Fuksiarz - legalny polski bukmacher

Zarejestruj się z polecenia BET EKIPY, aby otrzymać najlepszą dostępną ofertę powitalną!
Bukmacher Fuksiarz jest jedną z najmłodszych firm działających na polskim rynku. Jego debiut przypada na końcówkę 2020 roku. Ten legalny bukmacher nieustannie się rozwija, jednak warto mieć na względzie fakt, że już na dzień dzisiejszy ma on wiele do zaoferowania swoim użytkownikom.

Informacje o Fuksiarzu

Od 9 grudnia 2020 roku na mocy udzielonej licencji, bukmacher Fuksiarz może w sposób całkowicie legalny organizować zakłady wzajemne działając w pełni online. W całej Polsce niemożliwe jest znalezienie jakiegokolwiek punktu naziemnego funkcjonującego pod szyldem tej marki z uwagi na fakt, iż otrzymane od Ministerstwa Finansów uprawnienia nie obejmują tego rodzaju działalności.
Oficjalna nazwa: Fuksiarz - Bukmacherska Sp. z o.o.
Kraj pochodzenia: Polska
Siedziba firmy: ul. Wąchocka 1F, 
03-934 Warszawa
Data powstania:  9 grudnia 2020 r.
Sponsor: Polski Związek Padla

Promocje Fuksiarz

Z racji, iż legalny bukmacher Fuksiarz jest młodym graczem na rynku, a konkurencji nie brakuje, konieczne było znalezienie sposobu, który ułatwi przyciągnięcie do siebie potencjalnych klientów. Nie od dziś wiadomo, że to można uczynić za sprawą dobrych promocji, dlatego też każdy nowy klient bukmachera Fuksiarz może rozpocząć swoją przygodę z tym operatorem od cashbacku w wysokości 50% stawki do 500 PLN.
SKORZYSTAJ Z PROMOCJI

Oferta na start

Zakład bez ryzyka: do 500 zł zwrotu bez obrotu
Kod promocyjny uprawniający do otrzymania pakietu powitalnego: Brak kodu. Zarejestruj się za pośrednictwem poniższego przycisku.
ZAREJESTRUJ SIĘ
7800
typerów

Dołącz do naszej grupy na Facebooku i otrzymuj najlepsze porady oraz rozmawiaj z innymi!

Fuksiarz zakład bez ryzyka do 500 PLN

Bukmacher Fuksiarz bonus w postaci zakładu bez ryzyka do 500 zł przyznaje swoim nowym klientom. W celu odebrania korzyści płynących z tej promocji konieczne jest spełnienie kilku prostych warunków. 
Dotyczą one tylko i wyłącznie kuponu i ograniczają się do zawarcia zakładu z co najmniej dwoma zdarzeniami, przy czym kurs każdego z nich musi być nie mniejszy niż 1.60, a stawka musi wynosić minimum 50 zł. W przypadku niepowodzenia, przy tak skonstruowanym kuponie możemy liczyć na zwrot stawki w wysokości 50% do 500 zł. Jeżeli ktoś chciałby w pełni wykorzystać zaproponowany przez bukmachera Fuksiarz bonus, to może zagrać za dokładnie 1137 zł – wtedy po odjęciu podatku otrzymamy zwrot w wysokości 500 zł. Warto mieć na uwadze fakt, iż kwota, która do nas powróci, jest całkowicie zwolniona z obrotu i możliwe jest jej natychmiastowe wypłacenie.

