzięki organizowanym dla nich cyklicznie promocjom. 
Oprócz gratyfikacji powitalnych Noblebet posiadał też bogatą ofertę promocji dla stałych klientów. Wśród nich mogliśmy znaleźć sporo akcji powiązanych z obniżeniem marży na dane rozgrywki czy też przyznawaniem kolejnych bonusów od wpłat. Poniżej omawiamy najczęściej organizowane promocje Noblebet w okresie ich działania.

Bonus lojalnościowy Noblebet - członkowie klubu Noblebet mogli cieszyć się bonusami za aktywność w każdym tygodniu rozliczeniowym (od środy do końca wtorku). Istniały dwa progi dla bonusu lojalnościowego:

  • jeżeli przez tydzień rozliczeniowy zagrasz minimum 5 kuponów o łącznej stawce co najmniej 350 zł, otrzymasz bonus 25 zł
  • jeżeli przez tydzień rozliczeniowy zagrasz minimum 10 kuponów o łącznej stawce co najmniej 700 zł, otrzymasz bonus 50 zł

Każdy gracz mógł otrzymać jeden tego typu bonus w tygodniu. Bonus podlegał 3-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.85. Można było wykorzystać je w dowolny sposób na ofertę sportową.

20 PLN na start w aplikacji - gracze, którzy na swoim smartfonie zainstalowali aplikację Noblebet, mogli liczyć na dodatkowe 20 zł za pierwszy postawiony tam zakład. Stawka zakładu musiała wynieść minimum 20 zł, a kurs co najmniej 2.0. Bonus był ważny przez 30 dni i podlegał 3-krotnemu obrotowi po kursie 1.85.

Luksusowe AKO+ to promocja idealna dla fanów "tasiemek". Bukmacher Noblebet pozwalał na zwiększenie swoich zysków z grania kuponów z wieloma selekcjami, podwyższając kurs ogólny kuponu o dodatkowy procent z każdym kolejnym zdarzeniem. Oferta aktywowała się przy kuponie AKO złożonym z co najmniej 3 zdarzeń, każde po kursie co najmniej 1.30 - wówczas otrzymywaliśmy dodatkowe 5%. Najwyższy możliwy mnożnik podwajał naszą wygraną - otrzymywaliśmy go przy dodaniu co najmniej 14 selekcji.

Bonus bez depozytu 20 zł - bukmacher Noblebet cyklicznie dodawał do oferty powitalnej bonus 20 zł bez depozytu, który można było nabyć przez kilka dni. Promocja nie była stała, jednak regularnie powracała, uzupełniając ofertę powitalną dla nowych klientów. Bonus dodawany do pakietu dla nowych graczy podlegał 3-krotnemu obrotowi po kursie 1.85.

JAK WYGLĄDAŁ Program VIP NOBLEBET?

Bukmacher stosownie do swojej kreacji stworzył program lojalnościowy dla najważniejszych klientów, który określany był jako "Klub Dżentelmenów". 
Podobnie jak w przypadku innych legalnych bukmacherów, również u tego buka program VIP współtworzyli klienci, którzy otrzymali specjalne zaproszenie do tego grona. Wśród korzyści dla graczy należących do Klubu Dżentelmenów Noblebet mogliśmy znaleźć opiekę indywidualnego opiekuna, priorytetową obsługę oraz wypłaty, specjalne promocje na lepszych warunkach, niż w standardowej ofercie, jak również zaproszenia na różnego rodzaju imprezy sportowe. Status klienta VIP Noblebet mógł być ciekawą opcją dla typera.

Oferta NobleBET

Jednym z najważniejszych czynników, które mają wpływ na to, którego bukmachera wybierze gracz, jest szerokość oferty i liczba dostępnych u danego operatora rynków na poszczególne wydarzenia sportowe. Niestety z uwagi na zakończenie działalności bukmachera Noblebet nie możemy już skorzystać z dostępnej u nich oferty zakładów. Obecnie jednak w dobie bardzo dużej konkurencji na polskim rynku z łatwością znajdziemy odpowiedniki tej firmy, które zastąpią nam dostępne tam funkcje.

ZAKŁADY NA ŻYWO

Jeżeli chodzi o zakłady live Noblebet skupiał się głównie na podstawowych zdarzeniach, takich jak zwycięzca meczu, liczba goli czy BTTS. 
Oprócz tego bukmacher w ofercie zakładów na żywo dodawał też zdarzenia odnoszące się do przebiegu spotkania, np. strzeli kolejnego gola czy wynik pozostałej części meczu. 

Zakłady Specjalne

Bukmacher Noblebet koncentrował się głównie na zakładach sportowych oraz produktach jak sporty wirtualne oraz gry karciane. Ze względu na to ograniczyli oni dostępność zakładów specjalnych dotyczących rozrywki czy polityki. Mogliśmy jednak w ich ofercie znaleźć między innymi ofertę zakładów na wybory polityczne niektórych krajów, jak również zwycięzców popularnych konkursów czy nagród (np. Eurowizja). Zdarzenia pozasportowe ograniczały się jednak do tych najbardziej klasycznych.

