Betcris - legalny bukmacher 
w Polsce

Zarejestruj się z polecenia BET EKIPY, aby otrzymać najlepszą dostępną ofertę powitalną!

Informacje o Betcris

Bukmacher Betcris to uznana marka bukmacherska na terenie Ameryki Południowej, której początki sięgają 1985 roku. Firma od niedawna rozpoczęła działania w naszym kraju, od samego startu oferując graczom ciekawe promocje oraz ofertę zakładów. Nasz ranking bukmacherów 2022 uplasował tego młodego stażem na polskim rynku zakładów wzajemnych operatora na wysokiej drugiej lokacie. Czym Betcris zasłużył sobie na tak dobre miejsce?
Oficjalna nazwa: MRBET zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.
Kraj pochodzenia: Kostaryka
Siedziba firmy: ul. Podolska 21, 
81-321 Gdynia
Data powstania:  1985 r.
Sponsor klubu: Asseco Resovia

Czy Betcris i Mr Bet to to samo?

Możemy w praktyce utożsamiać te nazwy, ponieważ przez kilka miesięcy firma Betcris działała na terenie Polski na licencji firmy Mr Bet. W praktyce więc Mr Bet nie funkcjonowało, a jedynie służyło jako sposób szybszego i łatwiejszego wejścia na rynek dla bukmachera z Kostaryki. Betcris to uznana marka, która działa w internecie od 2006 roku.

Promocje Betcris

Przeglądając stronę internetową Betcris można z łatwością dostrzec, że nowa firma na polskim rynku zakładów bukmacherskich mocno postawiła na rozwój oferty promocyjnej dla klientów, czego następstwem są liczne akcje, z których mogą korzystać gracze. Wiele z promocji wyróżnia się spośród konkurencji, co nie jest łatwe w dobie tak licznego obsadzenia branży zakładów bukmacherskich. Mimo tego bukmacherowi Betcris udało się stworzyć pakiet powitalny oraz serię akcji dla stałych klientów, które powinny zainteresować typerów.
SKORZYSTAJ Z PROMOCJI

Oferta na start

Freebety: do 1400 zł
Kod promocyjny uprawniający do otrzymania pakietu powitalnego: EKIPA
SKORZYSTAJ Z PROMOCJI
7800
typerów

Dołącz do naszej grupy na Facebooku i otrzymuj najlepsze porady oraz rozmawiaj z innymi!

FREEBETY NA START 
betcris do 1400 zł

Aktualna oferta powitalna dla nowych graczy Betcris składa się z trzech freebetów, których łączna wartość może osiagnąć do 1400 zł. W dalszej części tekstu opisujemy szczegółowo, na czym polega promocja na start Betcris.

Po założeniu konta w Betcris otrzymujemy freebety od trzech pierwszych depozytów w zależności od spełnienia określonych warunków. 

Wartość freebetów na start w Betcris:
Od 1. depozytu: freebet 100% do 400 zł
Od 2. depozytu: freebet 50% do 500 zł
Od 3. depozytu: freebet 50% do 500 zł

FREEBET Betcris
OD 1. DEPOZYTU

Na start przygody z typowaniem w Betcris gracz otrzymuje freebet powitalny o równowartości stawki netto pierwszego zakładu, jeżeli ten okaże się przegrany. Sprawdź, co musi nastąpić, aby otrzymać darmowy zakład na start w Betcris!

Aby odebrać freebet, dokonaj pierwszej wpłaty o wartości co najmniej 50 zł i postaw swój pierwszy kupon spełniający następujące warunki:

 • kupon AKO
 • kurs każdego zdarzenia na kuponie min. 1.30
 • tylko na ofertę sportową (wszystko oprócz oferty sportów wirtualnych i gier karcianych)

Jeżeli spełnisz powyższe warunki, w razie potknięcia otrzymasz darmowy zakład w Betcris o wartości 100% stawki pierwszego kuponu netto do nawet 400 zł! Najmniejsza możliwa do uzyskania kwota freebetu to 44 zł. Freebet należy wykorzystać na zagranie dowolnego kuponu na ofertę zakładów sportowych zawierającego minimum 3 zdarzenia, z kursem każdego zdarzenia minimum 1.30. Maksymalna wygrana z freebetu to 2000 PLN. Freebet należy wykorzystać w ciągu 7 dni od momentu jego przyznania.

FREEBET Betcris
OD 2. DEPOZYTU

W ramach drugiego depozytu freebet Betcris ma zbliżone warunki, do tych przewidzianych dla graczy dokonujących pierwszej wpłaty. Tym razem kwota zwrotu, którą można otrzymać, wzrasta do aż 500 zł w formie darmowego zakładu!. Zapoznaj się z warunkami akcji, aby nie stracić szansy na freebet w razie porażki!