KOD PROMOCYJNY Fuksiarz

Nowi klienci mogą być tym faktem zdziwieni, ale warto wiedzieć, że kod bonusowy Fuksiarz obecnie nie funkcjonuje. Bukmacher postanowił całkowicie zrezygnować z praktyki stosowanej przez konkurencyjne firmy bukmacherskie, dlatego też nie warto jest tracić czasu na poszukiwanie kodu promocyjnego do Fuksiarza.
Należy pamiętać, że w przypadku gdy przy rejestracji nie wpiszemy nic w miejscu na kod bonusowy Fuksiarz, to nie utracimy żadnych potencjalnych korzyści. Wystarczy zarejestrować się za pośrednictwem wskazanego w naszym wpisie odnośnika, a wówczas w formularzu rejestracyjnym pojawi się informacja "poleca BET EKIPA". Będzie to wystarczające do otrzymania wszelkich profitów, które mógłby dawać kod promocyjny Fuksiarz.
ZAŁÓŻ KONTO

Promocje dla stałych klientów

Bonusy powitalne to nie wszystko, gdyż jest oczywiste, że firmy opierają swoje zyski przede wszystkim na aktywności stałych klientów. Legalni bukmacherzy zyskują zatem przychylność graczy między innymi dzięki organizowanym dla nich cyklicznie promocjom. 
Nie będzie kłamstwem stwierdzenie, że legalny bukmacher Fuksiarz bardzo dobrze dba o swoich stałych klientów. Warto zapoznać się z promocjami, na które liczyć mogą osoby posiadające konto właśnie u tego bukmachera. Trzeba przyznać, że niektóre z nich są unikatowe i trudno o znalezienie takich u konkurencyjnych firm.

Cashback bez limitu – jest to bonus Fuksiarz, który działa na podobnych zasadach co promocja powitalna. Zasadnicza różnica jest taka, że z tej oferty każdy użytkownik może korzystać codziennie. Dzięki stawianiu kuponów AKO z minimum 3 zdarzeniami, na których każde zdarzenie będzie miało kurs minimalny 1.6 i będzie objęte promocją, mamy możliwość odebrania cashbacku w przypadku niepowodzenia. Wysokość zwrotu jest uzależniona od ilości zdarzeń, a wynosi od 1% do 50% stawki. Co istotne, przyznane środki nie podlegają obrotowi. Maksymalna dzienna kwota zwrotu to 200 zł.

Cashback na wirtualną piłkę nożną – jest to promocja, która działa praktycznie tak samo, jak wspomniany już wcześniej cashback bez limitu. Ma ona jednak mniejsze wymagania, ponieważ wymagany kurs dla każdego ze zdarzeń wynosi zaledwie 1.20. Tutaj ponownie wysokość zwrotu zależy od ilości zagranych zdarzeń – najniższy zwrot wynosi 3%, natomiast maksymalny sięga 14% i dotyczy on sześciu lub więcej zdarzeń na kuponie.

Mega kursy boost – kolejny bonus Fuksiarz daje stałym użytkownikom tego bukmachera możliwość zagrania najpopularniejszych zdarzeń po podwyższonych kursach. Promocja nie ma żadnych ograniczeń, możemy grać takie zdarzenia zarówno SOLO jak i w AKO, a co najistotniejsze za dowolną stawkę. Zwiększonych kursów można szukać w specjalnego zakładce o nazwie Boost. Jeżeli znajdziemy tam zdarzenie, które wrzucilibyśmy na swój kupon nawet po normalnym kursie, to z całą pewnością warto skorzystać z hojności Fuksiarza.

Program VIP

Większość legalnych bukmacherów daje swoim klientom możliwość wstąpienia do programu VIP, z którego skorzystać mogą najbardziej aktywni użytkownicy. 
Zazwyczaj pozwala on na korzystanie z dodatkowych promocji, osobnej obsługi, czy różnego rodzaju prezentów na przykład w postaci zaproszenia na jakieś wydarzenie. Na dzień dzisiejszy brak jest informacji o funkcjonowaniu programu VIP u bukmachera Fuksiarz. Pozostaje mieć nadzieję, że w niedalekiej przyszłości ten stan rzeczy ulegnie zmianie.

