Asystent bukmacherski

Wybór najlepszego bukmachera jest bardzo złożoną kwestią, która wymaga przeanalizowania wielu aspektów w celu wyłonienia konketnej firmy. Aby ułatwić graczom decyzję, którego operatora warto przestestować w pierwszej kolejności, utworzyliśmy usługę asystenta bukmacherskiego, za pomocą którego możliwe jest otrzymanie rekomendacji odnośnie bukmachera, który najlepiej pasuje do preferencji danego klienta. 

  Do jakiej grupy graczy należysz?

  Jakimi stawkami najczęściej operujesz?

  Z czego najczęściej korzystasz do obstawiania zakładów?

  Jakie dyscypliny lubisz obstawiać?

  Na jakich promocjach bukmacherskich Ci zależy?

  Podaj swój adres e-mail i otrzymaj bukmacherów dopasowanych idealnie do Ciebie!

  Podaj swoje imię, aby otrzymać spersonalizowaną wiadomość

  Jak pomagamy?

  Powyżej widnieje krótka ankieta dla gracza, której wypełnienie umożliwia dopasowanie najlepszego bukmachera pod kątem określonych funkcji czy narzędzi. Klient nie musi więc zastanawiać się, który bukmacher jest najlepszy dla niego, ponieważ korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia możemy wesprzeć go w wyborze.
  Wyniki ankiety wypełnionej przez gracza są analizowane przez ekspertów rynku bukmacherskiego, a następnie polecenie jest przesyłane mailowo wraz z krótkim opisem zalet wybranego operatora. Warto podkreślić, iż nie jest to automatyczna odpowiedź, lecz indywidualna pomoc dostosowana do każdego pojedynczego użytkownika.

  CHCESZ WYBRAĆ SZYBCIEJ?

  Chociaż asystent z pewnością ułatwi graczom wejście w świat zakładów, dobrym rozwiązaniem jest także testowanie usług różnych firm w celu samodzielnej decyzji odnośnie kontynuacji gry u wybranego bukmachera. Jednym z najbardziej uniwersalnych operatorów na naszym rynku, który powinien spełnić oczekiwania wielu klientów, jest BETFAN - sponsor Mariusza Pudzianowskiego. Znajdziemy tam liczne zakłady bukmacherskie na różne dyscypliny, jak również regularne promocje pozwalające na zwiększenie naszego kapitału na grę. Dopełnieniem jest świetna obsługa klienta, rozwinięte metody płatności oraz nowoczesna aplikacja. Warto wypróbować usługi tej firmy!
  Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Graj legalnie i odpowiedzialnie. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest nielegalna.
  © 2022 BET EKIPA - Legalni bukmacherzy i typy na dziś. Wszystkie prawa zastrzeżone.
  ul. Henryka Jordana 12/39, 32-500 Chrzanów | kontakt@betekipa.pl | NIP: 8652574122 | REGON: 520648023