Aby otrzymać freebet, dokonaj drugiej wpłaty o wartości co najmniej 50 zł i postaw kupon spełniający następujące warunki:

 • kupon AKO
 • kurs każdego zdarzenia na kuponie min. 1.30
 • tylko na ofertę sportową (wszystko oprócz oferty sportów wirtualnych i gier karcianych)

Jeżeli spełnisz powyższe warunki, a kupon będzie przegrany, otrzymasz darmowy zakład w Betcris o wartości połowy stawki netto Twojego kuponu, nawet do 500 zł. Freebet należy wykorzystać na zagranie dowolnego kuponu na ofertę zakładów sportowych zawierającego minimum 3 zdarzenia, z kursem każdego zdarzenia minimum 1.30. Maksymalna wygrana z freebetu to 2000 PLN. Freebet należy wykorzystać w ciągu 7 dni od momentu jego przyznania.

FREEBET Betcris
OD 3. DEPOZYTU

Trzeci depozyt to kolejna szansa na zdobycie darmowego zakładu Betcris. Tym razem freebet otrzymujemy niezależnie od losów naszego kuponu głównego! Sprawdź, jak możesz dołączyć do tej promocji i zdobyć atrakcyjną gratyfikację do wykorzystania w serwisie Betcris.

Aby odebrać freebet, dokonaj drugiej wpłaty o wartości co najmniej 50 zł i postaw kupon spełniający następujące warunki:

 • kupon AKO
 • kurs każdego zdarzenia na kuponie min. 1.30
 • tylko na ofertę sportową (wszystko oprócz oferty sportów wirtualnych i gier karcianych)

Jeżeli spełnisz powyższe warunki, otrzymasz freebet o wartości 50% stawki netto zakładu, nawet do 500 zł. Minimalna kwota freebetu to 22 zł przy stawce kuponu 50 zł. Zasady wykorzystania darmowego zakładu są takie same, jak w przypadku freebetów otrzymanych za spełnienie warunków promocji dot. 1. oraz 2. depozytu.

KOD PROMOCYJNY betcris

Aby otrzymać wszystkie dostępne bonusy bukmacherskie Betcris, konieczny jest uzupełniony przy rejestracji kod promocyjny Betcris. 
Jaki kod należy wpisać? Wszystkie promocje Betcris przysługują z kodem bonusowym "EKIPA". Kod promocyjny Betcris niekiedy występuje również w formie ciągu cyfr, jeżeli na stronę Betcris trafisz z odnośnika na innej stronie. Kod promocyjny "EKIPA" jest równoznaczny z hasłem "596057".
ZAŁÓŻ KONTO

Promocje dla stałych klientów

Bonusy powitalne to nie wszystko, gdyż jest oczywiste, że firmy opierają swoje zyski przede wszystkim na aktywności stałych klientów. Legalni bukmacherzy zyskują zatem przychylność graczy między innymi dzięki organizowanym dla nich cyklicznie promocjom. 
Jeżeli chodzi o bukmachera Betcris, gama utworzonych przez nich promocji dla stałych klientów na początku działalności prezentowała się bardzo okazale, jednak w ostatnich miesiącach bukmacher spowolnił mocno swoje działania promocyjne, jednocześnie wycofując się z niektórych promocji - aktualnie liczba takich akcji nie jest już tak obfita. Pomimo tego promocje Betcris w nieco bardziej ograniczonej formie wciąż są dostępne dla klientów tego bukmachera. Poniżej opisaliśmy kilka najciekawszych promocji występujących w stałej ofercie Betcris. Aby sprawdzić, co jeszcze przygotował dla graczy Betcris, wystarczy wejść zakładkę "Promocje" na stronie internetowej tego bukmachera.
BOOST DNIA - podobnie jak inne konkurencyjne firmy, Betcris zdecydował się na stałą promocję polegającą na podwyższaniu kursów na najciekawsze zdarzenia danego dnia. Oferta kursowych boostów Betcris jest o tyle ciekawa, że podwyższeniu polega nie konkretne zdarzenie z meczu (np. zwycięstwo gospodarzy), lecz cała oferta 1x2. Do tego codziennie pojawia się co najmniej kilka zboostowanych meczów, podczas gdy konkurencja zwykle wybiera jedno lub dwa zdarzenia. Warto sprawdzać, co Betcris przygotował na dany dzień!