Early Payout Fuksiarz

Niezwykle korzystną dla graczy promocją przygotowaną przez legalnego bukmachera Fuksiarz jest Early Payout. W dużym skrócie, otrzymujemy możliwość pozytywnego rozstrzygnięcia naszego kuponu jeszcze przed końcem meczu. 
Jedyne co jest nam potrzebne, to zdobycie przez wytypowaną przez nas drużynę dwubramkowej przewagi nad rywalem (2:0, 3:1itp.). W takim przypadku bukmacher Fuksiarz rozliczy nam zdarzenie jako wygrane, niezależnie od tego jakim wynikiem ostatecznie zakończy się dany mecz. Early Payout działa automatycznie i nie ma negatywnego wpływu na naszą wygraną. Jedynym ograniczeniem jakie posiada ta promocja jest zakres wydarzeń piłkarskich, co do których ma zastosowanie. Z promocji Fuksiarza Early Payout możemy skorzystać obstawiając: Ekstraklasę, Puchar Polski, La Ligę, Premier League, Bundesligę, Seria A, Ligue 1, Liga Mistrzów, Liga Europy, a także Eliminacje do Mistrzostw Świata.

Oferta Fuksiarz

Bukmacher Fuksiarz pomimo, iż nie funkcjonuje na polskim rynku zbyt długo, to w żadnym stopniu nie odstaje od swojej konkurencji pod względem oferty zakładów. Tego bukmachera szczególnie wyróżnia możliwość tworzenia swojego własnego zakładu AKO na jeden konkretny mecz. Oprócz klasycznych zakładów, Fuksiarz daje możliwość swoim użytkownikom obstawiania chociażby popularnych w ostatnim czasie statystyk. Warto zapoznać się z zaprezentowanym poniżej zestawieniem dostępnych zakładów na najpopularniejsze dyscypliny.

Zakłady przedmeczowe

Piłka nożna:

 • Rynki główne: zwycięzca meczu, podwójna szansa, BTTS, remis – zwrot, gospodarze strzelą gola, goście strzelą gola, wynik 1X2 do 10 min
 • Handicap: 3-drogowy, 2-drogowy, handicapy na połowy 3-drogowe, handicapy na połowy 2-drogowe
 • Suma bramek: liczba bramek 2-drogowo, drużyna liczba bramek 2-drogowo, połowa liczba bramek, połowa liczba bramek drużyny, dokładna liczba goli
 • Drużynowe: drużyna dokładna liczba goli, drużyna strzeli w obu połowach, drużyna wygra obie połowy, drużyna wygra przynajmniej jedną połowę, drużyna wygra do zera
 • Rzuty rożne: pierwszy rzut rożny, kto więcej rzutów rożnych, liczba rzutów rożnych 2-drogowo, liczba rzutów rożnych przedział, liczba rzutów rożnych drużyny, połowa kto więcej rzutów rożnych, połowa liczba rzutów rożnych, połowa liczba rzutów rożnych drużyny
 • Kartki i faule: pierwsza kartka, kto więcej kartek, liczba kartek, pierwsza kartka w połowie, połowa kto więcej kartek, połowa liczba kartek, czerwona kartka 2-drogowo, drużyna czerwona kartka, liczba fauli, kto więcej fauli
 • Połowa: wynik połowy, wynik połowy podwójna szansa, wynik połowy zakład bez remisu, drużyna strzeli bramkę w danej połowie, połowa liczba bramek
 • Dokładny wynik: dokładny wynik meczu, dokładny wynik połowy, multiwynik
 • Szybkie zakłady: kto pierwszy gol, kto pierwszy gol i wynik meczu, przedział czasowy pierwszej bramki (co 10 min)
 • Pozostałe: wynik i liczba bramek, wynik i BTTS, BTTS i liczba bramek, podwójna szansa i liczba bramek, podwójna szansa i BTTS, 1./2. Połowa BTTS, obie połowy liczba bramek, połowa z większą liczbą bramek, drużyna połowa z większą liczbą bramek, różnica zwycięstwa

Koszykówka:

 • Rynki główne: zwycięzca meczu, wynik meczu w regulaminowym czasie gry, wynik połowy i meczu, zwycięzca i liczba punktów
 • Suma: suma punktów, suma punktów w połowie, suma punktów w kwarcie
 • Handicapy: handicap punktowy w meczu, handicap punktowy w połowie, handicap punktowy w kwarcie
 • Suma drużyny: liczba punktów
 • Kwarty: zwycięzca, wynik 3-drogowo, handicap, suma punktów, suma punktów drużyny, 
 • Połowy: wynik, zakład bez remisu
 • Wyścigi punktowe: prowadzenie 12/17/22 punktami, seria zdobytych punktów z rzędu
 • Pozostałe rynki: liczba punktów zawodnika, liczba asyst zawodnika, liczba zbiórek zawodnika, suma zawodnika,

Siatkówka:

 • Rynki główne: zwycięzca meczu, handicap setowy, suma punktów, suma punktów w secie
 • Zakłady na set: zwycięzca, handicap, liczba punktów drużyny
 • Suma: suma setów, liczba punktów drużyny,
 • Pozostałe rynki: dokładny wynik meczu, dokładna liczba setów

Hokej na lodzie:

 • Rynki główne: zwycięzca meczu z dogrywką, wynik meczu w regulaminowym czasie gry, podwójna szansa w regulaminowym czasie gry, 
 • Handicapy: handicap 2-drogowy, handicap 3-drogowy, handicap z dogrywką i rzutami karnymi
 • Suma: suma goli w regulaminowym czasie gry, suma goli drużyny w regulaminowym czasie gry, suma goli z dogrywką i karnymi
 • Tercje: wynik, handicap, suma bramek, BTTS, podwójna szansa, zakład bez remisu,
 • Pozostałe rynki: dokładny wynik w regulaminowym czasie, drużyna strzeli w regulaminowym czasie
 • Inne: BTTS w regulaminowym czasie gry, wynik i suma bramek, drużyna - suma bramek, różnica zwycięstwa, tercja z większą ilością bramek

Tenis:

 • Rynki główne: zwycięzca meczu, zwycięzca seta, gracz wygra seta, wynik pierwszego seta i wynik meczu, zwycięzca meczu i liczba gemów
 • Zakłady na set: suma gemów, dokładny wynik meczu, dokładny wynik seta
 • Handicapy: handicap setowy, handicap gemowy w meczu,  handicap gemowy w 1. secie
 • Suma: suma gemów, suma setów, pierwszy set liczba gemów
 • Zakłady specjalne: gracz - suma gemów

ZAKŁADY NA ŻYWO

Jeżeli chodzi o ofertę zakładów na żywo Fuksiarz wygląda solidnie w tym aspekcie. Należy jednak stwierdzić, że można znaleźć lepszych bukmacherów pod tym względem. Przede wszystkim oferta live bukmachera Fuksiarz nie jest mocno rozbudowana i obejmuje najczęściej bardzo podstawowe rynki.
Największą wadą jest zdecydowanie brak jakichkolwiek transmisji na żywo, co całkowicie uniemożliwia użytkownikom obserwowanie przebiegu wydarzeń sportowych, które ich interesują. Istnieje jednak duża szansa, że wraz z rozwojem firmy takie funkcjonalności pojawią się na ich stronie, na co bardzo liczymy.

Zakłady Specjalne

Fuksiarz uwzględnił w swojej ofercie również zakłady specjalne, które w ostatnim czasie coraz bardziej zyskują na popularności. Najczęściej są to oczywiście zakłady długoterminowe, jednakże część graczy bardzo chętnie korzysta z tego typu oferty. Przeważnie dotyczą one różnego rodzaju rozrywki jak np. Oscary, ale czasami możemy spotkać się również z zakładami dotyczącymi polityki.