Sporty wirtualne

Sporty wirtualne Noblebet były bliźniaczo podobne do tego, co oferuje na swojej stronie LVBET. Dostępni byli tam dokładnie ci sami dostawcy (Leap oraz Golden Race) oraz bardzo podobne sporty - wirtualna piłka nożna, wyścigi konne, wyścigi psów, wyścigi kolarskie, wirtualne rydwany, wyścigi motocykli, wirtualny tenis. Wybór gier był szeroki, oferta zakładów koncentrowała się przede wszystkim na podstawowych zdarzeniach, a klienci mog obstawiać sporty wirtualne Noblebet przez całą dobę.

Gry karciane

W swojej ofercie Noblebet umieścił również gry karciane, które - tak jak w LVBET - obsługuje dostawca TVBET. Wśród gier dostępnych do obstawiania mogliśmy znaleźć blackjack, wojnę tradycyjną, wojnę andar bahar, wojnę plus, pokera oraz indyjskiego pokera. Szczególnie warty uwagi jest fakt, że w grach karcianych Noblebet mieliśmy do czynienia z bardzo nowoczesnym interfejsem, który sprzyjał wyborowi zakładów.

Ocena bukmachera

Gra bez podatku, liczne bonusy od depozytu, zakłady bez marży na wybrane ligi oraz wysokie kursy - to wszystko sprawia, że Noblebet będzie był wyborem przede wszystkim dla graczy, którzy stawiają głównie podstawowe zdarzenia, jednak chcą móc jak najwięcej na nich zarobić. Niestety działania bukmachera okazały się nieskuteczne i w 2023 roku firma musiała zakończyć swoją działalność. W międzyczasie konkurencja jednak mocno się rozwinęła, dlatego na polskim runku wciąż pozostaje wiele ciekawych podmiotów do wyboru!
SPRAWDŹ INNYCH BUKMACHERÓW

NobleBET - archwialne opinie

Olek:
Z bukmachera Noblebet korzystam głównie dla Bet Buildera i bonusów bez depozytu, które można tam otrzymać co kilka miesięcy. Ogólnie strona oraz aplikacja płynnie działają i nie mam z nimi problemów. Wpłaty też są bezproblemowe.
Robert:
Moją decyzję o wyborze bukmachera Noblebet zdeterminowały przede wszystkim liczne bonusy od wpłaty, które pozwalają mi zwielokrotnić mój budżet niemal co weekend. Dodatkowo częsta gra bez marży sprawia, że zyskuję dodatkowe środki za każdy wygrany kupon. Walczę o zaproszenie do Klubu Dżentelmenów i mam nadzieję, że wkrótce uda mi się dołączyć do tego grona, aby móc czerpać jeszcze większe profity z gry.
Jakub:
Obstawiam różne rozgrywki, nie tylko sportowe, ale też gry karciane czy wirtualki. Dla takich graczy jak ja w mojej opinii Noblebet jest bardzo dobrym wyborem, bo możemy u nich skorzystać nie tylko z zakładów na piłkę czy kosza, ale też obstawiać pokera, blackjacka i inne gry, które można znaleźć w kasynie. Fajna alternatywa dla buków zajmujących się tylko sportem.

Historia Noblebet

Marka Noblebet powstała w 2017 roku, a dwa lata później otrzymała licencję Ministra Finansów na organizowanie zakładów wzajemnych. Była to spółka zależna od będącego na rynku od wielu lat operatora LV BET z uwagi na powiązania personalne oraz wspólny adres siedziby dla Noblebet oraz firmy produkującej napój energetyczny pod szyldem LVBET. 
Bukmacher Noblebet kreował swój obraz jako firmę dla najlepszych klientów bukmacherskich, którzy obracają dużym kapitałem i mogą liczyć na wyjątkowe profity, dołączając do zorganizowanego w ramach programu VIP Klubu Dżentelmenów Noblebet. Niestety oferta firmy nie przekonała do siebie polskich graczy, dlatego w 2023 roku Noblebet zakończył działalność, a na rynku pozostał tylko LVBET

PODSUMOWANIE

Co stało się z Noblebet?

Bukmacher Noblebet po kiku latach działania na polskim rynku zakończył swoją działalność. Witryna niebawem zostanie wygaszona, a gracze korzystający z usług Noblebet zostali przekierowani do LVBET.

Czy warto założyć konto w NobleBET?

Obecnie nie ma już możliwości utworzenia konta w Noblebet. Warto jednak sprawdzić usługi innych operatorów, którzy pojawili się na polskim rynku w ostatnich latach!
Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Graj legalnie i odpowiedzialnie. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest nielegalna.
© 2022 BET EKIPA - Legalni bukmacherzy i typy na dziś. Wszystkie prawa zastrzeżone.
ul. Henryka Jordana 12/39, 32-500 Chrzanów | kontakt@betekipa.pl | NIP: 8652574122 | REGON: 520648023