FREEBET URODZINOWY jest dobrze znaną na rynku bukmacherskim formą gratyfikacji przyznawaną graczom corocznie w dniu ich święta. Każdy operator podchodzi jednak do takiej promocji nieco inaczej, narzucając własne warunki udziału i wykorzystania zdobytego benefitu. W przypadku Betcris freebet urodzinowy mogą otrzymać wszyscy gracze, którzy uprzednio w ciągu 30 dni przed urodzinami dokonali depozytu i zagrali dowolny kupon za minimum 50 zł. Jeżeli spełniliśmy te kryteria, w dniu urodzin najpóźniej do godz. 15:00 otrzymamy freebet o wartości 20 zł. Freebet urodzinowy Betcris należy wykorzystać na zawarcie zakładu SOLO z kursem min. 1.80 na ofertę zakładów z kategorii wskazanych w regulaminie promocji - znajdują się tam wszystkie najpopularniejsze rozgrywki z piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, hokeja i tenisa. Ważność freebetu urodzinowego Betcris wynosi 3 dni od momentu otrzymania - w tym okresie należy go wykorzystać.

NAPOLI NIE BOLI - jest to promocja inspirowana jedną z najbardziej charakterystycznych drużyn w świecie zakładów bukmacherskich, czyli SCC Napoli. W ramach akcji możemy otrzymać dodatkowy freebet w sytuacji, gdy Napoli popsuje nam kupon. Aby nasz zakład był objęty promocją, należy zagrać kupon za stawkę min. 25 zł z min. 3 zdarzeniami (każde z kursem min. 1.50), w tym jedno na mecz Napoli. Jeśli tylko zdarzenie dotyczące tego meczu będzie przegrane, możemy zgłosić się na czat lub mailowo do obsługi klienta, a otrzymamy freebet o wartości 25 zł. Freebet Betcris należy wykorzystać na zawarcie zakładu z min. 3 zdarzeniami (każde z kursem min. 1.30) na zdarzenia z lig piłkarskich TOP5 oraz Ekstraklasy. Każdy gracz może skorzystać z tej promocji raz w tygodniu!

Gra bez podatku Betcris

U bukmachera Betcris jest również dostępna funkcja gry bez podatku, choć różni się ona nieco od znanych nam form gry bez podatku u innych bukmacherów.
Jest to bowiem rodzaj promocji, która nazywa się "Totalny zwrot podatku" - polega ona na tym, że codziennie możemy otrzymać freebet o wartości utraconego podatku przy stawianiu kuponów. Maksymalna kwota dziennego zwrotu to 50 zł, a do promocji wlicza się każdy wygrany kupon AKO składający się z co najmniej 3 zdarzeń po kursie minimalnym 1.50 każdego zdarzenia oraz o stawce co najmniej 10 zł. Do promocji kwalifikują się wszystkie typy zakładów oprócz sportówe wirtualnych. Freebet otrzymany jako zwrot podatku wykorzystujemy na zawarcie kuponu SOLO o kursie 1.80 lub wyższym. Freebet Betcris jest ważny 3 dni od momentu przyznania.

Program VIP

Jak informuje legalny bukmacher Betcris, najbardziej kluczowi gracze tego operatora mają szansę dołączyć do prestiżowego klubu Betcris VIP.
Zaproszenia do grona najlepszych klientów otrzymuje się wprost od bukmachera. Co przysługuje takim osobom? Zgodnie z zapowiedziami na stronie internetowej Betcris, mają oni szanse otrzymywać dedykowane oferty promocji bukmacherskich, a także preferencyjną obsługę ze strony opiekuna przypisanego do danego klienta. Do tego istnieje także możliwość otrzymania wejściówek na różne wydarzenia sportowe w kraju oraz za granicą oraz inne eventy specjalne. Można również przeczytać, iż to tylko część benefitów przysługujących klientom VIP.

Oferta Betcris

Gracze zastanawiający się, co można grać w Betcris, powinni być zaciekawieni szczególnie tą częścią tekstu. Poniżej prezentujemy wszystkie dostępne w chwili obecnej rodzaje zdarzeń na najpopularniejsze rozgrywki sportowe u legalnego bukmachera Betcris. Warto jednak pamiętać, iż z uwagi na niedawny debiut mamy do czynienia z raczkującą ofertą, która może bardzo się rozwinąć w przeciągu najbliższych tygodni!