Sporty wirtualne

Obecnie trudno jest znaleźć bukmachera, który nie posiada w swojej ofercie zakładów na sporty wirtualne. Jeżeli chodzi o firmę Fuksiarz, to zdecydowanie specjalizuje się ona w tym aspekcie w wirtualnej piłce nożnej. Oprócz tej dyscypliny możemy znaleźć również ofertę na tenisa, a także koszykówkę. Warto pamiętać jednak, że w przypadku obstawiania wirtualnej piłki nożnej możemy korzystać nieustannie ze specjalnego cashbacku, dzięki któremu w przypadku niepowodzenia możemy liczyć na procentowy zwrot stawki, który jest uzależniony od ilości zdarzeń na przegranym kuponie.

Gry karciane

W ofercie Fuksiarza nie mogło zabraknąć także gier karcianych. Nie mamy jednak w tym zakresie dużych możliwości, ponieważ dostępna jest jedynia gra w pokera i blackjacka. Zakłady na gry karciane przyjmowane są cały czas – bez żadnych przerw. Fani gier karcianych, a także osoby szukające alternatyw dla gry w kasynie raczej powinni być zadowoleni z tego, co oferuje Fuksiarz. Z pewnością minusem jest dostępność jedynie dwóch gier, jednakże można się spodziewać, że z biegiem czasu oferta w tym zakresie ulegnie znacznej rozbudowie.

Ocena bukmachera

Na dzień dzisiejszy przy ocenie bukmachera Fuksiarz musimy wziąć pod uwagę jego bardzo krótki staż i fakt, że jest to zdecydowanie bukmacher w fazie rozwoju. Ogromną zaletą jest u niego oczywiście Early Payout, a także powitalny zakład bez ryzyka i cashback bez końca, gdzie środki pochodzące z tych promocji nie podlegają żadnemu obrotowi. Jest to sytuacja zdecydowanie rzadko spotykana, a stanowi naprawdę duży atut bukmachera Fuksiarz. Pozostaje nam wierzyć, iż poprawią oni pewne szczegóły, które mogą wpłynąć na jeszcze lepszy odbiór tego operatora przez jego klientów.

Fuksiarz - opinie

Krzysiek:
Fuksiarz ma naprawdę fajny pakiet powitalny i ciekawą ofertę z wszystkich dyscyplin sportu. Szczególnie chętnie korzystam z możliwości budowania własnego zakładu ako na konkretne mecze. Strona funkcjonuje bez zarzutu, więc trudno jest się do czegoś tutaj przyczepić. Fajnie jest też czasem skorzystać z opcji szybkiego kuponu.
Patryk:
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony ofertą przygotowaną przez tego nowego bukmachera. Chętnie obstawiam topowe ligi na Fuksarziu, z uwagi na funkcję Early Payout. Muszę przyznać, że kilka razy uratowało mi to mój kupon!
Dawid:
Jestem osobą, która raczej trzyma się jednego, tego samego bukmachera. Jednak kiedy zapoznałem się z tym, co oferuje bukmacher Fuksiarz, wyjątkowo postanowiłem założyć nowe konto. Muszę przyznać, że nie żałuje bo korzysta mi się naprawdę świetnie z usług Fuksiarza! Kilka rzeczy można byłoby dopracować, ale generalnie w ostatnim czasie nie korzystam z innych buków.

Historia Fuksiarza

Historia Fuksiarza nie jest jeszcze zbyt bogata. Ten bukmacher uzyskał licencję Ministerstwa Finansów nieco ponad rok temu, a konkretnie w grudniu 2020 roku. Głównym ambasadorem Fuksiarza jest Krzysztof Stanowski. 
Firma Fuksiarz to całkowicie polski bukmacher, którego założycielem jest Marcin Szpalerski, w przeszłości przez wiele lat związany z operatorem Betclic. Na ten moment Fuksiarz nie sponsoruje zbyt wielu przedsięwzięć sportowych. W zasadzie ogranicza się jedynie do Polskiego Związku Padla. Pamiętajmy, że z usług Fuksiarza korzystać możemy jedynie w formie online.