Zakłady przedmeczowe

Piłka nożna:

 • Mecz: wynik meczu, podwójna szansa, zakład bez remisu, BTTS, 1. gol, ostatni gol, drużyna strzeli gola, parzysta lub nieparzysta liczba goli w meczu, wygrana do połowy lub na koniec meczu, wygrana gospodarzy = zwrot, wygrana gości = zwrot, różnica zwycięstwa dokładną liczbą goli, dokładny wynik, połowa z największą liczbą goli, gol samobójczy, gol w obu połowach, drużyna strzeli gola w obu połowach, drużyna wygra obie połowy, drużyna wygra do zera, drużyna wygra 2 lub 3 golami, drużyna zremisuje lub wygra 1 golem, drużyna wygra przynajmniej jedną połowę, drużyna strzeli w 1/2 połowie, przynajmniej jedna połowa zakończy się remisem, remis bramkowy w meczu, dokładna liczba goli w meczu, kombinacje wyników w meczu, HT/FT, BTTS w obu połowach, gol w doliczonym czasie gry, dwa/trzy gole z rzędu jednej z drużyn, drużyna odrobi stratę i wygra, wrzut z autu szybciej od faulu, gol szybciej od zmiany, żółta kartka szybciej od rzutu rożnego, rzut rożny szybciej od gola
 • Sumy: liczba goli, liczba goli danej drużyny, azjatycka suma goli, przedziały goli
 • Handicapy: dwudrogowe, trzydrogowe, azjatyckie
 • Kombinowane: drużyna strzeli gola i wynik meczu, BTTS i wynik meczu, BTTS i podwójna szansa, liczba goli i wynik meczu, liczba goli i podwójna szansa, wynik meczu i dokładna liczba goli, wynik meczu lub dokładny końcowy wynik, drużyna wygra i dokładna liczba goli, drużyna wygra pierwszą połowę i nie wygra meczu, mix szansa, podwójna szansa i przedział goli, BTTS i liczba goli, 1. gol i wynik meczu, 1. gol i wynik 1/2 połowy, 1. połowa/mecz i liczba goli
 • Połowy: wynik, podwójna szansa, liczba goli, liczba goli drużyny, BTTS, handicap, handicap azjatycki, suma goli, azjatycka suma goli, przedział goli, przedział goli drużyny, różnica zwycięstwa, drużyna wygra do zera, która drużyna pierwsza strzeli gola, dokładny wynik, parzysta lub nieparzysta liczba goli
 • Rzuty rożne: wynik, podwójna szansa, handicap, handicap azjatycki, liczba, liczba rzutów rożnych drużyny, pierwszy rzut rożny, ostatni rzut rożny, połowa z większą liczbą rzutów rożnych
 • Kartki: żółte kartki - wynik, żółte kartki - podwójna szansa, żółte kartki - handicap, liczba żółtych kartek, liczba żółtych kartek drużyny, żółte kartki - wynik połowy, handicap żółtych kartek w danej połowie, liczba żółtych kartek w danej połowie, liczba żółtych kartek drużyny w danej połowie, pierwsza żółta kartka w meczu, ostatnia żółta kartka w meczu, czerwona kartka w meczu
 • Faule: wynik, handicap, suma fauli drużyny, rzut karny
 • Zawodnicy: strzeli gola, strzeli 1. gola, strzeli ostatniego gola, strzeli gola i BTTS, strzeli gola i liczba goli w meczu, strzeli gola i jego drużyna wygra/przegra/zremisuje, strzeli pierwszego gola i jego drużyna przegra/zremisuje
 • Strzały: wynik, handicap, suma, suma drużyny
 • Wrzuty z autu: wynik, handicap, suma, suma drużyny
 • Okresy gry (przedziały 15-minutowe): wynik, handicap, liczba goli, liczba goli drużyny, BTTS

Koszykówka:

 • Mecz: zwycięzca meczu, 1x2, handicap punktowy, liczba punktów, liczba punktów drużyny, HT/FT, liczba punktów parzysta lub nieparzysta, wyścig do 5/10/20/30/40/50 pkt, drużyna wygra 1. kwartę i mecz, najniższa/najwyższa liczba punktów w kwarcie, pierwszy trafiony rzut za 2 pkt, pierwszy trafiony rzut wolny, ostatni trafiony rzut za 2/3 pkt, ostatni trafiony rzut wolny, ostatni punkt w meczu, pierwszy/ostatni faul w meczu, pierwsza zbiórka w meczu
 • Kwarty: zwycięzca, wynik, handicap punktowy, liczba punktów, liczba punktów drużyny, liczba punktów parzysta lub nieparzysta, drużyna wygra wszystkie kwarty
 • Połowy: zwycięzca, wynik, handicap punktowy, liczba punktów, liczba punktów drużyny, liczba punktów parzysta lub nieparzysta, drużyna wygra obie połowy
 • Zawodnik: punkty, zbiórki, asysty, straty, przechwyty, punkty+zbiórki+asysty, trafione rzuty za 3 punkty, double-double

Siatkówka:

 • Mecz: zwycięzca, liczba punktów, liczba punktów drużyny, dokładny wynik, liczba punktów parzysta lub nieparzysta, wynik 1. seta, wynik po 2 setach, zwycięzca meczu będzie przegrywał 0-2 w setach, set z wyższą liczbą punktów, 
 • Set: zwycięzca, handicap punktowy, liczba punktów, różnica zwycięstwa, dokładny wynik, liczba punktów parzysta lub nieparzysta

Hokej:

 • Mecz z dogrywką i rzutami karnymi: zwycięzca, handicap, suma goli, liczba goli drużyny
 • Mecz w regulaminowym czasie gry: liczba goli, wynik, podwójna szansa, handicap, liczba goli drużyny, dokładna liczba goli drużyny, BTTS, drużyna strzeli gola, liczba goli parzysta/nieparzysta, wynik meczu i liczba goli, drużyna odrobi straty i wygra, najniższa/najwyższa liczba goli w tercji, zwycięzca w dogrywce, zwycięzca po rzutach karnych, gol do pustej bramki, gol w osłabieniu, mecz zakończy się rzutami karnymi, rzut karny w czasie regulaminowym, gol po rzucie karnym w czasie regulaminowym, gol w 1. minucie, obrońca strzeli gola, obrońca strzeli pierwszego gola w meczu, rozbite szkło, główny trener zostanie usunięty, gol wydarzy się szybciej od 2-minutowej kary, gol wydarzy się szybciej od uwolnienia, uwolnienie wydarzy się przed spalonym, uwolnienie wydarzy się szybciej od 2-minutowej kary, spalony wydarzy się przed 2-minutową karą
 • Tercje: wynik, podwójna szansa, handicap, liczba goli, liczba goli drużyny, BTTS, drużyna strzeli gola, gol w tercji, drużyna strzeli gola w każdej tercji
 • Karne minuty: 1x2 w karach 2-minutowych, liczba 2-minutowych kar, handicap 2-minutowych kar
 • Strzały na bramkę: 1x2, handicap, suma
 • Gole w przewadze: 1x2, handicap, suma
 • Wznowienia: liczba

Tenis:

 • Mecz:  dokładny wynik, handicap gemowy, liczba gemów, handicap setowy, liczba gemów zawodnika, zwycięzca meczu i liczba gemów, 1. set i wynik końcowy, zawodnik wygra przynajmniej 1 seta, zawodnik przegra 1. seta i wygra mecz
 • Set: zwycięzca, liczba gemów, dokładny wynik, handicap gemowy, liczba gemów parzysta lub nieparzysta

Co szczególnie rzuca się w oczy, jeżeli chodzi o ofertę Betcris? Przede wszystkim posiadają oni bardzo dużo zdarzeń, których nie znajdziemy w ofercie praktycznie żadnej konkurencyjnej firmy - rozbite szkło w hokeju na lodzie czy też handicap wrzutów z autu w piłce nożnej są bardzo nietypowymi zakładami i choć na pewno nie będą tak popularne, jak zdarzenia na zwycięzcę czy liczbę goli, to stają się one dodatkowym atutem w ofercie zakładów bukmacherskich Betcris.

ZAKŁADY NA ŻYWO

Oferta zakładów live Betcris prezentuje się podobnie do konkurencji. W najpopularniejszych meczach możemy liczyć na nawet kilkadziesiąt różnych rodzajów zdarzeń. W porównaniu do oferty przedmeczowej pojawiają się tutaj między innymi takie zakłady, jak:

 • pozostała część meczu
 • strzeli kolejnego gola
 • reszta 1. połowy
 • reszta 2. połowy
Oprócz tego można pochwalić legalnego bukmachera Betcris za to, że posiada on w ofercie zakładów na żywo także zdarzenia, których niektórzy operatorzy nie wystawiają na live, np. połowa z większą liczbą goli - zwykle zdarzenie to zarezerwowane jest dla oferty przedmeczowej. Należy podkreślić, że na najpopularniejsze zdarzenia jest kilkukrotnie szersza oferta na żywo Betcris, niż przy bardziej niszowych rozgrywkach czy spotkaniach.

Sporty wirtualne

Popularny sektor zakładów bukmacherskich, jakim są sporty wirtualne, oferuje także legalny bukmacher Betcris. Mamy do wyboru kilka nietypowych w porównaniu do innych operatorów rodzajów rozgrywek, jak na przykład wirtualne rzuty karne czy drag racing. W szczególności warto pochylić się nad drugą pozycją, ponieważ warstwa wizualna wyścigów samochodwych w Betcris wygląda naprawdę imponująco! Oprócz tego zagrać można również piłkę nożną w dwóch postaciach, kolarstwo torowe, wyścigi chartów oraz wyścigi psów.

Edytuj zakład w BETCRIS

Popularny w Ameryce Południowej bukmacher przyprowadził do Polski wiele interesujących zdarzeń oraz funkcji dostępnych na stronie. Wśród nich jest unikatowe narzędzie "Edytuj zakład". Umożliwia ona modyfikację zdarzeń dodanych na kupon już po jego zawarciu! To prawdziwa rewolucja, ponieważ do tej pory takie działania były kategorycznie niemożliwe. W praktyce funkcja ta jest mocno powiązana z cashoutem, a jej schemat działania jest podobny do dokonania przedwczesnego zamknięcia zakładu i zawarcia nowego kuponu za środki uzyskane przez cashout. Pomimo tego zautomatyzowana formuła może być bardzo atrakcyjna dla graczy, dlatego zdecydowanie warto pochylić się nad tą pozycją i sprawdzić, co w tym zakresie oferuje legalny bukmacher Betcris.

Zakład łańcuch w betcris

Nowością wprowadzoną przez legalnego bukmachera Betcris na polski rynek jest funkcja polegająca na specyficznej formie zawierania kuponów, jaką jest "zakład łańcuch". Jak działa ten typ zakładu? Gracz typuje zdarzenia z oferty Betcris, wybierając co najmniej kilka zdarzeń i ustawiając je w odpowiedniej kolejności na kuponie. Dla każdego zdarzenia na kuponie przyjmuje się wówczas "stawkę początkową", która jest dla wszystkich zdarzeń taka sama. Jeżeli pierwszy zakład na kuponie okaże się przegrany, niestety funkcja nie aktywuje się. Jeśli jednak zaczniemy od rozliczenia pierwszego zdarzenia na zielono, wygrana trafia na wirtualne saldo, z którego następnie pobierana jest kwota stawki początkowej dla kolejnego zdarzenia (lub jeżeli wirtualne saldo jest mniejsze - pobierana jest cała dostępna kwota) i po raz kolejny rozpoczynamy kibicowanie. Jeśli wygramy, dalsze kroki odbywają się analogicznie, lecz jeżeli przegramy - od wygranej otrzymanej za pierwsze zdarzenie odejmujemy stawkę początkową drugiego zdarzenia.
Przykład: Zawarliśmy kupon z 4 zdarzeniami, a jako stawkę początkową przyjęliśmy 100 zł. Pierwsze zdarzenie o kursie 2.0 zostało rozliczone jako wygrane, więc kwota 176 zł trafia na wirtualne saldo. Następnie pobierane jest 100 zł na poczet stawki kolejnego zdarzenia. To jednak okazuje się nietrafione, więc saldo zmniejszyło się o 100 zł. Wobec tego na naszym wirtualnym saldzie pozostało 76 zł i tę właśnie kwotę otrzymamy na konto główne.

Zakład łańcuch to ciekawa forma obstawiania przypominająca klasyczną metodę gry płaską stawką, jednak w tym przypadku nie musimy czekać na rozstrzygnięcie pierwszego kuponu, aby zagrać drugi, lecz wszystko odbywa się automatycznie. Należy jednak wówczas pamiętać, iż kolejność zdarzeń na kuponie ma w tym przypadku ogromne znaczenie.

Ocena bukmachera

Spośród wszystkich debiutów bukmacherskich ostatnich lat możemy śmiało stwierdzić, że bukmacher Betcris zasłużył na wyjątkowe wyróżnienie. Innowacyjne narzędzia, dynamicznie rozbudowywana oferta zakładów oraz szeroka gama atrakcyjnych i kreatywnych promocji z pewnością będą dla klientów mocnymi argumentami. Oczywiście jest jeszcze pole do poprawy - między innymi oczekiwana aplikacja, z której na ten moment niestety nie możemy jeszcze skorzystać. Wierzymy jednak, że w najbliższych miesiącach legalny bukmacher Betcris popracuje nad aspektami, w których jest jeszcze pole do poprawy i dzięki temu klienci będą mogli cieszyć się kolejnym świetnym bukmacherem na polskim rynku!

Betcris - opinie

Michał:
Jak na razie nie grałem bardzo dużo na Betcris, wykorzystałem ofertę na start i puściłem dwa zakłady. Nie miałem żadnych problemów z rejestracją, płatnościami ani zawarciem kuponu. To co mnie zaskoczyło to bardzo dobre kursy i całkiem szeroka oferta zakładów jak na niedawny debiut. Dobrze, że już powstała aplikacja - teraz na pewno będę grać u tego buka częściej.
Kamil
Jako fan hokeja mogę powiedzieć, że Betcris spełnił moje oczekiwania niemal w stu procentach. Na polskim rynku brakuje firm, które mocniej by zainwestowały w rozwój rynków na tę dyscyplinę, a być może z uwagi na pochodzenie tego buka zakłady bukmacherskie na hokej są naprawdę bardzo ciekawe i zróżnicowane. Przydałaby się jeszcze jakaś promka pod ten sport i byłoby idealnie, ale i tak jest w porządku.
Karol:
Można się przyczepić póki co do braku aplikacji i transmisji meczów, ale inne kwestie stoją na wysokim poziomie. Myślałem, że na początku firma nie będzie tak inwestować w promocje, a tu w porównaniu do innych nowych bukmacherów Betcris działa mega intensywnie. Cashback na start - TOP!