Strona internetowa Fuksiarz

Jak założyć konto w Fuksiarzu?

Zakładanie konta u każdego bukmachera jest banalnie proste i nie inaczej jest w przypadku Fuksiarza. W celu dołączenia do grona użytkowników bukmachera Fuksiarz należy postępować w następujący sposób:

 1. Wejdź na stronę Fuksiarza
 2. Wybierz czerwony button "Rejestracja"
 3. W pierwszej części formularza wpisz e-mail, hasło oraz numer telefonu
 4. W kolejnym etapie wpisz swoje imię, nazwisko, numer PESEL, a także podaj kod SMS, który przyjdzie na wcześniej podany numer telefonu
 5. To wszystko, gotowe!

CO JEŚLI NIE WPISAŁEM KODU PROMOCYJNEGO Fuksiarz?

Fuksiarz postanowił wyłamać się z klasycznego schematu stosowanego niemal przez wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce i nie stosuje obecnie żadnych kodów promocyjnych. Oznacza to, że nowi użytkownicy mogą jedynie wykorzystać konkretny link do rejestracji Fuksiarz, ale nie muszą wpisywać żadnego kodu bonusowego. Jeżeli chcecie założyć konto u bukmachera Fuksiarz, możecie skorzystać z tego linku, aby otrzymać pełny pakiet powitalny rekomendowany przez naszą redakcję.

Jak sprawdzić mój kod promocyjny Fuksiarz?

Nie ma możliwości sprawdzenia kodu promocyjnego Fuksiarz, ponieważ obecnie takowe nie funkcjonują. Wszelkie dodatkowe gratyfikacje wynikające z rejestracji przez konkretny link referencyjny można zweryfikować poprzez kontakt z obsługą klienta, która może poinformować nas, co przysługuje nam za założenie konta z polecenia konkretnej osoby. 

Jak postawić kupon
W Fuksiarzu?

Zawieranie zakładów u bukmachera Fuksiarz jest naprawdę proste. W pierwszej kolejności wybieramy interesujące nas zdarzenia z oferty, które dodawać się będą do naszego kuponu. Kiedy stwierdzimy, że mamy już gotowy kupon musimy spojrzeć na prawą stronę ekranu, gdzie zobaczymy wybrane przez nas zdarzenia wraz z łącznym kursem i potencjalną wygraną, która oczywiście uzależniona jest od naszej stawki. Pozostaje nam jedynie kliknąć przycisk „Postaw zakład”. Możemy również skorzystać z opcji szybkiego kuponu. Polega on na wskazaniu interesującej nas potencjalnej wygranej, a także stawki. Konieczne jest także wskazanie zakresu kursów oraz w jakie dni mają odbywać się zdarzenia. Następnie system sam wygeneruje nam kupon, a my możemy od razu go postawić.

Jak doładować konto
W Fuksiarzu?

Metody płatności: Przelewy24, BLIK, dotpay, tpay, PayU
Minimalna kwota wpłaty:  5 zł
Dostępność funkcji wpłaty: 24h na dobę
Prowizje od wpłat: brak*
Bukmacher Fuksiarz korzysta z klasycznych możliwości doładowania konta gracza. Co istotne, wpłacając środki nie napotkamy żadnych dodatkowych prowizji, chyba że takową przewiduje nasz bank. Nasze konto doładować możemy w każdej chwili, niezależnie od pory dnia. Środki, w zależności od wybranej metody płatności, powinny pojawić się na naszym koncie gracza w sposób natychmiastowy.

Jak wypłacić Środki
W FUKSIARZU?