Historia Betcris

Betcris co to za buk - pytanie zadawane przez graczy bardzo często w ostatnich miesiącach nie jest zaskakujące, gdyż operator ten do tej pory nigdy nie świadczył usług w Polsce, a także nie rozwijał swojej działalności w Europie. Nadszedł jednak czas, w którym zarząd firmy uznał, iż należy otworzyć się na nowe rynki, czego owocem stał się Betcris Polska działający na licencji Mr Bet Polska.
Marka Betcris powstała w 1985 roku na Dominikanie, gdzie wówczas został otworzony pierwszy punkt przyjmowania zakładów tego bukmachera. Działalność sukcesywnie się rozwijała, czego efektem stała się dominacja Betcris w Ameryce Południowej. Jest to firma mocno zaangażowana w tamtejszy sport, czego efektem były kooperacje m.in. z reprezentacją Meksyku oraz ligami Ameryki Południowej. Obecnie Betcris jest jednym ze sponsorów NFL, MLB oraz Super Bowl. Jak sprawdzi się na gruncie europejskim? Czas pokaże.

Strona internetowa Betcris

Jak założyć konto w Betcris?

Rejestracja w Betcris jest banalnie prosta i trwa zaledwie kilka minut. Należy przejść na stronę internetową Betcris i wybrać żółty button "Zarejestruj się" widoczny na górze ekranu. Następnie należy uzupełnić wszystkie pola swoimi danymi: adres e-mail, login, hasło, nr telefonu oraz kod weryfikacyjny (po wpisaniu numeru telefonu klikamy "Pobierz kod" i chwilę później otrzymujemy SMS z kodem). Na samym dole widnieje zakładka "Kod promocyjny Betcris", w którym wpisujemy EKIPA. Jeżeli w polu tym widnieje numer 596057, oznacza to, że również wszystko jest w porządku i będzie przysługiwać nam oferta powitalna, w tym cashback Betcris do 500 zł oraz darmowy zakład o wartości 50 zł, a także specjalna gratyfikacja tylko dla naszych czytelników - freebet 20 zł ekstra. Następnie przejdź dalej i uzupełnij swoje dane osobowe, po czym zatwierdź rejestrację. Niebawem będziesz mógł już korzystać z usług Betcris poprzez konto tymczasowe.

CO JEŚLI NIE WPISAŁEM KODU PROMOCYJNEGO Betcris?

Kod promocyjny do Betcris powinien być po przekierowaniu z naszej strony internetowej automatycznie zakodowany w polu "Kod promocyjny Betcris" widocznym w panelu szybkiej rejestracji. Najlepiej upewnij się poprzez kontakt z obsługą, czy do Twojego konta jest przypisany kod bonusowy Betcris - konsultant powinien rozwiać wówczas Twoje wątpliwości. Jeżeli przegapiłeś moment, by uzupełnić kod promocyjny do Betcris, spróbuj skontaktować się ponownie z biurem obsługi klienta, gdzie uzyskasz najbardziej fachową pomoc w tej sprawie.

Jak sprawdzić mój kod promocyjny Betcris?

Twój kod promocyjny Betcris, który wpisałeś przy rejestracji lub był on wówczas zakodowany w formularzu, możesz sprawdzić poprzez kontakt z biurem obsługi klienta. Po podaniu swoich danych lub po napisaniu z zalogowanego konta konsultant sprawdzi, jaki jest przypisany do Ciebie kod promocyjny Betcris i przekaże Ci informację zwrotną.

Jak postawić kupon
W Betcris?

Aby postawić kupon w Betcris, wystarczy wejść na stronę główną i wybrać interesującą nas zakładkę (zakłady przedmeczowe lub zakłady na żywo). Następnie wśród dostępnych w ofercie zakładów bukmacherskich wybierz te zdarzenia, które Cię interesują. Będą one pojawiać się w podglądzie kuponu po prawej stronie. Po zebraniu wszystkich pożądanych zakładów wybierz rodzaj kuponu (solo, AKO, system lub łańcuch) oraz wpisz niżej stawkę kuponu. Na dole naciśnij button "Obstaw". Gotowe!

Jak doładować konto
W Betcris?

Metody płatności: Przelewy24, BLIK, karta
Minimalna kwota wpłaty: 10 zł
Dostępność funkcji wpłaty: 24h na dobę
Prowizje od wpłat: brak*
Dzięki współpracy z serwisem Przelewy24 oraz transakcjom BLIK możemy korzystać z płatności Betcris 24 godziny na dobę. Wpłaty realizowane są natychmiastowo, co pozwala nam grać o każdej upragnionej porze. Dzięki serwisowi można dokonywać szybkiego depozytu z 23 najpopularniejszych banków w Polsce. Jak zwykle należy pamiętać, iż bukmacher nie pobiera prowizji od depozytu, jednak robi to część banków, dlatego należy sprawdzić, czy Twój usługodawca w zakresie płatności nie nalicza opłat za transfer środków na konto bukmacherskie.

Jak wypłacić Środki
Z Betcris?

Minimalna kwota wypłaty: 20 zł
Natychmiastowe wypłaty: wszystkie wypłaty, jeżeli dany bank obsługuje szybkie płatności
Kiedy wypłaty są realizowane: w dni robocze od 9:00 do 20:00,
w weekendy od 9:00 do 17:00
Kiedy pieniądze trafią na konto: natychmiastowo w godzinach realizowania wypłat do banków obsługujących szybkie płatności, w najbliższej sesji księgowania do banków nieobsługujących szybkich wypłat
Ile czeka się na wypłatę w Betcris? Sam proces przekazu środków również jest natychmiastowe, jednak każdy przelew jest najpierw zatwierdzany przez personel firmy. Odbywa się to w tygodniu w godzinach od 9:00 do 20:00, a w weekendy od 9:00 do 17:00.

Jak zweryfikować konto
W Betcris?

Szybka rejestracja Betcris sprawia, że powstaje konto tymczasowe, które należy uzupełnić o dane niezawarte w formularzu rejestracyjnym oraz skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości z obu stron. Szczególne wymogi dotyczące fotografii wskazują, iż na zdjęciu widoczne muszą być widoczne wszystkie rogi dokumentu, a dane na nim widoczne koniecznie muszą być czytelne. Po wykonaniu wszystkich czynności w celu weryfikacji konta Betcris rozpatrzy Twoją aktywność i wkrótce zamieni Twój profil tymczasowy w konto stałe. Dzięki temu będziesz mógł m.in. wypłacać środki ze swojego konta gracza na rachunek bankowy.

FAQ - promocje Betcris

Co na start w Betcris

Oferta powitalna Betcris to darmowe zakłady o łącznej wartości nawet do 1400 zł. Aby móc otrzymać pełną wartość freebetów, należy postępować zgodnie z instrukcją dostępną w tym artykule i stawiać zakłady spełniające warunki akcji. Freebety należy wykorzystać na kupony typu SOLO (jedno zdarzenie) o kursie 1.80 lub wyższym. Darmowe zakłady można wykorzystać wyłącznie na ligi dostępne w regulaminie promocji dostępnym w serwisie Betcris.

Jak obrócić bonus Betcris?

U bukmachera Betcris większość bonusów jest obwarowane wymogiem 3-krotnego obrotu, jednak dominują freebety, które są jeszcze łatwiejsze do obrócenia. Wystarczy zagrać jednokrotnie za stawkę otrzymanego freebetu, zawierając zakład solo lub AKO z kursem całkowitym minimum 1.80. Niektóre promocje wymagają również dodania na kupon co najmniej trzech zdarzeń. Są to bardzo atrakcyjne warunki!

PODSUMOWANIE

Betcris - dla kogo dobry?

Nowy bukmacher Betcris z pewnością sprawdzi się w przypadku typerów obstawiających piłkę nożną, koszykówkę oraz hokej na lodzie, ponieważ już w chwili obecnej oferta na te dyscypliny wygląda bardzo efektownie. Dzięki licznym gratyfikacjom firma przyciągnie też graczy, którzy kochają bonusy bukmacherskie - Betcris ma ich pod dostatkiem.

Czy warto założyć konto w Betcris?

Standardowo polecamy rejestrację u jak największej liczby bukmacherów, ponieważ im więcej posiadamy kont, tym lepsze benefity z gry możemy otrzymywać. Betcris wyróżnia się kilkoma ciekawymi promocjami oraz nieszablonowymi zdarzeniami w ofercie - na pewno firma znajdzie swoich zwolenników.
Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Graj legalnie i odpowiedzialnie. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest nielegalna.
© 2023 BET EKIPA Agnieszka Sermak. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt@betekipa.pl | NIP: 8652574122 | REGON: 520648023