Minimalna kwota wypłaty: 1 zł
Natychmiastowe wypłaty: wszystkie wypłaty, jeżeli bank obsługuje szybkie płatności; wyjątek mogą stanowić bardzo wysokie wypłaty
Kiedy wypłaty są realizowane: szybkie wypłaty - od 8:00 rano do 23:00 wieczorem, pozostałe - w godzinach pracy Działu Finansowego
Kiedy pieniądze trafią na konto: szybkie wypłaty – do 15 min,
pozostałe - przy najbliższej sesji księgowania banku
Jeżeli chcemy wypłacić środki z naszego konta depozytowego u bukmachera Fuksiarz, to możemy spodziewać się bardzo szybkiej realizacji. Według bukmachera skorzystanie z opcji szybkiej wypłaty sprawia, że środki pojawią się na naszym rachunku bankowym maksymalnie w 15 minut – realizowane są one według kolejności zgłoszeń. Jak u większości bukmacherów minimalna kwota wypłaty jest na bardzo niskim poziomie i wynosi zaledwie złotówkę.

Jak zweryfikować konto
W Fuksiarzu?

Konto użytkownika weryfikujemy u każdego bukmachera bardzo podobnie. W żaden sposób nie różni się pod tym względem Fuksiarz. Kluczowym jest przesłanie skanu albo zdjęcia dowodu osobistego (ewentualnie paszportu), a także potwierdzenie swojego numeru konta bankowego. Kiedy już to zrobimy, pozostaje nam oczekiwać na dokonanie weryfikacji przez osoby pracujące w Fuksiarzu. Warto dodać, iż w przypadku tego bukmachera przejście na konto stałe pozwala na odbiór promocji, dlatego warto jest tego dokonać.

FAQ - promocje Fuksiarz

Jak otrzymać w Fuksiarzu freebet?

W zasadzie trudno jest powiedzieć w jaki sposób można otrzymać freebet od tego legalnego bukmachera, ponieważ jego uwaga skupiona jest wokół specjalnych bonusów, które mają najczęściej zerowe warunki obrotu, przez co od razu możemy wypłacać środki. Można pokusić się o stwierdzenie, iż jest to rozwiązanie o wiele bardziej korzystne dla użytkowników, niż rozdawanie freebetów.

Jaki jest kod promocyjny Fuksiarz?

Fuksiarz jest bukmacherem, który zrezygnował z dodatkowych profitów dla użytkowników, którzy zarejestrują się ze specjalnym kodem promocyjnym. Każdy może skorzystać z tego samego pakietu powitalnego, polegającym na cashbacku do 500 zł.

Jak obrócić bonus Fuksiarz?

Jak można zauważyć, większość promocji dostępnych u bukmachera Fuksiarz opiera się na cashbacku, który jest całkowicie zwolniony z obrotu. Jest to na pewno duża przewaga nad wszystkimi konkurencyjnymi bukmacherami. Dlatego też, bonus Fuksiarz jest naprawdę atrakcyjny i warto z niego skorzystać.

PODSUMOWANIE

Fuksiarz - dla kogo dobry?

Każdy gracz powinien być zadowolony z usług oferowanych przez legalnego bukmachera Fuksiarz. Znajdziemy tam bardzo dobrą ofertę na topowe ligi w piłce nożnej, a także na inne najpopularniejsze sporty. Dużym atutem tego bukmachera jest Early Payout, a także możliwość tworzenia własnych zakładów AKO na poszczególne wydarzenia sportowe.

Czy warto założyć konto w Fuksiarzu?

Założenie konta u bukmachera Fuksiarz nic nas nie kosztuje. Zarówno oferta dla nowych, jak i stałych klientów jest na naprawdę solidnym poziomie, dlatego zdecydowanie warto na własną rękę przetestować tego bukmachera.
Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Graj legalnie i odpowiedzialnie. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest nielegalna.
© 2022 BET EKIPA - Legalni bukmacherzy i typy na dziś. Wszystkie prawa zastrzeżone.
ul. Henryka Jordana 12/39, 32-500 Chrzanów | kontakt@betekipa.pl | NIP: 8652574122 | REGON: 520648023